• Žádná výhoda
    • Žádná komunikace
    • Telefony nezvedají,na mail nereagují
    • Žádná komunikace
    • Nedoporučuji

Objednala a zaplatila jsem zboží.
    Nemám ani zboží,ani vrácené peníze na účet.
    Veliké zklamání.

Reakce obchodu Nefertitis.cz

Dobrý den, vážený anonymní uživateli,

pokud jste u nás skutečně nakoupil/a, buďte tak laskav/a a uveďte zde číslo Vaší objednávky, abychom mohli Vaše tvrzení ověřit a zjistil, zda skutečně došlo k situaci, kterou popisujete.
    Pokud se tak opravdu stalo, nastalou věc vyřešíme obratem k Vaší spokojenosti. Viz hodnocení našimi zákazníky v google recenzích, kde dosahujeme 4,9 z celkových 5 hvězdiček: https://customerreviews.google.com/v/merchant?q=nefertitis.cz&c=CZ&v=19&hl=cs

S přáním hezkého dne

Nefertitis.cz

• Rýchlosť dodania.
    • Komunikácia s obchodníkom.

Tovar odpovedá webu, je kvalitný a dobre spracovaný. Predovšetkým oceňujem komunikáciu s obchodníkom, kedy moje dotazy zodpovedali rýchlo a vyšli mi v ústrety.

Reakce obchodu Nefertitis.cz

děkujeme za milá slova, která nás potěšila, a jsme rádi, že jste s naším obchodem Nefertitis spokojená. Přejeme hodně radosti a hezké dny

S přáním krásného dne

tým zákaznické podpory Nefertitis

• Totální okrádání za bílého dne

Na stránkách je velkolepě napsáno, budhistická mala dřevo a kov - kvalita za pěknou cenu a podobné bláboli. A realita je taková že vám dojde klasický náramek z aliexpressu, Kov ani dřevo ten náramek neviděl ani z rychlíku ale cena jó tak ta je snad jediná kvalitní. Pokud chcete přispět oje#ávačům vzhůru do tohoto obchodu :D

Dobrý den, vážený anonyme,

mrzí nás Vaše nespokojenost s naším zbožím, a to i přesto, že ve Vašem případě jde o recenzi bez zřejmého předchozího nákupu. Nevíme tedy konkrétně k jakému produktu jste se vlastně vyjadřoval. Dle Vašeho vyjádření kov ani dřevo náramek "neviděl ani z rychlíku", tudíž jste zřejmě náramek vůbec ani neměl v ruce - s výjimkou mala z kostí nebo minerálních korálků neprodáváme maly z jiných materiálů.

Pokud jste s výrobkem nebyl spokojen, je nám líto, že jste se na nás neobrátil s požadavkem buď na vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů nebo s reklamací, v prvním případě bychom Vám ihned vrátili příslušnou částku. Maly prodáváme řadu let, máme jich velmi širokou nabídku a jste první, kdo vyslovil pochybnost o jejich materiálu.

Pokud jste skutečně mala zakoupil / a u nás, máte možnost jej reklamovat zde: https://www.nefertitis.cz/reklamacni-formular
    Stačí zadat číslo a emil objednávky.

S přáním krásného dne

tým zákaznické podpory Nefertitis

• Fotky jejich produktů jsou celkem vzdálené realitě
    • V případě, že udělají chybu - neochota ke kompromisu, prostě vás odpálkují
    • Arogantní komunikace z jejich strany

Chápu, že je u produktů napsáno, že se zboží může mírně lišit od fotografie, ale možná by nebylo na škodu přestat upravovat barvy fotek. Zboží ve finále nebylo ani vzdáleně tak výrazně barevné, jako je na fotkách. U náramku, který mi poslali, nefungovalo zapínání - magnety nešly rozpojit. Navíc v této magnetické kuličce chyběl kamínek, takže jako dárek nepoužitelné. Na vlastní náklady jsem jej vrátila, jako i další dva předměty, které dosti neodpovídaly fotkám. Původně jsem měla poštovné zdarma, jelikož jsem přesáhla nějakou částku objednávky. Nicméně, když jsem předměty poslala zpět, tak z částky, kterou mi měli vrátit, mi odečetli ještě stovku za poštovné :D Ano, původní nákup už nesplňoval částku pro poštovné zdarma, ale kdyby mi neposlali šmejdy, nemusela bych nic vracet. Na mail, jestli jim to přijde normální, mě odbyli, že jsem si měla pořádně přečíst obchodní podmínky. Takže mě ta guasha, kterou jsem si jako jedinou nechala, vyšla místo 200 Kč, na 400. Nikdy víc !!!

• Nekvalitny tovar

Objednala som nausnice, privesky a dekorativne predmety ako vianocny darcek, ktore prisli poskodene a v nevyhovujucej kvalite. Nakolko islo o vianocny darcek, uz som nemala cas tovar vratit alebo vymenit. Ziadala som zlavu z kupnej ceny, obchod to odignoroval. Velmi neodporucam nakupit z tohto obchodu.

