• Doporučuji
    • Špičková kvalita
    • Super gely a gel laky

Rychlé doručení.Dlouho vydrží . spokojená jsem.

Skvělá komunikace a velmi rychlé dodání))))

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit naše poděkování za Vaši objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.
    Tým Nehtyprofi.cz

V sadě pro začátečníky,bych čekala aspoň stručný návod

• Perfektně zabaleno
    • Rychlost doručení

Jsem maximálně spokojená.Velice rychlé dodání.Dareček potěšil.
    Výborné gely.Doporucuji.

Výborná komunikace s obchodem a rychlé dodání

Dobrý den paní Jano,
    děkujeme za Vaši nedávnou objednávku i za Vaše hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.

• Dobré ceny nabízených produktů

Opakovaný nákup

• Rád si u vás objednávám , jsem spokojen s vašimi věcmi na nehtičky , a chválím rychlé doručení

Jsem velice spokojen

• Vše proběhlo v pořádku
    • Doporučuji

Výborné ceny i kvalitní věci.

• velmi rychlé doručení
    • nakupovala jsem poprvé prozatím o ničem nevím

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste byl(a) s našimi službami plně spokojen(a) a doufáme, že Vás budeme moci obšťastnit i v budoucnu. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás nesmírně důležité.

• spolehlivost

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit upřímné poděkování za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste byl(a) s našimi službami plně spokojen(a) a doufáme, že Vás budeme moci obšťastnit i v budoucnu. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás nesmírně důležité.

Dobrý den paní ,
    děkujeme za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.

• doporučuji
    • výborný obchůdek

• Velice rychlé doručení
    • Kvalitní gel laky a gely

S tímto eshopem jsem velice spokojený velice rychlé dodání výborné věci za rozumnou cenu doporučuju určitě nakoupíme i příště.

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit naše poděkování za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.
    Tým Nehtyprofi.cz

doporučuji, rychlé dodání, top kvalita

Dobrý den paní Sylvo,
    děkujeme moc za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.
    Tým Nehtyprofi.cz

• Doručení na druhý den. Super rychlost a spolehlivost!

Zboží doručeno druhý den.
    Dobrá cena.

• Dodání rychlostí blesku
    • Jsem velice spokojená

Vše krásně zabaleno.Rychle dodáno.Kvalitní gely nádherné barvičky.

• Pohodlné objednání z domova,moje první objednávka a velmi milé překvapení

Moje první objednávka v tomto obchodě, byla jsem opravdu mile překvapena, rychlé dodání, velmi dobré ceny,perfektně zabalené produkty,komunikace v pořádku,dárečky navíc,velká spokojenost!Přeji co nejvíce spokojených zákazníků a ať se daří!

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit naše upřímné poděkování za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.
    Tým Nehtyprofi.cz

• rychlý a kvalitní obchod
    • vše proběhlo v pořádku

Doporučuji.Příjemné jednání paní se kterou jsem hovořila.Poradila mi ochotně.

• Jsem maximálně spokojená

Balíček dorazil velice rychle překrásně zabaleno dostala jsem dáreček k objednávce dopravu jsem měla zdarma velice kvalitní věci doporučuji nenakupuji určitě naposled..