Skvělá komunikace ze strany obchodu. Široká nabídka skříněk, objednání z pohodlí domova. Kuchyňská linka - krásná. Vřele doporučuji.

Nábytek Sprint jsem si našla na Facebooku.Již první oslovení a komunikace s paní Zdeňkou mě i manžela velice mile překvapila.Po zadání rozměrů a představy mi byl odeslán 3D návrh a domluvili jsme se na osobním setkání v Havířově v kuchyňském studiu.To setkání bylo úžasné.Prijemna a velmi komunikativní Zdeňka nás s manželem úplně okouzlila nejen svým přístupem ale i svými zkušenostmi a vědomostmi co se týká výběru kuchyně a její využití.chtela vědět barvu spotřebičů,jak budem řešit staré obklady,kde chci mít dřez apod....chtěla jsem kuchyň světlou a s kombinací dubu a bílé barvy jsem si zakomponovala černé spotřebiče.na kuchyň jsme nečekali dlouho,chtěla jsem i složení a montáž.V pátek 26.2. jsem se dočkala a dva velmi příjemní a rychlí pánové nám naši novou kuchyň přivezli a složili.
    Nábytek Sprint můžeme s manželem jen a jen doporučit a všem moc poděkovat ...Ať se všem daři..Radim a Blanka Janšovi