• Velký výběr zboží
    • Obchod mě mile překvapil, nakonec komunikuje
    • Zboží rychle přišlo
    • Nechtěně zaměnili zboží, ale vše se vyřešilo:)

• žádná
    • Priserna kokunikace s obchodem, dodavatelem. Jakodou dlouhou dobu jsme se nemohli dovolat, telefoni linka v hlasove schrance, ktera je preplnena a nevejdou se tam ani vzkazy.
    • Reklamovali jsme zbozi, zbozi zahadne zmizelo, udajne nedorazilo, prisli jsme o nemale penize a ted obchod dela jakoze nic. NEDOPORUCUJI !

Priserna kokunikace s obchodem, dodavatelem. Jakodou dlouhou dobu jsme se nemohli dovolat, telefoni linka v hlasove schrance, ktera je preplnena a nevejdou se tam ani vzkazy.Priserna kokunikace s obchodem, dodavatelem. Jakodou dlouhou dobu jsme se nemohli dovolat, telefoni linka v hlasove schrance, ktera je preplnena a nevejdou se tam ani vzkazy.

• býval to fajn obchod, něco se změnilo poté, co se přestěhovali do jiných prostor v létě 2022- zboží je od té doby nekvalitní, přišlo zničené
    • zboží neodpovídá ani vzdáleně fotografii, ale chytře píšou, že fotografie je jen ilustrační - takže totálně nevíte, co dostanete
    • měla jsem tento obchod ráda, ale poté, co mi poslali 3 vadné kusy s nimi končím
    • poslali mi duhový fluorit, který nebyl ani trochu duhový, jen tmavě fialová barva a jako bonus - byl rozlomený v půlce, dále krystal křišťálu měl ulomenou špičku, fosilní korál měl jen jeden centimetr - měl mít min. 1,5 - 2 cm. selenit byl obouchaný - považuji toto za totální selhání ze strany prodejce - tímto ztratili dlouholetou kupující - už u nich nic nekoupím, nevěřím jim. utratila jsem u nich spoustu peněz na špercích - budu kupovat jinde, nejsou jediní.

NEDOPORUČUJI. ZKAZILI SE.

Rychlé dodání zboží.
    Krásné přívěsky z kamenů bez kazů.
    Stříbrné šperky značky Nefertitis s kameny vypadají kvalitně. (Kamínky ve šperku "sedí" a nehýbou se. - Po vyzkoušení budu vědět víc.)

• nemá žádnou výhodu
    • Zboží dorazilo poškozené
    • zboží silně neodpovídá obrázku
    • e-shop nedává info o přepravě objednávky
    • vyhozené peníze

nedoporučuji !!

• Produkty silně neodpovídají fotografiím

• výběr zboží
    • rychlost dodání
    • možnosti dopravy a zaplacení
    • přehlednost e-shopu

E-shop je po porduktové stránce pravděpodobně top v ČR, chválím i rychlou dopravu a možnosti platby. Koho by zajímala celá recenze: https://www.perfektnipostava.cz/recenze-nefertitis/

• Na obrázku pekné
    • príšerná kvalita
    • príšerná komunikácia
    • príšerná doba dodania

NEodporúčam tento obchod!!! Kryštály drahé, a ked ti to príde tak je kvalita príšerná. Väčšina poničená. Dodacia doba 2 týždne,neodpisujú,nekomunikujú,neodpovedajú. Fuj

• Zboží v šíleném stavu, dřevěná krabička na mnoha místech obouchaná, zavíraní rezavé, nefunkční (nelícující k sobě) .

Pozor, nenakupujte! Solidní prodejce by si nikdy nedovolil odeslat zboží v tomto stavu.

• Doručení podle plánu
    • Nekvalitní zboží

Kupovala jsem si náramek a stříbrný řetízek s opálem. Když mi zboží dorazilo, byl v hrozném stavu. Řetízek byl v plastovém sáčku a byl celkově neupravený. Musela jsem si vzít pilník, abych stříbro uhladila. Náramek byl uložen do krabičky, která byla ještě k tomu zmačkaná a rozdrápaná. Když to dáváte jako dárek, není to moc hezké.

• Rychlí spolehlivý obchod

Zboží došlo rychle, jsem z něho nadšená! Uz dlouho me něco tal nepootesilo.

• kvalitní zboží
    • rychlá doprava do daného termínu
    • skvělá domluva s obchodem

Potřebovala jsem na rychlo objednat dárek, aby přišel do Vánoc. Produkt přišel nepoškozený a včas, s obchodem jsem spokojená.

• ZIADNA VYHODA
    • ZIADNA VYHODA
    • NEDVIHAJU TELEFON,NEODPISUJU NA EMAILY.

Na telefon nereaguju,na emaily tiez,naschval poslu kuruerom ktory robi vsetko preto aby nedodal zasielku.Chcel som vyhradne slovenskou postou napriek tomu to poslali kurirom.Otvaracie hodiny uvedene ale nik nedviha telefon ziadna reakcia na emaily.Na internete maju aj na slovensku no ked na to kliknete je to v cechach.
    TATO FIRMA MA VELMI SKLAMALA.

• Rychlé doručení, bohužel ne celé objednávky
    • Zaplacená objednávka nebyla doručena celá, bohužel nikdo několik dní nereaguje na SMS ani e-mail. Telefon nikdo nezvedá.

Obchod nedoporučuji

• Rychle doručení
    • Nekvalitní výrobky

Po druhé jsem si u vás objednala a nejspíš naposledy. Kameny jsou drahé a nekvalitní. Nahrazujete je nějakým bílým kamenem a samotný léčivý kámen je obsažen jen minimálně. Takže