• rychle dodání, pravidelné info. o stavu zásilky, super cena

Vše v pořádku, mobil přišel nepoškozený, rychlé dodání

• rychlost a levne ceny
    • mobil mi prisel, ale mesic po vyzkouseni jsem zjistila, ze na nej nemam zaruku(chtela jsem reklamovat nefunkcni tlacitko), protoze byl zakoupen pro stát Barmu, nahrano do nej ceske menu a prodano me v CR

poradne si zkontrolujte pred nakupem (pripadne ihned po nakupu), zda ma telefon zaruku (zjistite to v kazdem autorizovanem obchodu) a zda je v nem cestina legalne a mobil urcen pro evropu. tezko verit, ze muj telefon byla vyjimka.

• není nutné chodit do kamenného obchodu, když víte, o které zboží máte zájem
    • podle mého názoru chybí vstřícnost od zaměstnanců, kteří vyřizují emailové dotazy. Odpovědi jsou nepřesné, někdy používají nepravdivé či pozměňující odpovědi.

Pokud vám zboží přijde OK a dokonce i za deklarovanou cenu, tak je vše v pořádku a zboží si užíváte. Pokud si ovšem dovolíte položit dotaz na nějaké nesrovnalosti, tak vás přejde chuť někomu dalšímu dávat tip na koupi v tomto obchodě. Odpovědi na emailové dotazy jsou zdlouhavé a nijak mě neuspokojily , i když jsem se dotazovala neustáve na jednu záležitost. Po 3 urgenci už mi nebylo odpovězeno vůbec. Můj čas je na toli drahý, že je mi ho líto mrhat. Proto nejsep přesvědčena, že příští nákup mobilního telefonu uskutečním právě u nejmobilu- společnosti.

• Velmi levné zboží.

Určitě doporučuji!

• -
    • nedodržení ceny uvedené na internetu

budu nakupovat jinde

• Levné telefony ! ! !
    • Neochota jednat se zákazníkem
    • Nesmyslné poplatky
    • Dobrá cena neznamená dobrý obchod

Jen jsem se chtěl vybrečet a upozornit další najivní lidičky jako jsem já aby si dali pozor na internetovou firmu českételefony.cz . Nejen že neprodávají české telefony jak se v názvu chlubí ( dovoz Německo - V.Británie ), ale jejich jednání je poněkuď zavádějící . Když mi telefon ( NOKIA X6 32GB ) poprvé umřel tak jsem jim ho poslal na opravu to bylo v pořádku až na to že firma sídlí v Brně a samozřejmě se platí poštovné a pro jistotu je zapotřebý balík i pojistit . Ale kámen úrazu byl když dorazil ,,opravený " telefon , po dvou dnech se stalo že umřel po druhé a už jsem ho neoživil . Tak jsem se rozhodl že odstoupím od smlouvi na což mam právo . Abych to zkrátil bylo těžké se domluvit , musel jsem já všechno urgovat a nakonec jsem přišel cca o 2000,- kč za to že museli přehrát software a strašně jim vadilo že jsem poškrábal ochranou folii na dotykovém displei . Nemilá skušenost nebrat

• Vůbec se nikdo neozval a objednávka nedorazila po dlouhé době.

Pokud se nezlepší komunikace se zákazníky a dodací lhůty tak tento obchod nedoporučuji.

• po 15 dnech nemám zboží
    • žádný email s vysvětlením
    • tel jen vyzvání a nikdo ho nebere

JSEM NESPOKOJENÁ
    UŽ SI TU NIKDY NIC NEOBĚDNÁM

• to fakt nevím
    • prodává neoriginální zboží

rozhodně nedoporučuji tady nic kupovat. Koupila jsem mobil Nokia, nejen že mi dodatečně volali a cenu zvedli o 500 Kč, ale v telefonu byla dodaná neoriginální SD karta a neoriginální okopírované CD s SW a návodem k mobilu, ale přišla jsem i o navigaci, která samozřejmě na originální SD kartě Nokia je přednastavena. Nedokážu si představit, že bych mobil vrátila, to už bych svoje love asi nikdy neviděla. Takže buďte chytřejší a kupujte jinde!!!!

• Výber zboží z domova
    • Náhoda
    • Vyzkoušet zboží

Narozeniny. Nedostatek času.
    Dobré.
    Ano.

• NEDODRŽENÍ DODACÍ LHŮTY BEZ UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKA.

• Nákup z domova,
    • velký výběr s vyobrazením a popisem,
    • na dobírku,
    • lepší cena,
    • doručení,kam potřebuji,
    • vše funguje
    • Nevím, co dostanu - neovlivním to,
    • nelze vyzkoušet funkčnost,
    • obtížná komunikace při reklamaci - vrácení poštou,
    • závislost na slušnosti firmy,
    • při ceně zboží nad 10000,- Kč nemám fakturu

Podstatné je, že to funguje. Zboží dostanete, při nějaké změně jsem byl na ni upozorněn. Zatím slušné chování, asi bych si objednal i další.

• jedny z nejnižších cen
    • rychlá dodací lhůta
    • skutečná cena o něco vyšší než slibovaná (ale stále celkem nízká)

V obchodě jsem jeden den zboží objednala, druhý den mi volali kvůli potvrzení objednávky a za další dva dny mi bylo uboží dovezeno až domů. S nákupem jsem byla velmi spokojená, bylo to rychlé a levné. Mohu doporučit!

• je levný
    • dodací lhůta

• nevím

rychle a přesně

• Mají dobré ceny
    • Dlouhá čekací doba a špatná dostupnost po telefonu

Obchod jsem si vybral a objednal zboží z důvodu nejnižší ceny produktu.Je to můj první nákup v tomto obchodě a jsem velmi zklamán s nedostupnosti po telefonu.Po 7 dnech,když se stále nic nedělo jsem opět zkusil zavolat. Dovolal jsem se až na třetí pokus.Informoval jsem se co je s objednávkou,proč to tak dlouho trvá,přitom dodací lhůta je udávána 7 pracovních dní.Odpověděla mi,že nebyl na skladě a zboží už přišlo a předali ho službě,která má na starosti rozvoz a že se mi ozvou do 24 hodin.Služba se mi neozvala ani za 48 hodin.Závěrem chci říct,že nevím na čí straně se stala chyba,ale myslím si,že kdyby to ta služba dostala jak slečna tvrdila,tak se mi do 24hodin ozvala.Po těchto zkušenostech bych si nedovolil doporučit tento obchod.

• Nevím. Pro mne byl důvod objednávky, že mnou objednané zboží (Apple iPad) slíbili do cca 1 týdne).
    • Uváděné telefonní číslo nikdo nezvedá (z 10ti pokusů pouze 1x). Na písemný dotaz odpověď došla, ale, jak se ukázalo nepřesná. Když jsem potřeboval termín dodání specifikovat, tek jsem se nedovolal.

Nemám pevný názor, kdy se zlepšila komunikace, myslím tím osobní komunikaci, tak bych řekl, že OK.

• mobil přišel bez návodu k použití, po telefonické urgenci přišlo CD s návodem

• Dlouhá dodací lhůta.
    • Dlouhá doba potvrzení objednávky.
    • Špatná komunikace ze strany obchodu.
    • Změna (zvýšení) ceny dodaného zboží.

• levně a rychle........
    • objednala jsem si tel. a přišel mi stejný, ale v jiné barvě.........., horší je, že to byl dárek dceři k narozeninám.......

myslím, že pokud mi přijde tel co nejdříve zpět a tak jak má velmi ráda doporučím, zatím budu shovívavější..........