Perfektní servis a poradenství!

• výhodná cena, ochotný milý personál

seriozní obchod-doporučuji

• Vše bylo rychlé a bezproblémové, skvělé

• komunikativní, prozákaznický

• rychla reakce a komunikace
    • slušně ceny

parkování v okolí obchodu - modra zóna

Vše v pořádku a bez prodlení doručeno.

Solidní cena konkrétního, již předem vybraného zboží, takže jsem e-shop a popis produktu v podstatě nevnímal. Doprava rychlá, jen balení výrobku doslova hnusné, zbytečně ohromná krabice kde výplň tvořil zejména doslova odpad, igelity od různých výrobků, kusy papírů, něco lepící pásky, etikety apod. Šlo to zabalit do balíků třetinových až čtvrtinových rozměrů (jednalo se v podstatě o nerozbitné - textilní zboží).

Reakce obchodu NARAMENA.cz

děkujeme moc za zpětnou vazbu.
    Omlouváme se za větší krabici, než byla nutná, ale snažíme se co nejvíce omezit plýtvání s papírem a plastem. Využíváme tedy krabice, které nastřádáme na prodejně a když se nám výjimečně stane, že je vetší, než zboží v ní, snažíme se ji vystlat tak, aby v ní zboží bylo zafixováno. Chápeme, že po Vás to může znamenat nepříjemnost v podobě následné manipulace s krabicí, za což se ještě jednou omlouváme, ale věříme, že toto má větší smysl, než kupovat dokola nové a nové obalové materiály a zatěžovat planetu.

Děkujeme za nákup a mějte se pěkně!

Matyáš Verner

Co hodnotit u prodejce, pro kterého "Skladem" znamená "že je batoh komplet vyprodán"? Děkuji za ztrátu času.

Reakce obchodu NARAMENA.cz

máte pravdu a omlouváme se. Na druhou stranu jsme poměrně malý obchod o dvou lidech a batohy se snažíme dělat nejlépe jak umíme. Nechceme jít cestou velikých e-shopu, které prodávají všechno, ale nic ne pořádně. Nevím zda jste si všiml/všimla, ale k batohům se snažíme dělat videa, vlastní popisky. Bohužel z toho ale pramení fakt, že občas zapomeneme nedostupné zboží odzobrazit, případně upravit dostupnost. Samozřejmě se snažíme podobné chybky co nejvíce eliminovat, ale někdy se to bohužel přihodí. V takovém případě se ale snažíme dát zákazníkům co nejdříve vědět a případně doporučit nějakou alternativu.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že někdy dostaneme šanci napravit si u Vás reputaci :)

• extrémně ryché doručení

• Velice ochotný prodejce, poradí...
    • Rozumné ceny

• osobní přístup

Na początku z pewną rezerwą przystąpiłem do zamówienia. Jak okazało się zupełnie niepotrzebnie. Pomimo odległości Praga - Bydgoszcz (Polska), przesyłka dotarła w ciągi 7 dni. Wyjątkowo miła i profesjonalna obsługa. Przy kolejnych planowanych zakupach na pewno będę korzystać z ich usług.
    Piotr

Na začátku jsem přistoupil k objednávce s nějakou rezervou. Jak se ukázalo zcela zbytečně. Navzdory vzdálenosti z Prahy do Bydhošť (Polsko) dorazil balíček do 7 dnů. Mimořádně přátelský a profesionální servis. Jejich služby určitě využiji pro další plánované nákupy.
    Piotr
    omlouvám se za chyby - překladač Google není zahrnut :)

• Vzhledem k tomu,že se zboží již nevyrábí, objednávka byla zrušena

Ochota, dobra komunikace.

• Ochotní pánové na prodejně. Poradí.

• Cena, komunikace, možnost osobního vyzvednutí, jednání

Jsem spokojená, opravdu výborný servis pro zákazníky a skvělá komunikace. Ke zboží (které bylo za krásnou cenu) jsem dostala zalaminované doporučení, jak se k batohům chovat, pečovat, nosit.

• Rychlost dodání.

Neni co hodnotit. Zbozi mi neprislo.

Reakce obchodu NARAMENA.cz

mohu se prosím zeptat o jakou objednávku se jednalo?
    Způsobené komplikace nás moc mrzí a rádi bychom je odčinili.

S přáním hezkého dne

• Rychlost odeslání a dodání