Skvělé ceny, výběr zboží. Určitě doporučuji.

• Dobrá cena, rychlost

Dlouho jsem hledala pěkný,moderní a peněžně přijatelný sodastream.Na strankách nakupujte-výhodně jsem našla, to co jsem hledala.Veskutečnosti vypadá překrásně! Jsem nadčená i moje děti,velice doporučují!

• výhodnější cena
    • zatím nezjištěny

• Vyzvednutí v Praze zdarma
    • Nízké ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky

Nakupovala jsem tady sice poprvé, ale byla jsem mile překvapena o rychlosti informací, jak to s mou objednávkou vypadá. Pro zboží mi byl syn a už po minutě, kdy převzal zboží, mi přišla SMS, že je zboží vydané. Jsem spokojená. Jen tak dál:) Vřele doporučuji

• Excelentní eshop
    • Rychlost, skladovost a kvalita jednání
    • Slabiny eshop nemá.

Umě dobrý!

• nízké ceny, rychlá dostupnost, parádní servis

• výborná komunikace, ochota

maximálně doporučuji, s nákupem jsem 100% spokojená, určitě zde i příště nakoupím

• Opravdu nizke ceny za zbozi, ktere takto levne jinde skoro nesezenete.

Vse podle predstav.

• Uvedeny druh zboží neměli na skladě, nabídli mi alternativu ( jiná barva),bohužel mi pak místo černo- stříbrné kombinace poslali červeno-stříbrnou :-(

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

hluboce se omlouváme za chybu skladníka. Pokud jste nás kontaktoval, Vaše zboží bylo na naše náklady vyměněno za správné.
    Tuto záležitost jsme se skladníkem vyřešili a již se nebude opakovat.

Tým Nakupujte-vyhodne.cz

• Příjemná a profesionální komunikace, ochota uznat chybu
    • Zřejmě nepravdivé uvádění dostupnosti - dodání zboží uvedeného jako skladem trvalo přes dva týdny, údajně vinou dodavatele (pak to ale není zboží skladem, když se čeká na dodavatele... a navíc po celou tu dobu i přes upozornění bylo na eshopu pořád dál označeno jako skladem)

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

hluboce se omlouváme za vzniklou komplikaci. Zboží se opravdu dodavateli opozdilo vlivem uplynulých svátků a tedy poté i nám. Ihned, jakmile dorazilo, jsme jej ještě ten den odeslali z k Vám s dodáním druhého dne poté i s dárečkem.
    Pokud byla uvedena u zboží špatná skladová dostupnost, jedna se o naši chybu, a zjednáme nápravu s odpovědným pracovníkem.

• DObré akce
    • nevím

obchod bez problému, zboží kompletní dle objednávky, dodání firmou PPL v pořádku, velice vstřícné jednání ze strany prodejce, výborná komunikace - ochota pomoci/odpovědět na dotaz, nemám námitek a určitě mohu tento e-shop doporučit i ostatním kupujícím

• přehlednost výběr zboží

budu zde nakupovat

• Zboží je dodáno brzy.
    • Zboží přišlo v pořádku.
    • Dobrá iformovanost o dodání zboží.

Byla jsem spokojená, včasná dodávka zboží.
    Hlavně dobrá informovanost od dodavatele u jiných obchodů jsem se s tím sesetkala.
    Nakupovala jsem tu prvně a jsem spokojená.
    Doporučuji to i dalším zákazníkům.

• přehlednost,rychlá dodávka,absence poštovného při vyšší objednávce,příjemné ceny
    • bez připomínek

super obchod,naprostá spokojenost

• Asi žádné...
    • Zboží nebylo kompletní, jiné , než jsem objednala a jedno balení t- disců bylo poškozeno (mléko vyteklé).

Nedoporučuji :-(

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

je nám velice líto, že k Vám dorazila zásilka v nepořádku. Jedná se o chybu skladníka. Bohužel nás nikdo o tomto problému neinformoval, jinak bychom ihned zjednali nápravu a vyhověli Vám tak, abyste byl(a) spokojen(á). Kontaktujte nás prosím na e-mailu: [email protected] a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Tým Nakupujte-vyhodne.cz

• Nabízí kvalitní anglické čaje.
    • Velké nedostatky v odeslaném zboží.
    • Vleklý problém s vrácením přeplatku za zboží.

Obchod jako jeden z mála nabízí kvalitní anglické čaje, ale má velké nedostatky v jejich dodávce. Ještě větší problémy jsou však s vrácením peněz za přeplacené zboží. Z tohoto důvodu jej považuji za velmi nespolehlivý a ostatním zákazníkům ho tedy nedoporučuji.

• prodej věcí denní potřeby za výhodné ceny
    • rychlá komunikace ze strany obchodu
    • objednávku mi poslali nekompletní

Objednávka dorazila včas, bohužel nekompletní. Na mou stížnost ale reagovali rychle a na vlastní náklady mi doručily chybějící zboží za 2 dny. Pokud se toto nestává často, obchod bych doporučila, já sama zde určitě ještě nakoupím.