super rychlost

Nejlepší cena.

Zboží jsem objednal a ihned zaplatil. Protože dosud nebyla žádná reakce, snažil jsem se telefonicky zjistit, zda nedošlo k nějaké chybě. Telefon nikdo nevzal a zpět také nezavolal.

Reakce obchodu NARAMENA.cz

moc se omlouváme za způsobené komplikace. Na našich stránkách, hned vedle telefonního čísla, máme uvedenou větičku, že pokud se nemůžete dovolat, jsme v jednom kole a prosíme Vás napsat nám email. Na ten se snažíme odpovědět vždy ještě tentýž den. Chápu, že Vás to nemusí jako zákazníka zajímat, ale jsme poměrně malý obchod a snažíme se tu seč nám síly stačí. Pokud se nám sejde více zákazníků na krámě, telefony zkrátka nestíháme.

Z Vaší recenze bohužel nedokáži zjistit o jaké zboží a objednávku se jednalo. Věřím, že se nám to nakonec podařilo dotáhnout. Občas se stane, že se nějaké zboží vyprodá, ale snažíme se dát bezpodmínečně co nejdříve vědět. Pokud se tak nestalo, ještě jednou se omlouvám.

Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den :)

Matyáš Verner

Rychlé dodání, perfektní komunikace, zboží v pořádku

Zboží přišlo obratem

• Nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojená. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Objednávka odeslaná přesně v termínu,který psali u zboží. Doručení rychlé. Informační maily a sms ihned odeslané.

• Zboží, které v celém Brně nebylo
    • Turistický batoh na léto
    • Doručení do týdne (mezitím byly svátky)

Vše proběhlo naprosto vpořádku

• Možnost rezervace na prodejně, vyzkoušení a zaplacení až poté

• dostupnost zboží neodpovídá

Dostupnost označena 5 pracovních dnů, ale info jsem dostal, že už není ani u dodavatele. Nabídku neupravili, stále ho nabízí...

Reakce obchodu NARAMENA.cz

mrzí nás, že jsme Vám nedokázali vyjít vstříc, ale zkuste prosím pochopit, že jsme jenom lidé a občas se nám nějaká ta chybka v dostupnosti vloudí. Nezřídka se stává, že zákazník objedná boží, které svítí skladem, ale zrovna se nám na něj sejde více objednávek. Systému bohužel chvíli trvá, než vše sesynchronizuje a my pak musíme upřednostnit toho, kdo objednávku vytvořil jako první.

V takovém případě ale neprodleně kontaktujeme zákazníka s infem ohledně dostupnosti a pokud boží není, snažíme se nabídnout nějakou alternativu. Absolutně rozumím Vašemu rozhořčení, ale zkuste se na to prosím podívat i z druhé strany.

Děkujeme za zpětnou vazbu a věříme, že ještě dostaneme šanci si naši reputaci napravit :)

Matyáš Verner

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Rychlé vyřízení objednávky, i když nebyl batoh na skladě v prodejně.

Vše OKi. Díky a doporučuji.

• Vše ok.Není co vytknout.

Naprosto skvělá komunikace, rychlé doručení, parádní přístup....nejlepší

• dobrá cena
    • přiložena (dokonce zalaminátovaná) karta s radami ohledně batohů

• Výborná komunikace, ochota sehnat zboží u dodavatele, poradenství.

Velmi dobrá komunikace, rychlost při vyřízení objednávky i v případě, že výrobek nebyl na skladě

Dobrá komunikace, vstřícnost a ochota jednat - objednávka zatím běží, dokud nebude zboží naskladněno

• vše OK

• rychlost dodání
    • výhodná cena zakoupeného zboží