• Rychlost.

• Velký výběr, ochotný personál, dobře poradí
    • Není tam výtah pro maminky s kočárkem

Dobrý den, paní Terezo,

děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojená s naším výběrem zboží a personálem, to je pro nás důležitá pochvala. Co se týká výtahu, ten máme, je ale ze zadu budovy a na požádání nahoru maminky i s kočárkem vyvezeme, takže jsme si vědomi, že to není úplně přívětivé řešení, nicméně lépe to v tuto chvíli vyřešit nedokážeme. Máme pro Vás však dobrou zprávu, v těchto dnech již probíhá intenzivní rekonstrukce a příprava naší nové prodejny, která bude ve stejné budově, ale ve spodních 2 patrech, takže tím bude naše mínus s výtahem vyřešeno. Dejte nám prosím ještě cca 2 měsíce čas a pak se za námi přijeďte podívat do nové prodejny!

Děkuji, za tým Nejlepší Kočárky John Nell - Jan Sotona

S obchodem jsem naprosto spokojena, protože zboží bylo po objednání
    okamžitě dodáno .

• Ve středu jsem objednala a zaplatila a v pátek mi bylo zboží doručeno! Perfektní služby!

• Rychlé doručení, zboží bylo dostatečně zabaleno proti poškození.

• obchod se nachází v mém bydlišti
    • milá obsluha

Rychle připravená objednávka, výborná komunikace s obchodem, milá obsluha v prodejně. Jsem spokojená .

• výběr zboží
    • rychlé dodání zboží

100% DOPORUČUJI ! Ochotné jednání. Rychlé odeslání zakoupeného zboží.

Naprostá spokojenost, rychlost dodání. Platba předem. Široký výběr.

velký výběr kvalitního zboží

Opět naprostá spokojenost :)

Velmi rychlé doručení, příznivé ceny a oblečení, ve kterém je miminko rádo. S doručením duši do kočárku druhý den po objednání jste mi vythrli trn z paty!

• Výběr zboží
    • Možnost osobního vyzvednutí
    • Přehlednost

Paní na prodejně byla velice ochotná a i zboží bylo připraveno obratem k vyzvednutí...

• Skvělý nákup, dobré ceny, kvalitní výrobky, bezva komunikace - velmi ochotný personál i přes eshop objednávky, a k tomu rychlé dodání. Za mě velké doporučení!

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Naše slečny si zakládají na příjemném přístupu k zákazníkovi. Vaše pochvala je nepochybně moc potěší. Službu Lokální doprava zdarma jsme na začátku pandemie zakládali přesně pro lidi jako Vy.

• velký výběr
    • super komunikace

• Rychlost vyřízení objednávky
    • O ničem nevím

Z důvodu pandemie byl kočárek objednán přes internet bez možnosti předchozího prohlédnutí, ale při převzetí nám byl ukázán. Ze strany obchodu vše v pořádku, jen prodavačkám předání zboží dost trvalo - přes hodinu, a to byl kočárek připraven, jen se čekalo na vytištění faktury a zaplacení zboží (před námi byl pouze jeden zákazník, který dělal objednávku autosedačky).

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste musela čekat tak dlouho na vyřízení procesů spojených s převzetím kočárku. Často záleží na denní době, nebo dílu náhody, že se sejde více zákazníků najednou. Obzvláště nyní, když je péče o zákazníka limitována opatřeními a hygienickými nezbytnostmi. Vaši připomínku si vezmeme k srdci a zapracujeme na zlepšení a zrychlení tohoto procesu, aby šlo vše hladce v jakoukoliv denní dobu a za každé situace.

Váš tým NejlepšíKočárky.cz

Takto bych si představoval fungování internetového obchodování.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za pochvalu. Snažíme se, aby byl pocit našich zákazníků z nakupování co nejpříjemnější a děláme pro to maximum. Velmi nás poté potěší, když naši snahu někdo takto ocení.

Váš tým NejlepšíKočárky.cz

• profesionalita a ochota veškerého personálu, kvalitní zboží

Ráda nakupuji v tomto obchodě, velice profesionální a osobní přístup, kvalitní nabízené zboží, pokud potřebuji změnit adresu výdeje zboží, ochotně vyhoví. Ráda se do tohoto obchodu stále vracím.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

a my Vás tu vždy rádi vidíme. :-)

Budeme pracovat na tom, aby jste byla i nadále spokojena.

Rychle dodání