• doporučuji jen částečně, obal zboží byl ve značně devastovaném stavu, toto by pošta určitě neudělala

píše se, že je to outletové zboží, nicméně po porovnání s normálními obchody nejsou prakticky rozdíly....

• Nejlevnější produkt na trhu.

Objednám si zde znovu.

• Široká nabídka, stále nové značky, přehledný web. Navíc jsme dostala jako dárek lak na vlasy, MOC DÍKY :)
    • ??? nevím, možná maličkost, navrhovala bych přidat jiného přepravce, než Českou Poštu, např. PPL
    • Ještě jedna chybka, objednala jsem Tangle Teezer Leopard, pak uvedli novinku - ovečku Shaun, budu si muset koupit ještě jeden :)

E-shop stále rozšiřuje svou nabídku, vždy najdu něco nového. Inteligentně a přehledně řazené značky.

Obchod doporučuji.

• -

• vyzvednutí na ulozenka.cz
    • nulová komunikace
    • problém s řešením reklamace

• Výhodou v nákupu byla přehlednost nabídky a jasné informace k využití výrobku, který si vyberete.
    • Objednáno před 10 dny - zatím se čeká na dodávku.
    • Ještě nedodáno - není tedy k odběru "HNED" jak je uvedeno v názvu

Tento obchod nabízel zboží, které jsem jinde jen stěží hledala.
    Komunika s obchodem velmi dobrá- byla jsem informována o zpoždění dodání.
    Neuvedeno pravděpodobné datum dodání.
    Z tohoto pohledu bych obchod nedoporučila.
    Z pohledu komunikace se zákazníkem bych jej však doporučila.

• dorazilo jine zbozi, nez bylo objednano a fakturovano - sklokeramicka deska misto indukcni - faktura na firmu "dozasuvky.cz", problem v dodavce zřejmě na jejich straně

Potřebovala jsem sehnat svatební dar pro synovce.
    Před tím pátek) než přišla sms, že mi bude zboží dodáno v pondělí, přišel e-mail - "je nám líto, ale zboží je již vyprodáno".
    Nevěděla jsem co platí,tak jsem čekala do pondělí. V pondělí mi byla zásilka doručena kurýrem, tak jsem měla radost.

• zasílá poškozené zboží bez návodu

nepoužitelný

Reakce obchodu NakupyHned.cz

Děkujeme za Vaší recenzí.
    Uvítáme vždy i negativní hodnocení, ale nepřipadá nám správné, když sklidíme kritiku za věci, které nemůžeme ovlivnit. Poškozený obal je věci dopravce, všechny zásilky máme pojištěné.
    Co se návodu k použití týče, všechny naše produkty jsou opatřeny polepem.
    Pokud Vás výrobek nebyl označen, omlouváme se. Rádi Vám návod pošleme.

S pozdravem,
    NakupyHned.cz

• že zboží není skladem bylo zjištěno, až po objednání výrobku

• vyzvednutí v místě bydliště (doručenka)

• Obchod dobrý, ale místo spreje na vlnité vlasy mi dodali na rovné.

• Zboží, které neseženu v obchodě
    • Přála bych si více (větší výběr) produktů

Pro mě byl důvodem konkrétní kvalitní výrobek, který jsem v minulosti objednávala přes svoji kadeřnici, a toto již později nebylo možné (srovnatelná cena)
    Rychlá dodávka, nepoškozená
    Jsem spokojena, ano, již jsem doporučila, právě poslední balíček neobsahoval zboží jen pro mě

• Nakupují stále. Děkuji za zavedení možnosti osobního odběru v heureka odberných místech. Už nemusim platit poště neslušné poplatky :)

perfektní komunikace a domluva s obchodem.

Obchod máte velice dobrý, jen se zbožím nejsem spokojen. Koupil jsem odstraňovač keratin. spojů a absolutně nefunguje. Takže nemohu být spokojen, koupil jsem si dva a jsou k ničemu!!!

• Pokud zboží není na skladě, nabídne se alternativní řešení (i cenově veůmi výhodné)

Dříve dobře fungující, dnes jen přeprodávají a funkčnost serveru i sortinent zboží se zhoršil.

• neserioznost

• Dovoz..když je to v Praze a objednávka je taky z Prahy,dodržení 48 hod je nespolehlivá !!
    • Taky by jste mneli zavest pripadny slevy po urcitem poctu nakupu !!