• Nízké ceny
    • Zboží s údajnou dostupností 1den dosud nedorazilo je to již 12 dní.Na dotaz mi odpověděli že zboží bude expedováno v prúběhu tohoto týdne. Ha ha ha.

Víckrát si zde již nic neobjednám.

• nizka cena
    • delka dodani zbozi

• rychlost,spolehlivost,kvalita

v tomto obchodě jsem nakoupila po přečtení diskusního fora,které velmi chválilo.
    I já mohu jen chválit

• Vse probehlo velmi rychle:-)

Vse perfektni

• personal

hrůza nenakupujte zde!

• Cena...
    • Žádné...

Nákup z domu,skvělá cena,rychlé dodání a info o dodávce...

• Rychlost a nízke ceny.
    • Nevim asi žádne.

Tento obchod si dovolím doporučit je velmi spolehliví.

• Nízké ceny
    • Nedodržování dodacích lhůt

Nedoporučuji

• Vybraný mobil byl nejlacinější.
    • V mém případě nic nefungovalo normálně.

Nenakupovat

• nedodržení ceny

• přišla jen část balení (navíc balení bylo otevřené), cena byla vyšší než smluvená, infolinku nikdo nezvedá...

neříkám, že je to u této firmy pořád, ale já už bych si nic z této společnosti nekoupil...

• pouze jedno telefoní číslo

• Emailové zpravodajství
    • Nedodržují slibované lhůty
    • Neochotné jednání
    • Lhostejnost

Objednal jsem si mobil, čekal týden a pak se ozval. Dvakrát jsem slyšel operátorku, jak se ptá kdy bude a nějaký mužský hlas jí odpovídal:"Řekni zítra".
    Když telefon nemám, neslibuji.
    Obchod jsem zrušil a telefon koupil přes Mobilky. Byl u mě do 24 hodin.

• nevím
    • objednávku jsme provedli před 14 dny a stále nic nepřišlo!

• -ve srovnání s ostatními internetovými obchody jednoznačně nejnižší cena
    • -rychlé doručení zboží
    • -způsob dopravy PPL, osobně bych upřednostnil Českou poštu
    • -přihlašovací formulář se zobrazí až v druhém kroku při procházení košíkem. formulář by měl být přístupný snadněji a na přehledném místě

K internetovému obchodu www.nej-mobil.cz nemám žádnou vážnější výtku až na fakt, že způsob doručení pouze prostřednictvím PPL může být odstrašujícím faktorem pro některé zákazníky. Jinak vše v pořádku a doporučuji.

• nizke cenny

• Pro zrušení

Nekupovat. Zakoupil jsem mobil pro sestru, pak jí volali, že cenu navyšují o 200 Kč, ona nevěděla o co jde tak kývla. Vidím, že to dělají u všech. telefon bez českého návodu, s logem TMobile na krytu... bůhví odkud to je dotažený.

• Žádné
    • Velmi špatná komunikace
    • Nefunkční zboží

Zboží vráceno poštou 17.5.2010.
    Z výše uvedených důvodů nedoporučuji.

• slušná cena
    • dobrá komunikace
    • doba dodání
    • k telefonu chybí český návod

Telefon nebyl skladem, což mi při telefonickém dotazu ihned zjistili. Měl být za tři dny, ale dorazil až za devět dní. Byla zvýšena cena o cca 150 Kč, na to jsem byl ale upozorněn. Jako omluva k telefonu přibalena paměťová karta 2 GB. Takže možná s malými výhradami, ale doporučil bych.

• Je jeden z nejlevnějších a se zbožím jsem spokojená.
    • Zatím o žádných nevím...

Prodávající jsou velice příjemní a ochotní zdělit informace které potřebuji vědět a snaží se vyhovět mým požadavkům.