Chci moc poděkovat celému kolektivu, zejména zákaznickému servisu za úžasný přístup a ochotu kdykoliv, s čímkoliv poradit.
    Překvapila nás kvalita dodané kuchyně. Opravdu kvalitní materiál i kování.
    Jsme moc spokojení a 100% doporučuji!!!
    Jana V.

Firmu Nábytek Sprint můžu vřele doporučit. Jak od komunikace s paní Petrou při návrhu a kalkulace kuchyně tak po montážní parku, kteří vše namontovali a vyřešili můj problém se špatným zaměřením kuchyně. Vše ve velmi přátelské atmosféře. V kuchyni udělali i všechny vodoinstalace.
    Prostě nevím s čím bych byla nespokojená. Vše je za velmi příznivou cenu.

• Vynikající komunikace, servis, profesionální a vstřícný pro klientský přístup - montáž excelentní

Děkuji tímto Nábytek Sprint za návrh, dodání a montáž kuchyně Emporio. Od počátku oslovení až do konečné montáže naprosto úžasné jednání, okamžitá reakce, zdarma návrh, úžasný pro klientský přístup. Zvláště bych vyzdvihla jmenovitě sl Dominiku Strachotovou, která s naprostým nasazením navrhovala na mé přání dle mého návrhu vizualizaci. Zvláštní poděkování pak pánům Jardovi a Dankovi, kteří montovali kuchyni, ochota, rychlost, příjemné vystupování a naprostá profesionalita až jsem skutečně nevěřila, že takový servis je vůbec možný! Pánové nenechají nic náhodě a jejich práce je pohádka pro oči i duši zákazníka. Ještě jednou mnohokrát děkuji a jsem s úctou.

• Skvělá komunikace. Speciálně chválím paní Kunetkovou, se kterou jsme jednali a vždy nám vyšla perfektně vstříc :-)
    • Kvalita v pořádku, cena super. Montáž doporučuji všem, ačkoliv řešíme drobné chybky, ale bez montáže bychom kuchyň do kupy nedali nikdy.
    • Potřebovali jsme ve stejném dekoru jako máme kuchyň, objednat i pracovní stůl a dvířka navíc. To nebyl problém, ale ceny nás docela šokovaly. Podle mě naprosto neúměrné a zbytečně vysoké. .

Za nás spokojenost. Drobné nedostatky musí člověk brát. Jen cena dodělávaných atypů mi zkazila dojem z celé jinak fajnové spolupráce.
    Zuzka

Velice chválím p. Radka a p. Petra, kteří mi včera přivezli a namontovali kuchyň od Nábytku Sprint. Jejich přístup byl opravdu profesionální, byli velmi ochotní a jejich vystupování bylo milé. I přes problémy s rozměry místnosti, vše vyřešili a perfekně usadili. Kuchyň krásná. Děkuji.

Renáta B.

Tento obchod velmi doporučuji. Komunikace výborná, po zaslání mého návrhu jsme asi týden dolaďovali, p. Spišák byl velmi ochotny. Jakýkoliv dotaz byl obratem zodpovězen. Po cca 8 týdnech od objednání kuchyně přišla. Objednali jsme si smontovaní skříněk. Všechno přišlo jak bylo v objednávce. Jsme maximálně spokojeni. Kvalita je opravdu dobrá a cena určitě příznivá. Oproti ostatním návrhům, které jsem poptavala min. o 1/3.
    Velmi doporučuji!!!

• Objednali jsme přes e-shop, kuchyni jsme fakticky neviděli. Dostali jsme 2 návrhy, velmi hezké, ale my jsme chtěli do naší minikuchyně nacpat skříněk co nejvíc až téměř po strop, tak jsme si návrh udělali sami a paní Valčíková nám to doladila. Mimochodem, ta paní je na svém místě, měla s námi trpělivost. Patří jí opravdu velký dík. Protože jsme neměli pevný termín stavebního dokončení, bylo nám doporučeno objednat kuchyni smontovanou, abychom si ji na stěnu dali svépomocí. Byla to dobrá volba. Za danou cenu je to opravdu kvalitní kuchyně, všechno sedí . Využili jsme možnosti vyšší výšky pracovní desky a konečně! se nemusíme hrbit.
    • Není to nevýhoda, ale pozor na barvu dvířek - vanilková. V žádném případě to není barva vanilkové zmrzliny, ale světle béžová trochu do olivové. Nám to nevadilo, přizpůsobili jsme tomu obklad i výmalbu.

