• Pozdní (pokud nějaké) dodávky.

Zatím jsem žádné zboží nekoupila, pouze uhradila (Kč 957,--). Do dnešního dne totiž zásilka nedorazila, včera jsem ji naposled urgovala. Začíná mne mrzet, že jsem zaplatila stévii převodem na účet předem, prodávající pravděpodobně dává přednost těm, kteří platí na dobírku, nebo jednoduše objednané zboží není. Tímto Vás žádám o laskavý zákrok, jedná se o objednávku č. 1137744 z 11.10.2014 7 ks Sladidla Stevia prášek à Kč 131, celkem Kč 917 + doručení do ruky Kč 40, celkem Kč 957. 11.10.2014 bylo uhrazeno se splatností 13.10.2014, úhrada potvrzena. Nemáte-li zboří, prosím vrátit peníze na účet, máte-li zboží, prosím urychleně zaslat a informovat mne o dodávce. Předem děkuji, M. Arcudi Kaucká

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Dobrý den, obchod nyní změnil majitele, podobné situace už se tedy pod touto značkou nebudou opakovat.
    Předpokládám, že platba už Vám byla předchozím majitelem navrácena?

Objednávka byla zaplacena před 11 dny, zboží nedorazilo a prodejce nereaguje na emaily a mobil má nedostupný. Pokud se situace nevyřeší, budu nucena věc řešit přes Policii ČR.

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Dobrý den, obchod nyní změnil majitele. Zboží teď odesíláme rychleji a se zákazníky komunikujeme.
    Vrátila se Vám nakonec platba od původního majitele v pořádku?

• Možnost zaslání zboží zdarma až domů.
    • Při procházení výrobků celkem matou akční nabídky v horní části stránky.

Pokud má člověk dál do velkých supermarketů s bezlepkovými potravinami, tak je tento obchod ideální. Ceny jsou srovnatelné nebo jen nepatrně vyšší.

• dobré ceny a výběr výrobků od různých výrobců
    • zboží stále nedorazilo

• Kdybych se sama neozvala, tak dosud nevím, jak je na tom má objednávka

• je to přehledné,oproti obchodu levnější
    • teprve zkoušíme výrobky které budou vyhovovat

Dcera se dozvěděla, že má alergii na lepek,takže teprve zkoušíme výrobky, které jí budou vyhovovat a také které budou pro nás cenově dostupné. Zatím moc velké zkušenosti nemáme ale reakce na můj telefonický dotaz byl velice rychlý a příjemný. Určitě bych obchod doporučila i ostatním. Je tam spoustu výrobků a vybere si každý.

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Děkujeme za hodnocení a doufáme, že si z naší široké nabídky vyberete Vám vyhovující produkty.

• bezva nabídka bezl. produktů

Děkujeme za hodnocení.

Perfektní komunikace, rychlé dodání, zboží perfektně zabaleno tak, aby se nerozbilo či jinak poškodilo. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, Vaše spokojenost je naším cílem.

• celkem dobré ceny

• Velký sortiment.
    • Nevím o žádné.

Zde se můžete spolehnout.

• Vyzvednuti na zasilkovne

Zbozi ve sklenicich bylo peclive zabaleno,ackoliv jeden sirup byl "opatlany",mozna trosku vytekl,ale spis byl vedle jineho...dodaci lhuta dobra,urcite doporucuji

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že v příštím nákupu budete o něco více spokojená.

• -osobní odběr, široká škála produktů
    • -obchod, inzeruje zboží, které ovšem nemá na skladě, ani nejde doobjednat
    • -obchod byl nejspíš zrušen

Objednané zboží jsme zaplatila bankovním převodem, když se po týdnu nic nedělo, napsala jsem email (tel.číslo bylo nedostupné nebo zrušené), že peníze už musely dávno dotazit, ať mi lskavě zboží zašlou nebo vrátí peníze. Poté mi bylo odepsáno, že jeden objednaný výrobek nemají a vrátili za něj peníze, druhý byl odeslán. Jelikož mi šlo ovšem spíše o první výrobek (kosmetika)a druhý byl spíše doplňkový (čaj), jsem zklamaná, že k tomuto doplňkovému výrobku musím platit vyzvedávací poplatek, který by pro mě byl akceptovatelný právě s prvním výrobkem. Takto mám k vyzvednutí připravené předražené čaje.
    Těžko říct, jak a kdy by obchod reagoval bez mého upozornění. Navíc 3 dny po odeslání objednávky přestal e-shop fungovat úplně, kontaktní telefon nedostupný.

• vstřícnost, rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace.
    • zatím jsem nezjistil

Budu-li si opět objednávat obdobné produkty, začnu jistě v tomto internetovém obchodě.

• výběr z pohodlí domova, skvělé ceny, super komunikace

doporučuji všem

Stalo se mi poprvé v životě, že obchod zrušil objednávku - prý dodavatel nemá (na stránkách obchodu však nabídka byla !!!!????

• obsahuje bezlepkové zboží
    • nepředražené zboží
    • nízké poštovné

velmi spokojená, rychlé dodání zboží, doporučuji

• siroky sortiment detske stravy

velky vyber detskych potravin
    snadne komunikace
    prehledne stranky
    rychle a kvalitni dodani

• bezlelpkové trvanlivé potraviny

• ceny
    • zatím nevím o žádných

• cena, spolehlivost, doprava zboží po Brně