• Rychlá reakce

Rychlá odezva, skvělá práce

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

• Platbu kreditní kartou platební portál potvrdil, přesto platba nebyla provedena a obchod objednávku zrušil ani ne půl dne po oznámení o neuhrazení objednávky, tedy bez možnosti platbu provést znovu (emaily čtu jednou denně). Zboží jsem již objednal za stejnou cenu jinde.

děkujeme za hodnocení.

Na základě recenze jsme prověřovali průběh zpracování Vaší zakázky. Dle našich záznamů jsme se Vás pokoušeli opakovaně telefonicky kontaktovat – což se nám bohužel nepodařilo. Následně proběhla e-mailová komunikace ohledně nepovedené úhrady. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, protože si myslíme, že z naší strany byly podniknuty veškeré možné kroky k úspěšnému vyřízení zakázky.

Věříme, že i přesto nám zachováte přízeň.

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

• Přehledný obchod , ochota komunykovat se zákazníkem .
    • O žádné nevýhodě nevým .

dobré jednání.rychlé dédání

• Rychlé a bezpečné doručení
    • Nemusím nikam do obchodu

• rychle jednani

Žádný problém

• rychlost, spolehlivost, využití PPL
  • nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

Rychlá komunikace, výborná informovanost o stavu a odeslání zboží

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

rychlé vyřízení a dodání zboží

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

• zkušenosti nemám , byl to můj první nákup

ok

Reakce obchodu Nakupka.cz

děkujeme Vám za hodnocení.

Věříme, že se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

zatím vždy spokojen-rychlost/kvalita/cena

děkujeme za 100% :)

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

• Telefonicky jsem si ověřoval možnost vyzvednutí. Odpověď byla záporná, za cca 15 minut mi přišla SMS s výzvou k vyzvednutí.
  • nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 měsíci

• Před několika měsíci jsem si pořídila čistič na koberce, přišel nefunkční, mé reklamace se ujal pan David Svoboda, kterému nesmírně děkuji, vyřídil ji profesionálním způsobem, perfektní jednání. Jsem velice ráda,že to vyřešil nad mé očekávání, ještě jednou moc děkuji, je to člověk na správném místě

• rychlost, cena

Reakce obchodu Nakupka.cz

děkujeme Vám za hodnocení.
    Těšíme se na Vaše další objednávky.

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

• při vrácení zboží do 14 dnů vám nevrátí hned peníze zaplacené v hotovosti, ale musí to projít reklamačním řízením přes dobropis a pak vám peníze pošlou na účet.

Špatné informace na webu, parametry neodpovídaly realitě. Zboží vráceno

Reakce obchodu Nakupka.cz

velice se Vám omlouváme, pokud Vám s tímto vznikly jakékoliv komplikace. Zboží jste nám předala 6.12. na naší prodejně, jako vrácení zboží s odstoupením od smlouvy. Kolegové jej přijali a předali ke mně k vyřízení. Dnes 7.12. ráno byl vystaven dobropis a odešel Vám na email pouze k potvrzení. Po jeho potvrzení provádíme platbu na uvedený účet ještě ten samý den a druhý den máte peníze na účtě. Snažíme se vše dělat obratem.

Moc Vám tedy děkuji za pochopení a ještě jednou přijměte prosím mojí osobní omluvu, pokud jsme Vám tímto způsobily nějaké komplikace. Věřím však, že Váš další nákup u nás již proběhne bez komplikací a k Vaší plné spokojenosti.

David Svoboda
    reklamační oddělení

• nakoupil v obchodě Nakupka.cz před 2 týdny

Zboží tlakoměr Medisana BU 510 jsem objednal dne 25.11.2018. Přesto, že na internetu jsem zjistil, že zboží bude odesláno 27.11.2018. Protože se nic nedělo, tak jsem dne 27.11.2018 vznesl dotaz na nákupku, kdy mi bude zboží dodáno a odpověděli mi dne 27.11.2018 že zboží bude vyskladněno po jeho naskladnění dne 4.12.2018. A skutečně dne 4.12.2018 v 18 hod. mi napsali, že zboží bylo předáno přepravci. Do současné doby 6.12.2018 15.50 však mi dodáno nebylo. Tak nevím, co se myslet.

Dobrý večer Pavle,

mrzí nás komplikace, které nastaly s vyřízením Vaší objednávky. Objednávky se vždy snažíme vyřizovat co možná nejrychleji, a proto je nám líto, že tomu tak ve Vašem případě nebylo. Přepravní společnost PPL dle sledování zásilky uvádí, že "zásilka nebyla doručena z důvodu na straně PPL". Zítra situaci prověříme a budeme Vás kontaktovat.