• V objednávce nelze zadat telefonní čísla jiných operátorů, než Vodafone a T-Mobile. A kupovat si další telefon jenom kvůli jedné lékárně se pochopitelně nevyplatí.

• Dodali expirující zboží a na reklamaci obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

za zpoždění v komunikaci se omlouváme.
    Vámi vybraný produkt má téměř 4 měsíční dobu použitelnosti. V nabídce je za méně než poloviční cenu.
    Jak jsme psali v e-mailu, máte 14 dní na odstoupení od kupní smlouvy.
    Za komplikace se omlouváme.

• špatná otvírací doba.

• Najprv mi volalali,ze balík sa nezmestí do Z-boxu a musím doplatit aby mi doručili s kurierom.Potom mi bolo povedané že im nedorazili peniaze,čo som platil s kartou cez platobnù brànu.A musìm potvrdit s výpisom z banky

Najprv mi volalali,ze balík sa nezmestí do Z-boxu a musím doplatit aby mi doručili s kurierom.Potom mi bolo povedané že im nedorazili peniaze,čo som platil s kartou cez platobnù brànu.A musìm potvrdit s výpisom z banky!

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

vaši platbu jsme potvrdili, poslali jsme vám tři e-maily a stále čekáme na doplacení částky za změnu dopravce.
    Výpis byl požadován pouze pro urychlení řešení situace.
    Hezký den. Nej-lekarna.cz.

Objednávka měla údajně proběhnout v pořádku - že ji přijali, čekám že se mi eshop konečně ozve, ale téměř týden nic.... Komunikace ŽÁDNÁ!!

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

objednala jste v pátek 6.1. ve 21:04 hod., o víkendu máme zavřeno.
    My jsme vám posílali e-mail v pondělí 9.1. v 10:31 hod.. Zkuste si zkontrolovat složku SPAM.
    Nej-lekarna.cz

• Inzerovali a přijali objednávku na zboží, které neměli vůbec k dispozici.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

skladem zboží bylo, bohužel ne v požadovaném množství 22 ks. Šlo o produkt, který má výrobní výpadek a momentálně není možné ani doobjednání u dodavatele.
    Omlouváme se za komplikace.
    Nej-lekarna.cz

• Lákající cena,která neplatí,ani po určité době neopravena

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

omlouváme se, že Bílinská kyselka nebyla skladem ve vámi požadovaném množství. Cena nebyla upravena z důvodu, že skladem stále bylo pár kousků za akční cenu.
    Hezký den. Marcela Dostálíková

nedostatek zboží, které nebylo skladem, ačkoliv tak bylo prezentováno

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

omlouvám se, bohužel se sešlo několik stejných objednávek na totožný produkt a nestihla proběhnout aktualizace skladových zásob. Produkt je již opět skladem.
    Hezký den. Marcela Dostálíková

• Zboží zaplaceno predem on line ale o dva týdny později stále nedoruceno. Žádná komunikace žádná SMS ani e-mail.

Zboží bylo vybráno, objednáno a zaplaceno predem on line zhruba tyden před vanoci. Dnes je 7. Ledna a zboží ještě nepřišlo . Ani vidu ani slechu od obchodu takže se asi musím rozloučit s předplacenou částkou i zbožím.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

zboží máte od 21.12. 2021 připraveno k vyzvednutí na osobní odběr. E-mail jsme vám odesílali týž den v 12:19:06 hod.. Zkontrolujte si prosím složku spam.
    Marcela Dostálíková

Zboží mi bylo doručeno ale jiný druh

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

objednal jste si Termofor v pulovru 2l. Tento produkt jsme vám i zaslali. V nabídce je několik "pulovrů" a ne všechny jsou na obrázku u produktu. Pokud jste měl zájem o konkrétní barvu, stačilo tuto skutečnost uvést do poznámky nebo nás kontaktovat telefonicky.
    Marcela Dostálíková

• Dodán jeden druh zboží 4 ks s různými daty exp. /Aromatica měsíčková mast 100 ml./ 3 ks neodpovídaly kvalitou. Při reklamaci mi bylo sděleno, že dle záznamu v počítači není možné, že byly masti s tímto datem zaslány, ale dvě jsou ochotni reklamovat u dodavatele. Po tomto jsem komunikaci s obchodem ukončila.

Ztráta důvěry v obchod.

• Objednala som si kavovinovy nápoj, 2 balenia boli otvorené a do 1/2 rozsypane po celom baliku. Kontaktovala som obchod ale doteraz sa neozvali.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

na váš e-mail jsme reagovali okamžitě. Zkuste zkontrolovat složku spam. Za dvě balení poškozené přepravou jsme vám vrátili peníze zpět přes platební bránu.
    S pozdravem nej-lekarna.cz

Zboží, které jsem objednal bylo deklarováno jako skladem, přesto mi byla objednávka ze strany obchodu zrušena, že není dostupné. Proto nemohu hodnotit jinak, než že nedoporučuji.

Zlá komunikácia.dlhá doba dodania, drahá doprava na odberné miesto- oproti iným spoločnostiam Českým

Už je to 12 dní od objednavky a zatial žiadny tovar,neviem kde to zamrzlo.

• Nepotvrdena obj.
    • Ani jedno avizo

• žiadna faktura,ani v maile,ani v zasielke,z desiatich položiek mi osem neprišlo

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

Dobrý den, objednala jste si dne 17. 9. 16:17 hod. 3 druhy položek, z toho jeden druh již byl vyprodán. Po domluvě s Vámi byly
    18. 9. ve 12:07 hod. vráceny zpět peníze za nedodané zboží na Váš účet a zbytek zboží Vám byl téhož dne tedy 18. 9. v 13:31 hod. odeslán. Rychleji opravdu nedokážeme reagovat a za nedostatek některého zboží v současné době se omlouváme. Faktura za odeslané zboží je automaticky odeslána na Vámi uvedený email. Jana Kašparová

• Zaměstnankyně nebyla moc vstřícná.

Objednala jsem si roušky, které byli i s publikováno fotkou. Dorazilo mi úplně něco jiného a nyní jsem nucena zaslat zboží na vlastní náklady zpět. Lékárna mi sdělila, že objednávají podle kódu a tohle jsem si objednala. Vzhledem k tomu, že jsem objednávala zejmena dle fotky, působí to na mě až povodně vzhledem k aktuální světové situaci a jsem zklamaná.

Reakce obchodu Nej-lékárna.cz

na našem e-shopu jste si objednala: Rouška Foliodrape Protect sterilní 45x75cm 65ks, což jste měla uvedeno i v rekapitulaci objednávky. Tento produkt jsme vám také zaslali. Pokud nejste s vámi vybraným produktem spokojená, máte dle zákona možnost jej do 14 dnů vrátit. Vzhledem k tomu, že z naší strany proběhlo vše v pořádku, náklady na dopravu si hradíte.
    Hezký den. Marcela Dostálíková

Objednávka nejdříve potvrzena (cca 12:30 hod.), po několika hodinách z jejich strany stornována - údajně pro nedostatek zboží. Ještě ten den večer (opět po několka hodinách) zboží stále nabízeli, avšak již za vyšší cenu.... Na telefonický dotaz další den jako odpověď jen výmluvy... Znovu neobjednám ani vitamín C.... Kdoví co znamená to jejich "NEJ" v názvu :-)...