• Podobný obchod se v našem městě nenachází.

Perfektní, doporučuji.

spolehlivé ve všech směrech, budu objednávat znovu

• nákup z domova
    • pohodlné
    • možnost osobní domluvy
    • ochota
    • nevím o žádné
    • snad jen výběr zboží podle obrázku

určitě to má své výhody a i když je to nákup přes internet, je možná osobní domluva

• nikde jinde jsem nebyla schopna objevit Buddhovy náramky, takže jsem šťastná, že jsem objevila tento internetový obchod.

Mám dobré zkušenosti, objednávka byla potvrzena ihned a do týdne mi došel email, že zboží bylo odesláno, takže teď už jen čekám na Výzvu od České pošty.

Určitě Nefertitis doporučuji i ostatním.

• přehledné
    • velká nabídka
    • zboží bylo doručeno bez názvů
    • tak jsem hledala co jak se jmenuje
    • bylo to bez po popisek na co to slouží

kupovala jsem v tomto obchodě, protože jsem sháněla kámen SUGILIT, který byl v nabídce. kámen je poměrně malý a drahý což jsem věděla, jenže přišel jen tak bez ničeho v sáčku tak jen mohu věřit že je to tak jak má být

• přehledná a široká nabídka kvalitního a zajímavého zboží. rychlá dostupnost a výborná komunikace.

s nákupem zboží ve vašem obchodě jsem byla velmi spokojena, zboží přišlo brzy, líbí se
    a mohu jen ostatním zákazníkům doporučit.

• přehledně řazeno, dost podrobné popisy vlastností a použití kamenů
    • zpracování těchto stránek k listování přímo láká a díky zajímavým informacím, které si přečtete se ve vás probudí chuť něco z toho si koupit
    • protože jsem nakupovala poprvé, myslela jsem si, že dostanu přesně ten kámen, co je na obrázku. Až později jsem si všimla, že tento popis je pouze u některých dražších kamenů. Možná jsem tuto informaci přehlédla na začátku...

je to příjemná pastva pro oči a i kdybych nic nekoupila, dá se zde načerpat mnoho zajímavých informací

Zkušenoésti mám dobré, pouze na začátku zklamala mailová pošta, protože mi nedoručila mail s cenou a s účtem pro převod peněz. Protože jsem se ale dotázala kde je problém, obratem mi toto bylo zasláno. Proto také došlo ke zdržení doručení balíčku...

Obchod už jsem doporučila a doporučuji dále, protože mi vyhovuje sortiment

• krásné a nápadité zboží i ceny
    • to že jsem 22.10.poslala platbu na váš účet a do dnešního dne mi nepřišlo žádné vyjádření o doručení platby, odeslání zboží.....Doufám, že se jedná jen o zdržení díky státnímu svátku a do konce týdne zboží dorazí.....s pozdravem Vojnová

• Pohodlný nákup z domova a velký výběr položek

Mohu nákup jedině doporučit

• spolehlivost, rychlost
    • přijatelná cena
    • nevím o nich

rychlý, kvalitní

• Rychlá komunikace prostřednictvím e-mailu.
    • kameny nebyly označeny názvem, pro laika dost velký problém :-(

• velké a pestré množství nádherného zboží

velký výběr solidní jednání a vždy jsem ke každému nákupu obdržela malý dárek,vřele doporučuji

• velky vyber zbozi
    • prijemne ceny

• Přehlednost
    • Doplňující informace

Jednoduše doporučuji.

• široký výběr
    • jednoduché hedámí

klikla jsem objednala , zboží dorazilo jsem spokojená. Doporučují všem známým. Já jsem si z těch kamenů udělala dekoraci na stůl. V Ikei jsem si pořidila skleněný tácek, tři svíčkky a kolem kameny. Kdo ke mě přijde dělá si to taky, že si s toho čerpají energii.Pošlu foto na váš facebook.

Výborná a rychlá komunikace.

• Přehledný výběr.
    • Příznivé ceny.

Jednoduše - doporučuji!!!

super obchod

• Dovím se podrobnosti k jednotl.kamenům
    • Na jiný jsem nenarazila

Velký výběr s podrobným popisem, doručení od data objednání bylo rychlé. Tomu,kdo se o tyto věci zajímá vřele doporučuji.