• Doručení na druhý den. Super rychlost a spolehlivost!

Zboží doručeno druhý den.
    Dobrá cena.

• Dodání rychlostí blesku
    • Jsem velice spokojená

Vše krásně zabaleno.Rychle dodáno.Kvalitní gely nádherné barvičky.

• Pohodlné objednání z domova,moje první objednávka a velmi milé překvapení

Moje první objednávka v tomto obchodě, byla jsem opravdu mile překvapena, rychlé dodání, velmi dobré ceny,perfektně zabalené produkty,komunikace v pořádku,dárečky navíc,velká spokojenost!Přeji co nejvíce spokojených zákazníků a ať se daří!

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit naše upřímné poděkování za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou ctí, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod, a jsme opravdu rádi, že Vaše zkušenost byla tak pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a věříme, že i v budoucnu Vám budeme moci nabízet pouze ty nejlepší produkty a služby.
    Jestli budete mít chviličku, sledujte naše sociální sítě - instagram a facebook
    Instagram https://www.instagram.com/nehtyprofi.cz/
    Těšíme se na další příležitost Vás obsloužit a přejeme Vám krásný zbytek dne.
    S pozdravem,
    Tým Nehtyprofi.cz

• rychlý a kvalitní obchod
    • vše proběhlo v pořádku

Doporučuji.Příjemné jednání paní se kterou jsem hovořila.Poradila mi ochotně.

• Jsem maximálně spokojená

Balíček dorazil velice rychle překrásně zabaleno dostala jsem dáreček k objednávce dopravu jsem měla zdarma velice kvalitní věci doporučuji nenakupuji určitě naposled..

Reakce obchodu Nehtyprofi.cz

dovolte nám vyjádřit upřímné poděkování za Vaši nedávnou objednávku a za Vaše lichotivé hodnocení. Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste byl(a) s našimi službami plně spokojen(a) a doufáme, že Vás budeme moci obšťastnit i v budoucnu. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás nesmírně důležité.

S upřímnými pozdravy a přáním krásného dne.
    Team podpory Nehtyprofi.cz

• Kvalitní věci
    • Nízké ceny
    • Rychlé doručení

Jsem spokojená.Pečlivě zabaleno.Dareček potěšil

Doporučuji .

• skvělá a rychlá komunikace
    • řešili jsme reklamaci poškození při dopravě a nebyl žádný problém - přístup obchodu mě mile překvapil
    • osobní jednání

• výborná komunikace
    • ochota

Rychlost, spolehlivost

Dobrý den.
    moc děkujeme za krásnou recenzi i krásné hodnocení. Jsme rádi že jste s našimi produkty spokojená ,kdybyste v budoucnu cokoliv potřebovala, určitě se na nás zase obraťte.
    Budeme rádi, pokud nás doporučíte i svým známým a přátelům.. :-)
    Jestli budete mít chviličku, sledujte naše sociální sítě - instagram a na náš facebook
    Pěkný den.
    Team Nehtyprofi

• Velice solidní obchod
    • Příznivé ceny
    • Vysoká kvalita

Mohu jen doporučit.Jsem spokojená.

• naptrosto rychlé dodání
    • žádná

vše bylo dodáno prakticky obratem

Rychlost

• Naprostá spolehlivost
    • Kvalita
    • Příjemný zákaznický servis

Spolehlivý e-shop, vždy naprostá spokojenost, zboží je kvalitní, za dobrou cenu a velmi rychle doručené. Navíc oceňuji i velmi příjemné jednání a konzultaci s výběrem zboží

Dobrý den paní Milado,

• super ceny
    • kvalitní výrobky
    • spolehlivost

Ráda se vracím do osvědčeného e-shopu. Zboží je kvalitní, nikdy žádný problém, a dodávky velmi rychle. Doporučuji!

• Dobrá nabídka

Opakovaný nákup daného zboží

• Maximální rychlost doručení
    • Vysoká kvalita
    • Dobré ceny

Perfektní vystupování slečny na chatu a potom i telefonicky.Poradila vysvětlila.Takové jednání se jen tak nevidí.Nekupuji naposledy.Doporučuji.

Skvělá komunikace s obchodem, rychle dodání

Dobrý den paní Kláro,
    moc děkujeme za pěknou recenzi. Jsme potěšeni že jste s našimi produkty spokojená ,kdybyste v budoucnu cokoliv potřebovala, určitě se na nás zase obraťte. Ještě jednou moc díky.

• Spolehlivost
    • Kvalitní produkty

Dlouhodobě u Nehtyprofi.cz nakupuji, jsem spokojená, zboží dorazí velmi rychle a je kvalitní. Doposud bez problému, proto se ráda vracím.

Dobrý den.