• nic mě nenapadá
    • dodání neúplného zboží

nevěřte všemu, co se zde propaguje

Reakce obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den. Mám dojem, že Váš komentář nás má pouze poškodit, jedná se pouze o výkřik bez bližších podrobností. Pokud jste z nějakého důvodu obdržel(a) neúplné zboží, dodávku reklamujte. Jistě reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti. Není v našich silách kontrolovat balení a kdybychom to dělali, zase se ozve "druhá půlka" zákazníků, že jim přišlo otevřené zboží, atp.

• Zboží přijde do pevnéhp obchodu, ve kterém mohu uplatnit záruku

jen doporučuji

• cena zboží, výběr z domova
    • zatím nevím

Na netu nenakupujete jen proto,že jste to ještě nevyzkoušeli.

• Sortiment věcí, které jinde neprodávají
    • Sortiment věcí, které jinde neprodávají (neprodávaj se proto, protože o ně není takovej zájem)

Obchod pro lidi, kteří rádi netradiční věci... bezva dárky pro příbuzné a kamarády.

• 1) vyzvednutí obědnávky v prodejně kterou mám blízko
    • 2)široký sortiment
    • 3)krátká dodací lhůta
    • zatím nemohu posoudit

• I`m very satisfied with problemless transaction, very good email contact

• nemá nebo o nich nevím

profesionál

• v obchodě nebyla zaktualizovaná cena objednaného zboží, takže násleně přes e-mail mi bylo sděleno, že cena je o několik set korun vyšší. To považuji za nepřípustné a též za klamání zákazníka.

Reakce obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den. To je nemilá věc, mrzí nás to, ale zkuste být trochu nad věcí a zamyslet se. Schválně to neděláme (co bychom z toho měli - každý se akorát naštve a stejně koupí jinde), ceny se aktualizují automaticky a průběžně a co nejčastěji - situace která nastala s Vaší objednávkou není bohužel možné ošetřit na 100%. Děkuji za pochopení.

• široký sortiment, snadná orientace na webových stránkách, výborná komunikace, rychlost dodání (jiné online obchody mají mnohé z těchto atributů také, ale málokterý má všechny najednou)

rychle dodani

• Nákup z domova.
    • U mé objednávky postrádám český softwer.

Reakce obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den. Nevím o jaké zboží se jedná, ale ze zákona je poviností pouze český návod k použití. Software je často pouze v angličtině (k MP3 přehrávačům, apod.) či max. jiných cizích jazycích.

• délka dodací lhůty

Jedná se o můj první nákup, proto zatím nemohu posoudit ani výhody ani slabiny. První dojem, ničím nevybočující internetový obchod.

• nízká cena
    • zboží si nelze osahat

• Nemusím za nákupem dojet.
    • Riziko, že mi přijde jiné zboží nežli potřebuji.

Dobrý obchod!

• Dobré ceny a nabídka zboží
    • Zboží došlo, i stejné barvy, ale bez návodů...jinak vše v pořádku

Obchod, kde vás nezklamou:)

Reakce obchodu NEJCENY.cz

Dobrý den. Omlouváme se za nedodání návodu, někde se vyskytla chybička. Kontaktujte nás prosím s číslem objednávky, návody dodáme.

• Možnost platby více způsoby, taktéž i více způsobů dopravy včetně osobního odběru.
    • Nevím

Rychlost, spolehlivost a flexibilita.

• Osobně jsem byla spokojená s tím, že jsem těsně před dodáním zboží obdržela e-mail i SMS.

spokojenost

• Zboží, které jinde není.
    • Nevím

Solidní obchod