• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 týdny

• velmi rychle dodanie
  • nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 3 týdny

• využila jsem osobního vyzvednutí, objednávala jsem léky, co musí být v lednici
    • vše v pořádku

• Rychlost, cena zboží

+ levné
    - delší doba dodání

• Rychlost vyřízení

• žádná
    • Storno bylo provedeno bez jakéhokoliv vysvětlení a na mail, kterým Absolutně žádná možnost komunikace s obchodem

Objednávka byla potvrzena, následně po delší době byla bez vysvětlení stornována. Když jsem reagoval mailem, tento se mi vrátil jako nedoručitelný.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

naše e-mailová adresa info@nej-lekarna.cz je plně funkční, taktéž telefonní číslo. Denně vyřizujeme jak e-maily, tak telefonní hovory.
    Ze strany našeho obchodu byla snaha s Vámi komunikovat, ale bohužel neúspěšně (například e-mail odeslaný 10.09.2018 09:32). Pokud se e-mail nezobrazí v příchozí poště, může být ve složce Spam nebo v nevyžádané poště, proto kontrolujte také tyto složky. Rozřazení Vaší příchozí pošty není v kompetenci našeho internetového obchodu.
    Děkujeme.
    S přátelským pozdravem Nej-lékárna.

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 1 měsícem

Rychlé vyřízení a přijatelná cena.

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 1 měsícem

Až na dlouhou dodací lhůtu (asi pět nebo šest dní), vše ok

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

• dobré ceny, rychlá expedice
  • nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

• Velmi rychlé vyřízení , objednám dopoledne a odpoledne již si to většinou mohu vyzvednout, což je velmi super.
  • nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

• možnost vyzvednutí zboží v lékárně
    • rychlost dodání, ráno objednané zboží dodané ještě ten den

rychlost

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 4 měsíci

• skvělá cena
    • milý přístup

• super eshop
  • nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

• Dobré ceny. Rychlost dodání.

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

• Příznivá cena, rychlost dodání.
    • Zatím nic.
  • nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 2 měsíci

Moje nespokojenost plyne z toho, že v 9 hodin ráno jsem lékárnu navštívíla osobně a bylo mi řečeno, že požadovaný výrobek nemají aniž by se dotyčná osoba šla někam podívat. Musela jsem jít domů, podívat se na internet objednat si - v 10.03 hod byla objednávka přijata a v 10.14 hod mi přišlo, že je zboží nachystané. Paní při mé osobní návštěvě asi zjistila, že se potřebuji projít, když potřebuji prostředek na oteklé nohy. Tímto ji děkuji, prošla jsem se. Asi se v této lékárně musí nakupovat přes internet.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

ke zjištění, zda máme konkrétní přípravek skladem v lékárně, stačí napsat jeho název nebo část názvu do počítače. Z toho důvodu se kolegyně nemusela chodit nikam dívat, aby zjistila, že skladem přípravek nemáme.
    Na našem e-shopu se snažíme o převezení objednaných přípravků ze záložních skladů co nejrychleji, což se nám v tomto případě povedlo, takže jsme doufali, že Vám rychle vychystanou objednávkou uděláme spíše radost.
    Vaše Nej-lékárna.cz

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 3 měsíci

Levné a rychlé a skvělá komunikace :)

• nakoupil v obchodě Nej-lékárna.cz před 3 měsíci

Vše v pořádku.