bohužel docela špatný, poslali jste mi blokovaný mobil, navíc určený pro britskou elektrickou sít a ani se mi nikdo neobtěžoval informovat. Mobil tedy nelze používat a navíc je nutné požít odpudivý a rozměrný sítový adaptér :( zboží jsem vrátila :(

• jediným kritériem byla NABÍZENÁ cena
    • - vědomé klamání zákazníka
    • - cena v zaslaném potvrzení objednávky neodpovídá ceně konečné
    • - při doručení zboží byla požadována částka o cca 200,-Kč vyšší než půvpodně sjednaná (včetně poštovného)
    • - telefonicky žádáno o vysvětlení na kontakt "Nej mobil" kde bylo sděleno, že z důvdou změny ceny jsem byl telefonciky kontaktován pracovníkem "Nej mobil".
    • - není to pravda, 1 den po sjednání prodeje jsem obdržel telefonát, pracovník "Nej mobil" mi sdělil, že potřebuje potvrdit objednávku, ověřoval si den sjednání, typ a model zboží, adresu dodání a jako poslední řekl doslova: "při doručení tedy zaplatíte .....,-Kč. Takto vedený rozhovor se v ničem nepřibližuje na upozornění jakékoli změny, v daném případě změny zásadní, a to ceny objednaného zboží.

Jednoznačně klamání zákazníka a neseriózní přístup. Na www stránkách máte zveřejněné nejnižší ceny v porovnání s ostatními, cena je však v době doručení vyšší o více jak 200,-Kč. Následná argumentace, že o změně ceny jsem byl telefonicky upozorněn to jen potvrzuje, protože telefonický rozhovor byl veden v duchu ověření objednávky a cena zboží byla zmíněná až jako poslední bez jakéhokoli upozornění na její změnu. Psychologicky velmi dobře připravené, manipulativní a vůči zákazníkovi hrubě neseriózní. Dle mého názoru hřešíte na to, že kdyby v tel. rozhovoru kde by dle mého názoru měl pracovník "Nej mobil" po ověření objednávky sdělit: "..... v případě Vaší objednávky ..... Vás musím upozornit na změnu prodejní ceny, která není ..... jak bylo původně sjednáno ale činí ....." Tím dle mého názoru spoléháte na to, že při doručení zboží je menší pravděpodobnost, že zákazník zboží nepřevezme, než při takovémto telefonickém seriózním upozornění kde je pravděpodobnost zrušení objednávky větší.
    Internetový obchod se spol. "Nej mobil" bych nikomu nedoporučil.

• Telefon mi přišel bez návodu v češtině.
    • Dále si myslím, že není úplně korektní, že ačkoliv mi byla objednávka potvzrena mailem v ceně v jaké jsem objednávala, tak nakonec mi přišel telefon o 212 kč dražší oproti potvrzené objednávce. To hodonotím jako neseriózní. Den před doručením zásilky mi bylo voláno a přes nesrozumitelnost hovoru jsem vyrozuměla, že telefom je připravený k zaslání a s tímto jsem i souhlasila. Rozhodně mi nebylo řečeno, že cena telefonu byla navýšena o 212 Kč a zda s tím souhlasím.

• Na první pohled skvělé ceny, ale na druhý pohled za ně zboží nedostanete, musíte si připlatit.
    • Nedodržení cen, doručení zboží nižší hodnoty (menší pameťovka za cenu objednané větší)

Už nikdy více.

• Je levnější než kamenný obchod

Levné nakoupení)
    V jeden den mě zavolalai, druhý den telefon došel.

• Ceny
    • Přestože na stránkách tvrdili, že přístroj (htc desire) je skladem, neodeslali jej a až po 10-ti dnech se omluvili, že prý to je chyba dodavatele a že přístroj nemají.

Pokud máte opravdu hodně času (cca 14 dní) je to obchod pro Vás.

• Dlouhé čekání na odpověď obchodu.
    • Nedodržené podmínky ze strany obchodu.

Lepší kdyby obchod jednal se zákazníkem na rovinu a včas.

Ceny nabízí jedny z nejnižších, ale po zhotovení objednávky navyšuje.

Nedoporučuji ostatním.

• Rychlé vyřízení objednávky a krátká dodací lhůta.
    • Nižší cena,velký výběr zboží.

Slušné a rychlé jednání a vyřízení objednávky.

Už jsem doporučil tento obchod ostatním.

S tímto obchodem jsem byl spokojen a objednám si zde příště.

• dodací lhůta hrozná

Chtěla jsem levnější telefon,proto jsem se obrátila na tento obchod.Protože jsem psala email a nebylo mi na nej dosud zodpovězeno nejsem spokojená.Raději si koupím telefon o 200 Kč dražší a budu ho mít do tří dnů doma.Jiné zkušenosti nemám.Snažila jsem se i dovolat ale marně.

• Rozhodovala cena dle nabídky
    • cena byla více jak o 400,-Kč vyšší,než bylo inzerováno.
    • zásilka nedorazila kompletní
    • bylo velmi těžké se na společnost nakontaktovat ohledně reklamace

Potřeboval jsem rychle telefon
    Nedoporučil bych,transakce probíhala složitě

• Nejlevnější Nokii 6303 neobdržíte. Mobilní tel. s doručením služby PPL Vás bude stát 2 998,- Kč.
    • Takže za slibovanou částku ho mít nebudete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proti.

• dodací lhůta
    • nemá

Obchod jsem si vybral diky inzerci na nejlevnejsi Nokii 6303, ale bylo to jinak.
    Po objednavce a naslednem cekani dvou dnu mi telefonicky bylo oznameno, ze se cena upravuje smerem nahoru, ale za tuto novou cenu se bezne da opatrit tento telefon od jinych dodavatelu. Dokonce i levneji.

podvodíci - problém se servisem

• musel jsem zadat o zaslani ceskeho navodu

doporucuji

• nizke ceny
    • doprava prostřednictvým služby PPL.doručováni jen v rozmezi 2 hodin takže v případě ze pracujete tak si pro zboží musíte dojít samy!!

• nízká cena, ale to je tak všechno...
    • velmi dlouhé dodací lhůty...zboží stále nedorazilo!

pokud na mobil spěcháte - tady raději ne!

• cena a rychlost dodání zboží
    • o žádných nevím

dobrá cena,dobrá komunikace,rychlé dodání zboží. Určitě bych každému doporučil

• Chybí odkaz na registraci a přihlášení.

Dobrá cena. Zatím nemám výtku k tomuto obchodu.

• špatná komunikace
    • nezvedání telefonů na více pokusů pokaždé v jinou dobu

líbila se nám cena,proto jsme se rozhodli pro tento obchod.Tento abchod bych nikomu nedoporušila ani vlastnímu nepříteli.