Doporučuji a příště bych nevolila jinak. tedy, pokud tam bude paní Valčíková.
    Na kuchyni v demontu bychom si sami netroufli. Smontování skříněk stálo 4000kč.
    Dobrá kvalita, dobrá spolupráce, výborné zabalení skříněk při převozu, doprava na čas, vše funguje jak má.
    Děkuji, děkuji děkuji.

• Kvalita

Se vším jsme byli plně spokojeni,doba dodání byla 11-13 týdnů, za cca 3 týdny jsme měli kuchyň doma. Kvalita za tuhle cenu perfektní... Až při montáži jsme zjistili, že nám chybí pár úchytek, bez problému rychle dodány...

• kvalita
    • profesionální přístup
    • velký výběr dekoru kuchyní a pracovních desek

Kuchyň od Nábytku Sprint máme již nějaký ten měsíc doma a jsme velice spokojení. Komunikace od prvního kontaktu probíhala na velmi profesionální úrovni s velmi milou paní Petrou Valčíkovou( tímto zdravím paní Petru:-)) ), která nám ve všem velice ochotně poradila a pomohla s doladěním doplňků, aby kuchyň byla praktická a zároveň neztratila na kráse :-). Objednávku jsme učinili přes e-shop a i přes prvotní strach z objednání takto naslepo jsme byli opravdu mile překvapeni, jak jsme společně vše doladili :-) Takže za nás TOP jak přístupem celé firmy, tak cenově i kvalitou . S pozdravem Katka

- My jsme byli, od objednávky do doručení, se vším spokojeni.
    - Ceny byly/jsou suprové o proti konkurenci
    - Kuchyň nám slouží již 3.rok , určitě do budoucna bychom objednali jedině u Nábytek Sprint.
    - V loni jsme objednali i pro rodiče.
    A také spokojenost !
    - Takže Nábytek Sprint na 100% doporučujeme <3

Kuchyně jednoznačně s nejpřijatelnějšimi cenami na trhu. Nábytek sprint určitě doporučuji a doporučovat budu! Děkuji za skvělý přístup a ochotu slečně na prodejně. Původně jsem chtěla koupit hotovou kuchyňskou sestavu a na prodejnu si přijít vybrat pouze pracovní desku. Jsem nesmírně ráda za odborné rady a spoustu informací o kterých jsem neměla ani tušení a díky kterým vše ještě přehodnotím. Opravdu ještě jednou děkuji za velmi profesionální přístup.
    Veronika J.

• KOMUNIKACE, OCHOTA A VSTŘÍCNOST

Perfektní jednání ze strany operátorky co se týče domluvy dopravy a rady ohledně objednaneho zboží, velmi příjemné jednání dopravce - ochota, přístup, vystupování. P. Radek.Prostě super. V dnešní době mne opravdu málo kdo, milé překvapí. Zde se to stalo. Dekuji moc a doufám, že v budoucnu bude opět spolu spolupracovat.

Dnes jsme se s přítelem rozhodli navštívit prodejnu NábytekSprint jelikož má na sociálních sítích velké ohlasy.Doporucuji se však objednat než prodejnu navštívíte. Nemáme to zrovna nejblíž, objednání jsme nebyli a tak musím velmi poděkovat za ochotu slečny, která nás neodmítla a naopak přivolala své kolegyně napomoc mezitím co obsluhovala. Přístup musím říct velmi profesionální po všech stránkách. Paní mi skvěle poradila a už se moc těším na 3D návrh:-)

• profesionálny a príjemný prístup
    • rýchla montáž
    • veľký výber kuchýň, skriniek, dekórov

