Po objednávce zboží jsem obdržela email,že pozítří dorazí. Po sedmém dni stále nic nedorazilo. Již jsem objednala jinde.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si ceníme i negativní reakce.

Informaci jsme prověřili a zjistitli jsme, že Vám zásilka nebyla doručena z technických důvodů na straně České pošty. Vzhledem k tomu, že nás pošta neinformovala o technických potížích, nestihli jsme Vás včas kontaktovat o nedodání balíčku. Situaci dále řešíme podáním reklamace.

Za způsobené nepříjemnosti se Vám omlouváme a věříme, že se tato situace již nebude opakovat.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• žádná komunikace, musíte se doprošovat
    • dlouhá dodací lhůta

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi důležitá, abychom mohli zlepšovat služby našim zákazníkům.

U některého zboží je uvedena jiná dodací doba, jako například u Vámi objednané masážní sedačky je dodací doba 4 pracovní dny.

Pro spokojenost našich klientů děláme maximum a v případě, že z nějakého důvodu není možné dodržet termín dodání, vždy informujeme klienta ať už telefonicky nebo e-mailem a navrhneme řešení.

Věříme, že nám zachováte přízeň.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

všechno proběhlo hladce až na to že jesem zakoupil kuličkové pero swarovski a dostal sem padělek sou to podvodníci

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval napsání této recenze. Každé hodnocení je pro nás přínosem.

Naše společnost je na trhu již 14 let a hlavní prioritou je maximální spokojenost zákazníka. Kuličkové pero, které jste si v našem internetovém obchodě zakoupil se skládá z pravým komponentů Swarovski Elements.

Pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojen, můžete nám nepoškozené zboží vrátit zpět na naší adresu a my Vám vrátíme peníze.

Věříme, že se na nás opět při dalším nákupu s důvěrou obrátíte.

• zákaznický přístup

Jelikož mi poprvé dodali dvakrát za sebou vadné zboží a nemohla jsem již čekat na znovu náhradu (peněz/jiného zboží) z důvodu blížících se Vánoc (byť obj. proběhla již 2.12.), objednala jsem zboží znovu s tím, že ho budu muset znovu zaplatit a čekat až 14 dní na vrácení peněz z předchozí obj., když jsem tak učinila a objednala, volali mi, že už dané zboží nemají. Byť mi bylo sděleno při řešení reklamace, že skladem mají 8 kusů.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za čas, který jste věnovala napsání této recenze. Vážíme si i negativního hodnocení.

Mrzí nás, že jste musela řešit reklamaci vadného zboží. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti.

Je nám líto, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás telefonicky kontaktovali s omluvou.
    Děkujeme za pochopení. Věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• To,že není schopen zboží dodat do Vánoc mi obchod dal vědět až po 5 dnech od objednávky, čímž znemožnil objednání jinde.

Dobře vypadající stránky skrývají neseriózní jednání od obchodu, pro nákupy s nutným termínem dodání nedoporučuji. Z mé strany poslední nákup u této společnosti.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi cenná, pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Mrzí nás, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit v termínu dodání. Pro velký zájem došlo k vyprodání u našeho dodavatele. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás kontaktovali s omluvou. Domluvili jsme se, že počkáte na naskladnění a následné dodání v lednu.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na našich stránkách a věříme, že příští nákup proběhne v pořádku.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Přestože inzerovali skladem, skladem nebylo a kdybych si po týdnu nezavolal, asi by se ani neobtěžovali mi to sdělit. Dárek jsem pak btížně na poslední chváli sháněl

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich zákazníku je pro nás důležitá.

Je nám líto, že jsme pro Vás nedokázali objednaný produkt zajistit. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele. K objednání produktu zřejmě došlo v době, kdy probíhala aktualizace webu a zároveň daný produkt objednávalo více zákazníku.

Tato situace nás velice mrzí, přesto věříme, že nám zachováte přízeň.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Objednané zboží mi nebylo doručeno,obchod mě neinformoval,že nebude zboží dodáno ve stanovené lhůtě.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Omlouvám se, že se nám nepodařilo dodat objednané zboží dle Vaší objednávky. Pro velký zájem došlo k jeho vyprodání u našeho dodavatele.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

• ŽÁDNé
    • Nabízí značkové zboží za akční cenu a místo toho posílá nekvalitní napodobeniny.

