Objednala jsem si zboží,ale během dvou týdnů nic nedošlo.Obchod nereaguje ani na e-mail a ani nedají vědět jaká je dodací lhůta.Objednávku jsem stornovala.Na uvedené tel.č. se dovoláte úplně někomu jinému.Nedoporučuji!!!

• deklarované ceny zboží
    • - nedodání zboží v termínu, přestože v
    • objednávce uvádějí, že po 14 dnech nedodání
    • zboží upřesní termín - neozvou se, neprostá
    • ignorace zákazníka - neodpovídají na
    • E- maily , neberou telefon,
    • - na stránkách mají uveden již neaktuální
    • telefon - bývalý zaměstananec.
    • - Naprostá nekomunikativnost se zákazníkem.

Nedoporučuji, velmi špatný obchod

objednala jsem si 4 činky a za cenu všech 4 mi přišly jen 2, takže bych toto nikomu nedoporučila.

• Přehlednost stánek.
    • Příznivá cena produktů.

Doporučuji obchod známým.

• Přehlednost webu.
    • Nereagují na mail, mobil je aktivní, ale nikdo ho nezvedá.

Zboží jsem objednala 27.12. a do dnešního dne (25.1.) nedorazilo. Pochopila bych, že měli přes svátky dovolenou a následně inventuru, ale toto je už trochu moc. A navíc ne uvedený kontaktní mail nereagují a mobil nikdo nezvedne. Naštěstí jsem objednávala na dobírku. Jen doufám, že po mně nakonec nebudou chtít těch 120 Kč za nevyzvednutou dobírku.

• Žádné
    • velmi nespolehlivý,zboží vůbec nedorazilo,ani do Vánoc, ani do poloviny ledna.

• špatná komunikace

Zboží které jsem objednal sice dorazilo ale pozdě,přestože že jsem to 3krát telefonicky urgoval.

• není možno platit kartou, neochota personálu poradit kde lze najit nejbližší bankomat, sama jsem si musela najit zboží ( naštěstí nebyl plný regál) paní( kadeřnice) které jsem platila ani nevedela cenu zboží. proto nedoporučuji

Obchod vnimam hako fobry, jen objednane zbozi mi forazilo v jinem, nez objednanem barevnem provedeni! To se mi nelibilo!

• Výhodné ceny, rychlá komunikace a dodání.

Doporučuji, nebudete zklamáni.

• profesionální výrobky, slevy.
    • nenapadá mě.

spolehlivý obchod s profesionálním zbožím za dobré ceny,výhodné slevy. dlouhá dodací lhůta, v mém případě 12 dní.

• vše

katastrofa

• najnižšia cena výrobku
    • nedodali ste mi všetok tovar, čo by nevadilo, keby ste mi to dali dopredu vedieť

• Vzhledem k tomu,ze objednane zbozi neni na skade,nabidl mi obchod alternativu,ja vsak radeji pocam na zbozi,ktere jsem objednala. Obchod se mnou dobre komunikoval,jsem spokojena

• Rychlá doprava

Rychlý nákup za solidní cenu si myslím.

• Doručení na výdejní místa s podstatně lacinější dopravou
    • nízká cena
    • velice špatná komunikace
    • nedodali co jsem si objednala,na správné zboží stále čekám a není možné se s obchodem spojit
    • podávají lživé informace

• Neinformují o problémech a zpožděních a zda vůbec zboží dostanete.