• Po objednávce mi přišla obratem faktura, ale nebylo nikde uvedeno, kdy mohu zboží očekávat.

Příjemně mě překvapila rychlost, doporučila jsem známé a stejný výsledek. Zboží dobře zabalené a vše funguje. Víc takových obchodníků na trhu.

• ceny
    • Zboží by mělo být na skladě pokud je zobrazeno na stránkách internetu.

Je mi líto,ale zatím žádná reakce.

Obchod doporučuji, jsou spolehliví,děkuji

• velký výběr zboží
    • dostupnost méně běžných produktů
    • dobrá komunikace
    • výdejní místa
    • zboží označené jako dostupné, nebylo na skladu (ale telefonicky byla navržena náhrada za stejnou cenu)

Již před rokem jsem žádala toto zboží, přestože bylo uvedeno,že je na skladě, toto zboží se zde neprodává a úplně stejná situace je po roce, nic nezměnili

• Dostala jsem pouze polovinu objednávky, sponky nebyly k dispozici

• toto zboží nekoupím v normálním obchodě-drogerii

• rychle bezproblemove vyrizeni

• Má velmi dobré ceny oproti jiným stránkám
    • Co bych třeba uvítala, kdyby dali vědět když zboží nemají skladem ať zákazník ví co a jak.

Obchod doporučuji i přes malý zádrhel

• Komunikace (jediným kontaktem je email)

• O informaci jestli už byla objednávka vyřízena, odeslána a tak jsem si musela napsat.
    • Nepíšou dostupnost...

• To opravdu nevím, snad jen, že paní na odběrovém místě, kam potvrzená objednávka dosud nedorazila ikdyž byla od čtvrtka k odběru byla milá
    • Nepřehledné stránky, neúplné informace. Komunikace vázne

Zboží jsem si objednala před 14 dny... s tím, že mi ten den přišlo potvrzení objednávky.
    Po uplynutí asi 5ti dnů, žádné informace o stavu objednávky. Napsala jsem, kdy bude zboží možno vyzvednout, odepsali mi, že zítra tj minulý čtvrtek.
    Dnes, když jsem si pro zboží šla, paní na výdejním místě o ničem nevěděla, prý ještě není doručené a když volala panu majiteli e-shopu, měl vypnutý telefon.
    Takže jsem z práce jela naprosto zbytečně.
    Příště si raději zaplatím dobírku!!

• zboží za celkem dobré ceny
    • horší komunikace

Objednala jsem 3.12., zboží stále nedorazilo. 11.12. jsem posílala email, jak to s objednávkou vypadá. Poslali odpověď, že se zdržela kvůli množství vánočních balíčku a že mi dají vědět. Od té doby čekám. Nevěřím, že do vánoc budu zboží mít, bohužel už ho nikde neseženu a mělo být na vánoce.

• Zboží stále nedorazilo. Objednáno 4.12.2012
    • Volala jsem, že odjíždím ,zda není možné zboží dodat dříve, bylo mi to přislíbeno a zboží nepřišlo.

Nevím, jestli je to vánočním časem, ale dodací termíny jsou dlouhé.Mají na to zákazníky upozornit.

• spolehlivý
    • široká nabídka zboží
    • krátká dodací lhůta
    • milý dárek navíc

Obchod nabízí jinde málo dostupné zboží, poskytuje kvalitní služby od komunikace po doručení, doporučuji!

• Rychlost a spolehlivost.
    • Nevím o nich.

Kupujte zde!

• nejlepší ceny některého zboží

• dobrá cena
    • nevím