Nedoporučuji,pouze ztratíte peníze za poštovné

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si i negativních reakcí, protože nám pomáhají zlepšit naše služby.

Námi nabízené produkty jsou 100% originální, odebíráme je pouze od dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Pokud je zboží nevyhovující, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy, produkt vrátit s žádostí o vrácení platby.

Budeme rádi, pokud se na nás opět s důvěrou obrátíte.

• Zbozi nedorazilo

Nic zde nekupovat

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

Pro naše zákazníky děláme maximum a velmi nás mrzí, že jsme pro Vás zboží nedokázali zajistit. O nedostupnosti Vámi objednaného produktu jsme Vás informovali neprodleně po tom, co jsme tuto informaci od našeho dodavatele obdrželi.

Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že zůstanete naším zákazníkem.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení sperky.cz - VIVANTIS a.s.

Zavolali mi z obchodu, že zboží již není, a to jsem ho měla den předem dostat.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi cenná informace.

Šperk, který jste objednala, nebyl skladem. Byl objednán u našeho dodavatele, který nás v průběhu vyřizování objednávky informoval o tom, že šperk je pro velký zájem vyprodán.

Velmi nás mrzí, že jsme pro Vás objednaný produkt nedokázali zajistit a za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme.

Věříme, že nám zachováte přízeň.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení sperky.cz - VIVANTIS a.s.

• Na infolince člověk mluví s člověkem - žádný plechový zvuk z automatu.
    • Po uplynutí slibované dodací lhůty se nikdo neozval, aby mi oznámil, že zboží již není a letos již nebude. Mezitím již bylo zboží vyprodáno i u jiných obchodníků (při objednání ještě bylo).

Možná to celé bylo způsobeno předvánočním shonem...Pracují tam jen lidé.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval napsání této zpětné vazby. Vážíme si i negativních reakcí, jelikož nám pomohou zlepšit naše služby.

Mrzí nás, že jsme Vám nemohli dodat objednané zboží, přestože bylo v naší nabídce. Pro velký zájem došlo k vyprodání zboží u dodavatele, poté jsme Vás o tom informovali a nabídli Vám jinou alternativu. Následně jsme zboží z nabídky na naší internetové stránce stáhli.

Omlouváme se ještě jednou za způsobené komplikace.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s

• Žádném když zboží nejsou schopni poslat
    • Neodesilaji zboží a uvádí nepravdive informace o stavu objednávky

Pokud chcete aby vam vybrané zboží přišlo domu, objednejte jinde.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaši recenzi, které si vážíme, neboť i negativní recenze jsou pro nás důležité a pomohou nám zlepšovat naše služby.

Pro naše zákazníky se snažíme dělat opravdu maximum.

Vámi objednané zboží nebylo skladem a doba dodání byla až 8 pracovních dnů. Vaši objednávku jsme odeslali v termínu.

Věříme, že i nadále zůstanete naší zákaznicí a s důvěrou se na nás obrátíte.

• široký sortiment
    • obchod komunikuje (v případě potíží nemlčí)
    • nedodržena dodací lhůta
    • produkty uváděné skladem nakonec skladem nejsou

Nebyl jsem spokojený proto, že jsem objednal produkt, který jsem potřeboval rychle a objednal jsem ho proto, že byl "skladem" a expedice byla uvedena 1-2 dny. Obchod mi následně (po zaplacení) oznámil, že zboží skladem není a bude k dispozici za 14 dní.
    Objednávku jsem proto zrušil a musím říci, že mi byly peníze bez problémů a rychle vráceny.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

Omlouváme se ještě jednou za způsobené komplikace.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s

Malý výběr zboží,dlouhá dodací lhůta, ceny některých produktů jsou vyšší nežli jinde

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi si ceníme i negativní reakce.

Sortiment našeho obchodu se snažíme průběžně rozšiřovat. Pokud máte zájem o konkrétní produkt, prosím, kontaktujte nás a zboží poptáme u našich dodavatelů. Pokud to bude možné, rádi pro Vás daný produkt do nabídky zařadíme.

