rychlost, dobré zboží za rozumnou cenu

• Velký výběr
    • Doprava po HK zdarma

• Ochota
    • Vstřícnost
    • Dobrá komunikace a rychlost vyřízení

• Balení

• rychlost dodání
    • zkušená paní prodavačka v kamenném obchodě

Autosedačka byla předvybraná v obchodě, kde poradila velmi ochotná paní prodavačka se super znalostmi (což dnes není samozřejmost). Váhali jsme mezi dvěma sedačkami, doma jednu vybrali a objednali, k odběru připravená následující den.

Rychlý, bezproblémový obchod

• Několikrát jsme už objednávali a vždy vše proběhlo v pořádku, takže doporučuji
    • Objednávala jsem zboží s delší dodací lhůtou, takže rychlost dodání ok

• Rozumná cena, rychlé dodání, dobrá informovanost o stavu objednávky potažmo dopravy.
    • Obrázek výrobku není příliš realistický.

Obchod doporučuji i přes výše popsanou výhradu.

• Obchod máme blízko
    • Velký sortiment
    • Mohu si osobně prohlédnout
    • Není problém s reklamací
    • Obchod má jen jedno patro a vše je tam nahečmaný, sami prodavačky nemají přehled kde co je

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za připomínku. Druhé patro teprve rekonstruujeme a připravujeme, během pár dní ho budeme otevírat. Informujeme o rekonstrukci zákazníky velkou cedulí hned vedle vstupních dveří. Jakmile budeme rozprostřeni ve dvou patrech, určitě bude vše přehlednější.

S pozdravem tým Nejlepší kočárky John Nell

Naprostá spokojenost

• Vec pouzita ci jiz od zakaznika vracena
    • Zadna informace o stavu, v jakem se objednana vec nachazi (znacne "pouzita" krabicka, rozstrizeny navod), kdybych to vedela, ani to nekoupim
    • A prodavano za plnou cenu!
    • A vec nefunkcni, bude reklamace
    • Budu tak platit dve postovne

Koupila jsem zamek Reer na okenni klicku(cena za ten maly kousek plastu hrozna, ale tak uz to byva), prisel v krabicce, ktera uz mela to nejlepsi davno za sebou, nedrzela ani z jedne strany zavrena, osoupane hrany.. To uz me trosku zarazilo. Uvnitr byl navod zcasti rozstrizeny a to uz mi bylo jasne, ze to nekdo pouzival nebo alespon koupil a vratil. Zamek po namontovani nefunkcni, okno lze uplne normalne otevrit jako kdyby tam zamek nebyl. Takze budu reklamovat, coz je zbytecny problem navic a zase hradit postovne.. A zarazi me to, jak nekdo muze za plnou cenu prodat neco, co neni uz na prvni pohled v top stavu a ani k tomu nenapsat zadnou poznamku ci upozorneni, ze neco neni v poradku.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

velmi nás mrzí, že Vám přišel nefunkční kus zboží. Samozřejmě máte plné právo zboží vrátit a jak jsme Vám sdělili v telefonu, bude Vám uhrazen i poplatek za poštovné k nám. Za to, že jste smolně narazila na vadný kus tedy nebudete škodná. Někdy se stane, že má zboží výrobní vadu a nejsme to bohužel schopni ovlivnit. Reklamační řád na to však pamatuje.

Bohužel s Vámi nemohu souhlasit, co se týče obalu zboží. Ten totiž není součástí kupní smlouvy a jeho poškození neznamená povinnost zlevnit zboží uvnitř. Nevíme, jakým způsobem byla reálně krabička zničena. Drobné zboží je vystaveno na prodejně a uznáváme, že se mohlo stát, že si ho nějací zákazníci prohlíželi při výběru a krabička byla tedy otevřena a mohly být ohnuté ty části, které je potřeba k otevírání použít. Ujišťuji Vás, že pokud by na expedici byla krabička ve stavu, že by existovalo riziko poničení zboží, tak bychom Vás o tom informovali, nebo by byla automaticky zajištěna bezpečná přeprava zboží.

Váš tým Nejlepší Kočárky

• Krasne prostředí , vstřícný personal a velký výběr

• spolehlivost

Mohli by mít konkurenčnější ceny.

rýchlé dodanie

• Dobrá cena
    • rychlost dodání
    • doprava zdarma po hradecku

Autosedačku jsme si byli nejprve v kamenné prodejně vyzkoušet. Paní prodavačka vše ukázala, vysvětlila. Byla jsem zde několikrát a vždy hodnotím přístup prodavaček kladně. Zboží bylo skladem a doručeno do druhého dne.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání.

Žádná

• osobní odběr zdarma
    • kvalitní zákaznický servis na prodejně

rychlé dodání

VŠE PROBĚHLO NA JEDNIČKU.