Ďakujeme za krásnu kuchyňu do nášho nového bytu. Vzhľadom na stiesnenejšie priestory kuchyne sme si boli pri plánovanej rekonštrukcii bytu takmer istý, že budeme potrebovať kuchynskú linku na mieru. Pri aktuálnych cenách sa nám ale zatočila hlava. Následne sme našli Nábytek Sprint, pri ktorom sme boli prekvapení a nadšení veľkou ponukou rôznych kuchýň a hlavne veľkým výberom rozmerov skriniek. Vybrali sme si kuchyňu Mono v dekóre dub zlatý a nebol vôbec problém vyskladať skrinky tak, že kuchyňa je v podstate na mieru. Predovšetkým oceňujem osobný prístup p. Jakuba Spišáka, ktorý somnou prebral návrh kuchyne a dal mi niekoľko dobrých podnetov, týkajúcich sa praktickosti kuchyne a takisto v rámci možnosti montáže. P. Spišák bol velmi trpezlivý napriek tomu, že sme návrh viackrát zmenili. Montáž kuchyne prebehla veľmi rýchlo a aj keď vznikli na mieste problémy, dali sa pohotovo riešiť. Kuchyňa je krásna a sme s ňou spokojní.

• Nízké ceny
    • Krásná prodejna

Navštívila jsem za ty roky různá kuchyňská studia, ale musím říct, že z Nábytkusprint jsem velice nadšená. V první řadě samozřejmě ceny, ale ze všeho nejvíc mě potěšil přístup. Ať už paní na zákaznické lince, nebo paní, se kterou jsme měli sjednanou osobní schůzku na prodejně v Havířově. Velice profesionální přístup, který mě zahřal u srdce. Jde vidět, že tuhle práci dělají s láskou a nesnaží se jen prodat to nejdražší z nabídky. Kuchyň plánuji až na podzim, jelikož jsem ve fázi "stavení" Do dnešního dne jsem dělala pouze průzkum na trhu, ale teď už s jistotou vím, že cílem bude NábytekSprint:-)

• skvělá komunikace, kvalita kuchyně, příjemná cena

Děkuji celému kolektivu za celkový individuální přístup od začátku realizace naší vysněné kuchyně :-) . Velké díky patří paní Zuzce, která pro nás rychlostí blesku připravila 3D návrh a trefila se zcela do našeho vkusu. Rozhodli jsme se pro lakovanou kuchyni FLORENCE v lesku a bílé barvě a s pracovní deskou v dekoru dřeva nám do nového domečku zcela sedla. Ještě jednou moc děkuji za KRÁSNOU KUCHYŇ a vřele ráda doporučím známým, ale s radostí doporučím i zde veřejně, protože v dnešní době najít takto seriozní a prozákaznický přístup je opravdu vyjímka :-).

V letošním roce jsme se rozhodli pro rekonstrukci chalupy, do které jsme potřebovali dvě nové kuchyňské linky. Dlouho jsme hledali možného dodavatele, chodili po studiích a spíš než hezké kuchyně, jsme obdivovali ceny, které se šplhaly do závratných částek. Na nábytek SPRINT jsme narazili náhodou, na internetu. Zaujal nás nejen široký výběr, ale i cena nabízených kuchyní, a to jsme ještě netušili, s jakými perfektními službami se setkáme. Velké poděkování patří panu Spišákovi, který nám ve velmi krátké době vytvořil 3D návrhy a trpělivě je upravoval podle našich požadavků a představ. Pomohl nám i se zajištěním montáže, která proběhla k naší velké spokojenosti. Tento obchod můžu vřele doporučit.

Moc děkujeme za dobře a rychle zpracovaný 3D návrh od pana Spišáka. Ve všem nám poradil a pomohl. Kuchyně je krásná a kvalitní, navíc za super cenu oproti jiným kuchyňským studiím. Mohu 100% doporučit.

• Příjemný a vstřícný přístup všech pracovníků, od návrhu po montáž, přijatelná cena, pro mne nejlepší prodejce na momentálním trhu. Děkuji mnohokrát všem a přeji další spoustu spokojených zákazníků.