Objednala jsem si zboží, které bylo uvedeno "skladem". Po 14 dnech zboží stále nedorazilo přesto, že jsem jej ihned uhradila bankovním převodem - to byl možná ten problém. Víckrát už si v něm nic neobjednám.

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

kontaktujte nás prosím na [email protected], a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Často se nám nyní stává, že se nám nedaří o dalším postupu zákazníka kontaktovat telefonicky ani e-mailem (e-mail může spadnout do spamu a poté nedostaneme reakci a zákazník netuší, že byl kontaktován).

Tým Nakupujte-vyhodne.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Levné a dobré nápady na dárky
    • Nevyžadují tel.číslo,jakékoliv změny v objednavce řeší přes email

Jděte do toho,obchod je spolehlivý a mile vyjdou s objednávkou vstříc :-) navíc mají zajímavý sortiment

• Levnější cena, doručení domů.
    • Nevím o nich

• zboží označené skladem skladem vůbec není
    • špatná komunikace
    • neprofesionální jednání

Část zboží, které mělo být skladem, neměli a slíbili že cca do týdne dorazí. Když nedorazilo (a informovali že vlastně vůbec nedorazí), požádala jsem o dodání ostatního a vrácení části peněz. Zboží dorazilo, ale bohužel na dobírku takže jsem ho musela zaplatit podruhé a opět žádat o vrácení i zbylých peněz. Trochu moc složité na nákup dvou krabiček Lega.
    Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

je nám opravdu líto, pokud Vaše objednávka byla vyřízena takto složitě a s těmito komplikacemi. Stejně jako ostatní i my jsme závislí na dodavatelích a bohužel v tomto předvánočním shonu jsme dostali mylné informace o dodávce zboží. Snažíme se neustále komunikovat jak se zákazníkem, tak i s dodavateli. Navíc nyní před Vánocemi, kdy je nám jasné, že víc než kdy jindy v roce je opravdu hodně důležité hlavně pro Vás zákazníky, aby měli své zboží a včas. Zboží bylo uvedeno jako skladem, jelikož jsme ho měli mít dle zpráv dodavatele neustále na skladě. Což bylo po zjištění, že zboží nedorazí opraveno.
    Snažila jsem se s Vámi průběžně komunikovat o dostupnosti zboží, jen do této doby mezi námi proběhlo více než 5 e-mailů o stavu objednávky, abyste měla vždy aktuální informace.
    Ač je doba před Vánoci pro e-shop mnohem více hektická, informuje zákazníky o každém kroku, protože to co nechceme je, aby Vám chyběl dárek pod stromečkem. Proto zákazníci vždy vědí, zda jsme schopni zboží dodat do a nyní jsme schopni expedovat vše do vánoc. Stejně tak neustále každý den aktualizujeme dostupnost zboží na e-shopu.

Pokud nám dáte ještě šanci, jak jsem Vás již informovala, můžete počítat u další objednávky s dárkem navíc.

Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost, proto nás tato skutečnost opravdu mrzí.

• Přehledná nabídka
    • Zajímavé ceny

V tomto obchodě jsem nakoupila, protože za výhodnou cenu jsem sehnala tip zboží, které jsem již jinde na internetových stránkách nenašla a ještě ke všemu za výhodnou cenu. Doporučila bych obchod, protože zboží došlo bez prodlevy v naprostém pořádku.

• Skvele nízké ceny,mrzí me ze se obchod přestěhoval jinam ,v Roztokach jsem chodila častěji nakupovat osobně.
    • Zadne

• Dobrá komunikace

Doporučuji.

• dobrá cena
    • ?

doporučuji tento obchod

• ceny, přehledné stránky
    • záměna zboží, ale nevyplatí se mi řešit u prášku na praní- reklamací

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

pokud byla na skladě špatně zabalena objednávka, určitě se Vám vyplatí zboží reklamovat - kontaktujte nás prosím na [email protected] a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti!

• příznivé ceny
    • velký výběr čajů
    • komunikace s klientem
    • obchod uvádí, že zboží je skladem a ve skutečnosti není :-( a musí se poměrně dlouho čekat na dodání. 19.11. jsem objednávala a stále již zboží nemám. Čeká se na dodání od dodavatele.

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

objednala jste si zboží, které pravidelně doskladňujeme - bohužel nikdo nečekal, ani distributor, že se opozdí dodávka čajů z Anglie. V následujících dnech by už vše mělo být v pořádku, budeme Vás kontaktovat.

• přehlednost, rychlost

vše v pořádku

Zbozi dorazilo poskozene, ale eshop okamzite objednal zpetny odvoz, poslal zbozi nove a poskozene jsem poslala zpet. Vse vyrizeno obratem. Obchod urcite doporucuji.

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

snažíme se i přes to, že se ve většině případech jedná o poškození dopravcem, aby byl zákazník spokojený.

• přijatelné ceny

doporučuji ostatním

• spolehlivost
    • komunikace
    • Obchod nemá slabiny. Slabinou je doprava České pošty, která nedoručí zásilku domů, protože přijedou v době, kdy jste v práci. Musíte nakonec na poštu.

Obchod určitě doporučím, jen by to chtělo jiného dopravce. Mimo České pošty přijedou ostatní bez problému když jste doma.

Reakce obchodu Nakupujte-vyhodne.cz

nabízíme i dopravce PPL nad 980 Kč zdarma.

• dodací lhůta
    • při dodání možnost platit kartou

dobrý výběr zboží
    dobrá cena
    dodání do druhého dne
    možnost platit při převzetí hotově i kartou
    dopravce informuje o dodání - možnost domluvy

• Levne a bez postovneho

• přehlednost
    • dobrá komunikace

• Přehledné stránky
    • Nejlepší ceny
    • Kvalitní komunikace
    • Žádné

Určitě bych zde nakoupila znovu. Objednané zboží neměli skladem, obratem přišel email s navrhovaným postupem. Za produkt, který nebyl skladem jsem jako omluvu dostala dáreček. Opravdu super obchod :-)