Absolutně chybějící komunikace s obchodem. Neexistují kontakty na jejich webových stránkách - uvedené telefonní číslo neexistuje, formulář pro vrácení zboží není k dispozici. Nedostala jsem ani žádnou fakturu ani potvrzení o mé objednávce.

Velmi rychlé vyřízení a doručení objednávky. Mohu jen doporučit

• dobrá komunikace
    • dobře zabaleno

není

• Velký výběr sortimentu
    • Nízké ceny
    • Nepřesné informace o dostupnosti zboží

9.6. jsem vytvořil objednávku na jednu kravatu, u které bylo uvedeno skladem. 11.6. mi přišla informace, že objednávku již připravují. Zboží jsem nutně potřeboval na víkend 17.-18. takže jsem se zaradoval, že zboží dorazí včas. Bohužel další dny se nic nedělo, žádná informace, žádná komunikace. Ve středu 14.6. jsem se pokoušel marně dovolat (dopoledne, v poledne, a kousek po poledni). Když jsem se nedovolal, napsal jsem tedy e-mail s dotazem, jak je na tom moje objednávka, že zboží bych potřeboval nejdéle do pátku doručit. Obchod odpověděl, že bohužel zjistili, že zboží není skladem a ihned moji objednávku stornovali. Musím tedy na rychlo shánět zboží, které jsem potřeboval. Kdyby se objednávkám aktivně někdo věnoval, mohl jsem být informován dříve např. v pondělí a měl bych ještě bezpečně dost času na objednání jiného zboží online. Bohužel první nákup na tomto e-shopu skončil zklamáním. Přeji ostatním zákazníkům lepší zkušenost.

Všechno v pohodě, zboží v pořádku.

• výběr

odesílání by se mohlo zrychlit.
    Mohu jen doporučit.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Přehlednost obchodu
    • Přijatelné ceny

• rychle a v pořádku doručeno
    • překvapivá kvalita produktu

• Rychlost vyřízení
    • Cena, rychlost dodání
    • Objednal jsem 2 úzké a 1 širokou, přišlo to bohužel obráceně, měla přijít fialová s potiskem ÚZKÁ ne široká.

Cena výborná, rychlost dobrá, jen záměna úzká/široká. Lze to vyměnit (ne zpět poštou) či zakoupit tu úzkou ale bez platby za "dopravu" či jiné?

Jediná společnost která dokáže zaslat vybrané zboží Zásilkovnou na dobírku !!! Ostatní se stejným zbožím složité placení i zasílání.

• spolehlivost, rychlost

Zboží mi nebylo doručeno - objednal jsem a zaplatil v neděli 19.2. Dnes je pátek 24.2. a zboží je stále cestě?! Volal jsem do Zásilkovny... chatbot neví :( Snažil jsem se několikrát dovolat na uvedenou zákaznickou linku tohoto e-shopu, bohužel nikdo telefon nebral, a to jsem se několikrát trefil, že uvedené číslo bylo obsazené.

zboží zatím nedorazilo ani po týdnu a musel jsem koupit na tu příležitost náhradu, příští objednávku udělám radši jinde

• Velký výběr
    • Dobré ceny

Doporučuji, s nákupem jsem spokojená

• Zboží odesláno téměř po týdnu, ačkoli mělo být skladem.

Vše ok

Skvělá komunikace. Rychlé doručení.

Objednáno 5.4. žboží, které podle webu e-shopu bylo skladem.
    Doručeno až 11.4. !!!
    Ve čtvrtek 7.4. jsem se snažil dovolat na kontakní číslo, abych zjistil, kde to vázne. Volal jsem cca 7x v průběhu dne. Telefon nikdo nevzal, ani nezavolal zpět.

Účel

• přehledný eshop