• Velmi krásné zboží
    • Krátká dodací lhůta
    • Přehledné webové stránky

• Výběr krásných produktů včetně jinde méně dostupných značek.

Rada a pravidelně sledují novinky a nakupují zde pro vnoučata hračky a oblečení. Děti jsou vždy velmi spokojené.

S obchodem je dobrá spolupráce a zboží dorazila docela rychle.

• přijemné, na všechny dotazy ochotně odpoví

Zkušenost negativní. Problém s komunikací, když se vyskytl problém s objednávkou. Nakonec jsem ji raději zrušila, i když jsem zaplatila dopředu.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

moc nás mrzí, že jste Vaši zkušenost vnímala negativně. Žádný problém nebo neobvyklý sled událostí u Vaší objednávky však neregistrujeme. V objednávce byl 1 ks skladem a druhý skladem nebyl, proto Vám byl objednán u distributora. Během čekání byl i odeslán notifikační mail o zpracování objednávky. Zkusíme se však z této recenze poučit a ještě více vylepšit komunikaci tohoto stavu objednávky.

Děkujeme, tým Nejlepší Kočárky.cz

• čekací doba jako u zásilky z číny.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

mrzí nás, že jste musel na svoji zásilku takto čekat. Sešlo se několik faktorů, které Vám dodání protáhly. Objednávku vytvořenou v sobotu zpracováváme vždy až následující pracovní den (pondělí). Dále jste zvolil platbu převodem na účet, což je, jak známo, nejpomalejší způsob platby ve vztahu k expedici, protože se čeká na připsání peněz. Banka též pracuje jen ve všední dny a různé banky spolu komunikují různě dlouho. V neposlední řadě je nutné počítat s tím, že Zásilkovna umí dopravit balík do druhého dne pouze v případě, že ho dostane dopoledne. Vzhledem k tomu, že se Vaše platba připsala v poledne, předali jsme balík odpoledne a ke kurýrovi samotnému se dostal balíček až následující den.

Jak říkám, stala se bohužel nešťastná souhra událostí, která zapříčinila Vaše dlouhé šestidenní čekání na zboží. Nicméně máme za to, že Čínu zatím v rychlosti trumfneme. Zkuste nám příště dát šanci s jinou kombinací dopravy a platby a věříme, že nebudete zklamaný. ;)

S pozdravem tým NejlepšíKočárky.cz

• Velmi rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme, neustále hledáme možnosti, jak zrychlovat a zkvalitňovat dopravu k zákazníkovi.

S pozdravem Tým NejlepšíKočárky.cz

• komunikace a ochota jak s prodavačkami v kamenné prodejně, tak i při nákupu na e-shopu
    • velký výběr zboží
    • rychlé dodání zboží (v případě, že není skladem a dodání trochu trvá, informují vás o tom)
    • ceny
    • žádnou nevýhodu jsme nenašli :)

Máme zkušenost jak s e-shopem, tak i kamennou prodejnou v Hradci Králové. Pokud jde o kamennou prodejnu, velmi oceňuji přístup prodavaček, které nejenže jsou milé, ale hlavně vědí, o čem mluví a dokáží poradit s výběrem zboží podle přání zákazníka. Poradí, i na co případně nezapomenout při nákupu kočárků apod.
    Pokud jde o e-shop, mají velký výběr zboží, což jako budoucí matka oceňuji, jelikož lze nakoupit v podstatě vše potřebné pro miminko na jednom místě. Objednané zboží nám sice přišlo až po několika dnech, ale při objednání jsme o tom věděli, jelikož zboží nebylo skladem. Nakonec dorazilo ještě dříve, než obchod udával.
    Po těchto zkušenostech se v podstatě pravidelně vracím k tomuto obchodu (a nejen já, ale i další členové rodiny s malými dětmi) a už si chystám další objednávku :)

• Vše bylo rychlé vyřízené. Příjemné vystupování

• Dobra cena
    • Rychle pripraveno
    • Osobni odber v Hradci zdarma

Vse v poradku.

• Čekáme prvního potomka a paní vedoucí nám vše detailně vysvětlila.
    • Skvělé poradenství při výběru kočárku, vajíčka a dalších nezbytností.

Vše co potřebuje miminko je na jednom místě. Vystavené kočárky, vajíčka, a další nezbytné věci. E-shop je fajn ale fyzická návštěva prodejny je k nezaplacení. Prodejna je z mého pohledu obří.

• Velký výběr

spokojenost

• Rychlost cele transakce

• Velký výběr zboží.

Skvělá komunikace, pomoc při výběru, rychlé dodání.

Rychlé vyřízení objednávky k plné spokojenosti, výborná komunikace obchodu.

Perfektní komunikace s obchodem, dodání na druhý den

Rychlé dodání, vše vždy v pořádku

• Doručení trvalo dlouho

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za recenzi. Objednala jste si u nás 2 kusy stejného zboží, ale v době Vašeho objednání jsme měli pouze jeden kus skladem, proto trvalo, než jsme 2. kus zajistili u dodavatele. Někteří dodavatelé mají sklady v ČR, takže jsme schopni poměrně rychle dodat i to zboží, které zrovna skladem přímo my nemáme, ale v tomto případě to trvalo bohužel déle. Jsem si jistý, že pokud si příště objednáte pouze zboží které je kompletně skladem u nás, budete s termínem dodání spokojená.

Děkuji, za tým Nejlepší kočárky John Nell - Honza