• dovoz do bytu
    • větší sortiment bezlepkového zboží

pro brňáky perfekt

• Skvělé ceny, perfektní komunikace.
    • Prodejce Vám doveze zboží až domů.
    • Zboží, které není v eshopu a napíšete si o něj bez problémů seženou za super cenu.
    • Nemá žádné slabiny.

Nakupte a sami se přesvědčíte že je to pravda

OK

• člověk koupí co potřebuje

jde to

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. V reakci na poměrně nízkou známku za dobu dodání zboží a v rámci objektivity bychom však rádi uvedli, že vina na pozdějším dodání je v plném rozsahu na České poště, která nezastiženému adresátovi nezanechala oznámení o doručení zásilky. O této skutečnosti se dozvěděl po dotaze, který učinil u nás a na základě kterého jsme skutečný stav zásilky zjistili na T&T České pošty.

• doručenie tovaru domov

• nevim
    • objednani 3/10 a od vas odeslano az 6/10, prestoze zbozi bylo udajne skladem ...

• Doručeni zboží zdarma domů.
    • Nenašla jsem.

Rychlé vyřízení objednávky.
    Doručení zdarma domů.

• Po úhradě ihned dodání zboží

Doporučuji ostatním, seriozné jednání

• relativně nízké ceny a doprava po Brně zdarma

dostatek bezlepkových výrobků za rozumnou cenu a doprava po Brně zdarma, výborná komunikace

• první nákup, brzy na hodnocení
    • první nákup, brzy na hodnocení

nabízí jinak nedostupný produkt,
    pěkný přístup, pracovník obchodu je evidentní zasvěcenec a nadšenec pro věc

• doprava zdarma v ramci mesta Brna

• kreativita
    • nevím o žádných

mohu doporučit

• Nejlevnější Beba 3 H. A. Junior v Čechách

• dovoz na uvedenou adresu po Brně zdarma

Doporučuji, vše bez problémů a v pořádku.

• internetová přehlednost
    • vážné pochybení - obilné produkty jsou vydávány za bezlepkové (zjištěno až po dodání zboží)
    • velmi neprofesionálně zabalený balík - dorazil roztrhaný a zboží bylo značně poškozené

-velmi podprůměrná péče věnovaná balení zboží(ledabyle zabalený balík, část zboží byla přepravou zničená)
    -vážné pochybení v deklaraci "bezlepkových" potravin (běžné musli tyčinky byli prodejcem označeny jako bezlepkové, což jsem zjistila až po dodání zboží)
    -jsem velmi nespokojena, nehodlám zde znovu nakoupit

Reakce obchodu nakupujzdrave.cz

Reakce paní Masákové nás zarazila a velmi nás mrzí, že skutečnosti, které uvádí ve své recenzi, nesdělila nám ihned po obdržení zboží, abychom mohli situaci posoudit, paní Masákové případně poskytnout nějakou kompenzaci a zejména sjednat nápravu. Ke konstatování o neprofesionálně zabaleném balíku uvádíme, že denně balíme několik desítek balíků a doposud se nám nestalo, že by si někdo stěžoval na to, že balík obdržel roztrhaný a s poškozeným zbožím. Tím rozhodně nechceme popírat fakt, který paní Masáková uvádí. Nicméně v e-mailu, který po odeslání zásilky (jako jeden z mála e-shopů zasíláme každému zákazníkovi) zvlášť upozorňujeme na přebírání zásilky a doporučujeme, v případě, že tato je viditelně poškozená) nepřebírat a vrátit! Paní Masáková tak neučinila, což nás vede k domněnce, že její konstatování je lehce nadsazené. Konstatování paní Masákové o vydávání obilních produktech za bezlepkové je irelevantní, jelikož produkty, které nabízíme v sekci bezlepkových potravin mají všechny certifikát bezlepkových produktů a jsou námi nakupovány ve velkoskladu, který se zabývá výlučně bezlepkovými produkty renomovaných výrobců. Paní Masáková si bohužel ve svém hodnocení odporuje v některých otázkách - na jedné straně slovně vyzvedává přehlednost e-shopu, na straně druhé ve známkovém hodnocení dává známku 2.5 z 5 ! není jasné jakou si paní Masáková představuje komunikaci s e-shopem, protože z naší strany vůči ní proběhla naprosto standardní komunikace plus navíc e-mailová zpráva o odeslání zboží (která není u jiných e-shopů obvyklá). Hodnocení dodání zboží je ze strany paní Masákové rovněž neobjektivní, jelikož objednávku učinila v pondělí dne 30.5.2011, kde avizovala platbu převodem. Tuto jsme obdrželi dne 1.6.2011 a ten den jsme jí zásilku odeslali - v dodacích podmínkách máme nastavenou expedici nejpozději do 48 hodin od objednání, což jsme splnili. Shrnuto závěrem - je nám líto, že zásilka dorazila poškozená a že nám to paní Masáková nesdělila neprodleně po jejím obdržení. S ostatními skutečnostmi jejího hodnocení se však, z výše uvedených důvodů, neztotožňujeme.
    Ing. Vladimír Klescht
    zákaznický servis
    nakupujzdrave.cz

• Rorvoz po Brně zdarma.

Doporučuji pro bezlepkové brněnské nakupující,rozvoz je až domů.