Objednané zboží jsme se Vám snažili zajistit co nejrychleji. Vámi objednaný produkt nebyl skladem a doba dodání byla 7 - 14 pracovních dnů. V tomto termínu jsme Vám zboží doručili na naše výdejní místo.

Při nákupu na našem shopu je možné využít slevových kupónů v hodnotě 3 %, které získáte při každém nákupu v našich obchodech. Dále Vám doporučuji sledovat naše stránky, které se neustále aktualizují. Aby Vám žádná akce nebo sleva neutekla, doporučuji Vám se zaregistrovat k odběru našeho zpravodaje, kde najde také inspiraci pro nadcházející Vánoce.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nadále zůstanete našim zákazníkem.

• zatím nevím
    • u zboží, které je údajně skladem, čekám skoro 14 dnů

špatná organizace

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si i negativních recenzí.

Vámi objednané pouzdro na vizitky jsme se Vám snažili zajistit co nejrychleji. Objednaný produkt nebyl skladem a doba dodání byla až 14 pracovních dnů. V tomto termínu jsme Vám zboží doručili na naše výdejní místo.

Věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• inzeruje zboží, které nemá skladem ani u dodavatele!!!

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Informace na našich stránkách denně aktualizujeme. Pokud dojde k vyprodání zboží u dodavatele, je o tom zákazník neprodleně informován a nabídnuto vrácení peněz nebo jiné zboží. Po telefonické komunikaci byla Vaše objednávka upravena a poté byla objednávka odeslána.

MT. +420 775 870 155
    Tel. +420 467 070 155

• Objednávala jsem vánoční dárek první týden v prosinci. Trvalo asi tři dny, než obchod odpověděl, že zboží už nemají, přitom na stránkách ho inzerovali. S ostatním zbožím přes rok ale není problém.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud dojde k vyprodání zboží u dodavatele, je o tom zákazník neprodleně informován a nabídnuto vrácení peněz nebo jiné zboží. V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici náš zákaznický servis.

Tel. +420 467 070 188

• neuvádí aktuální informace o stavu zásob zboží

raději si ověřte dostupnost zboží telefonicky (i přesto, že je u zboží uvedeno, že je dostupné v několika kusech..)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud je zboží skladem, je uvedeno u zboží "zítra u vás". V případě, že skladem není, je u produktu uveden přibližný termín naskladnění. Ve Vašem případě bylo naskladnění 5 - 7 dní. Následující den po vytvoření objednávky jsme obdrželi informaci od dodavatele o nedostupnosti výrobku a snažili jsme se Vás kontaktovat telefonicky a také emailem. Po dohodě s Vámi byla Vaše objednávka stornována a platba Vám byla vrácena zpět na Váš účet.

Tel. +420 467 070 188

• špatné informace o zboží a jeho aktualním stavu

sama bych v obchodě již více nenakoupila, takže tak

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Informace na našich stránkách denně aktualizujeme. Po obdržení informace od dodavatele o nedostupnosti výrobku jsme Vás neprodleně kontaktovali emailem. Po dohodě s Vámi byla Vaše objednávka stornována a platba Vám byla vrácena zpět na Váš účet.

Omlouváme se Vám za komplikace.

Tel. +420 467 070 188

• doporučení od přátel a moje skušenost
    • nedodal mi zboží kdy sliboval

Obchod bych pochválila ale nelíbilo se mi že do emailu mi přišlo dodání do 23.12.2013. A skutek utekl zboží mi ještě nepřišlo na rychlo jsem musela najít jiný dárek pod stromeček a to mi mrzelo další email mi přišel dnes a psalo se v něm:,, zboží vám přijde tento týden přesný datum pošleme´´. Doufám že zboží tento týden opravdu přijde

Vážený zákazníku,

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Vámi objednané hodinky měly dobu dodání 5 - 7 pracovních dní. Bohužel, doba dodání byla prodloužena z důvodu nedostupnosti objednaného výrobku. Vzhledem k tomu, že došlo ke zpoždění dodání od dodavatele, byla jste o situaci informována emailem. Po domluvě s Vámi byla Vaše objednávka stornována.

MT. +420 775 870 155
    Tel. +420 467 070 155