• prehlednost produktu,snadne zadavani o koupi,rychle doruceni

• Pro mne je velkou výhodou bezplatná doprava.

Rychlý přehledný výběr zboží. Doprava bez problémů.
    Dlouhá dodací lhůta dodeje zboží.

• Dobrá komunikace,rychlá odpověď

Nedokážu v tuto chvíli přesně napsat, jestli můžu obchod oprvdu doporučit, nebo ne. V objednávce byla doby dodání zboží 3-4 týdny. Dnes je tomu 35 dnů a zboží ještě nedorazilo. Obchod sám od sebe nedal vědět, až na dotaz nám bylo sděleno, že zboží bude doručeno příští týden, což znamená 40 a více dní od objednání. Kapku dlouhé 4 týdny, pokud to teda dorazí...

• Vše super

• Příkladný přístup i při problému.

• Cena, výběr, ochota.

Spokojenost se zbožím, s komunikací ohledně požadovaného zboží. Doporučuji.

• výborná komunikace

slušná cena

• dobrá cena
    • pěkný vzhled nábytku
    • snadná montáž, díly perfektně seděly na sebe
    • Zřejmě z výroby chyběly v balení důležité zápustné šrouby, které měly držet skleněnou část. Museli jsme dokoupit v OBI ...cca 250,-kč

• působí nedůvěryhodně, velice příznivé nízké ceny lákají potencionální klienty, nicméně kontaktní tel.číslo často nedostupné a dostupné pouze v určité časové době

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Děkujeme za Váš názor. Za nedostupnost infolinky se omlouváme a již pracujeme na pokrytí větší části během dne. Alternativou je emailová komunikace, na kterou odpovídáme obratem.

• Levnost
    • Zatim o zadnych nevim.

Suprovni a seriozni.

Fajn cena, žádné dopravné.

• skvělá komunikace

Dopravce poškodil zboží

• Prehlednost, dobra a rychla komunikace

• Všechny :D

• Široká nabídka
    • Hezký nabytek
    • Delší doba dodání
    • Nedostatečná komunikace s dopravcem - zboží nam přivezli v úterý, načež za týden volali z dopravní společnosti znovu, že nám vezou komodu/skrinku. I když jsem jim vysvětlila, že komodu/ skříňku máme již týden doma, přišel mail z eshopu nábytku.cz, jaký mám problém s převzetím zásilky, že jsem odmítla zboží převzít. Vysvětlovala jsem tedy podruhé, že už máme zboží doma.

Krom nedorozumění s přijetím zboží žádný jiný problém nebyl a s nákupem jsme spokojeni.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš upřímný názor, díky kterému jsme zlepšili komunikační proces s dodavateli a předešli tak problémům se statusy doručení či odeslání objednávek.