• Výborná komunikace s obchodem

• Ceny, komunikace

Maximální spokojenost od začátku do konce:)))

• Rychle dodání
    • Super jednání při reklamaci
    • Určitě zase moc ráda u vás nakoupím

• Spolehlivý shop
    • Rychlost doručení

• Velmi rychlé dodání

Rychlost, dobrý komunikace, kvalitní zboží

• Výborná komunikace, dodržení termínu dodání
    • žádná

Dobrý, seriózní obchod. Výborná komunikace se zákazníkem, dodržení termínu dodání zboží. Obchod doporučuji.

• spokojená z dodáním zboží

Obchodu nemůžu absolutně nic vytknout. Navíc mě velmi potěšilo, když mi několik dnů po doručení přišel osobní e-mail od syna majitelky, zda jsem byla se vším spokojena. Vedle sdělení, že se případné nedostatky pokusí napravit, totiž sliboval, že pochvalu vyřídí příslušným pracovníkům. A na to se často zapomíná - nejen trestat za chyby, ale i chválit za dobře odvedenou práci, a nebrat ji jako samozřejmost.

Vše velice rychle vyřízeno.

• Bleskové doručení
    • Přehlednost obchodu

Rychlé dodání. Vše super.

• Vždy skvěle poradí
    • Profesionální přístup

velice dobrá komunikace s obchodem, krosna v objednané barvě nebyla a byla nabídnutá jiná vyhovující barva děkujeme

• nejblíž domu

Rychlé jednání

• nachází se v centru města, osobní výběr

Velice ochotný a hlavně profesionální přístup k zákazníkovi. Velice ráda se do této prodejny vracím, je menší zato kvalita personálu a zboží je na vysoké úrovni.

vše bylo podle mých představ

Již dvakrát mi došla zpráva, že zboží nedošlo od dodavatele, že objednávka se pořád vyřizuje. Doufám, že do Vánoc do bude.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Dobrý den, v tomto případě se musíme velice omluvit, zboží jsme se pro Vás snažili zajistit, neustále jsme zboží u dodavatele poptávali, on nám sliboval dodání, ale bohužel nedodal. Přesný důvod nedodání zboží nevíme, ale zřejmě to souviselo s problémy s výrobou kvůli pandemii covid. Stalo se nám to i u jiného zboží, kde byly dodávky odložené i o několik měsíců. V jiných případech jsme ale měli jasnou informaci, že to je právě kvůli covid, zde tak kvalitní a férová komunikace bohužel nebyla. Jednalo se tedy o ojedinělý případ a věříme, že se to již nebude opakovat.

S pozdravem, tým Nejlepší kočárky John Nell