• výborná komunikace
    • kvalita
    • přístup k zákazníkovi

Takhle by měly fungovat všechny firmy!!!
    Paní Glistová na prodejně je moc příjemná, vstřícná a opravdu člověk na svém místě. Zadala jsem ji návrh jak bych si novou kuchyň představovala a hned druhý den mi zaslala nákres + cenový rozpočet. Navíc poslala i několik dalších možných variant včetně cen.
    Původní informace byla, že se linka bude vyrábět zhruba 4 - 6 týdnů. Byla jsem mile překvapena když za 14 dní mi paní volala, že je moje kuchyň hotová a budou mi ji doručovat. Všechny díly byly perfektně zabalené proti poškození při přepravě, návody k montáži srozumitelné, vše velmi kvalitně zpracováno. I když zapomněli dodat ukončovací díly, po zavolání do obchodu byly s omluvou dodány. Celý obchod proběhl na "jedničku".
    Tuhle malou rodinnou firmu mohu jenom doporučit.

Celkově jsem spokojená .
    Musím velice vyzdvihnout montáž. Velice precizní práce, nejlepší kluci Láďa a Míra.
    Děkuji Sližová

• Velký výběr kuchyní za skvělé ceny

Když jsem vybírala kuchyň tak mě nikde nic nezaujalo. Najednou jsem ale natrefila na inzerát na kuchyň a odepsala jsem. Paní mi poslala webové stránky a když jsem viděla to obrovské množství různých druhů kuchyní tak jsem měla jasno a neváhala jsem. Navíc skvělé ceny a paní (slečna) Petra Valčíková je skvělá. Odborník na svém místě. Úžasná komunikace a se vším mi poradila. Díky ní a této firmě mám kuchyň svých snů. Moc za to děkuji a bude i nadále doporučovat.

• Krásná kuchyně za super cenu
    • Perfektní precizní montáž v nelehkých podmínkách
    • Museli jsme si počkat, ale stejně jsme dostali termín dříve než v polském studiu, kde jsme se byli poptat.

Kuchyně je krásná, jsem spokojená. Moc děkuji!

Kamila Baszczynská

• profesionální jednání
    • 3D návrh z pohodlí domova
    • bezkonkurenční ceny
    • obrovský výběr kuchyní

Pro nákup kuchyně u Sprintu mě přesvědčily pozitivní recenze i to, že se jedná o místní prodejnu a my rádi podporujeme místní podnikatele. Spolupráce s paní Bonczkovou byla od A do Z bezproblémová, je velmi vstřícná, ochotná, poradí a doporučí, dodání bylo rychlejší, než jsme čekali, kuchyň je nádherná, jsem velmi spokojená s provedením i s celkovým přístupem, který v této firmě mají. 95% komunikace jsme vedli emailově, pouze poslední návštěva proběhla osobně, doladili jsme poslední detaily a bylo to. Ušetřilo nám to spoustu času, který je při rekonstrukci vzácný. Velmi děkujeme za dodanou kuchyň i za celou spolupráci :-)

• Pěkná, cenově dostupná kuchyně
    • Velký výběr typů skříněk
    • Vstřícné jednání
    • Delší čekací lhůta v případě lakované kuchyně

Krásná kuchyně za dostupnou cenu - oproti kuchyňským studiím alespoň o polovinu, možná o více nižší.
    Vstřícné jednání - při chybějícím dílu rychlá náprava. Spokojenost.
    N. Vašíčková

• Výborná a vstřícná komunikace
    • Slušná kvalita za dobrou cenu
    • Obrovská nabídka typů skříněk
    • Výběr z materiálů dvířek skříněk

Nábytek Sprint nám doporučil známý. Prošli jsme jejich internetové stránky a vybrali si sestavu skříněk. Poté jsme navštívili prodejnu a byli velmi mile překvapeni ochotou a profesionálním jednáním, paní v prodejně se nám maximálně věnovala, vše vysvětlila, přidala užitečné rady a společně jsme doladili detaily. Dodání proběhlo v dohodnutém termínu, nic nechybělo. Montáž svépomocí. S naší kuchyní Bari jsme po více než dvou letech každodenního intenzivního používání maximálně spokojeni. V oblasti sektorových kuchyní je Nábytek Sprint bezkonkurenční - velmi doporučujeme! Zlíňáci

Nábytek Sprint vřele doporučuji. Komunikace a ochota jednání od prvního telefonátu s P. Kunetkovou byla naprosto v poradku. Při montáži jsme zjistili, ze nám chybí korpus na spodní skříňku. Ulekli jsme se, poněvadž od dodání linky po montáž ubehla delší doba a měli jsme obavu, zda nám bude reklamace uznána. Po napsání e-mailu na reklamace nám do týdne s PPL byla skříňka dodána. Naprosto jsme s manželem spokojeni. Kuchyn je nadherna . Jsme velmi spokojeni a všem jen a jen doporučuji Vaše služby. Židlíkovi

Nábytek Sprint můžu doporučit. Na prodejně mi paní Zdeňka vše ukázala a poradila. Byla to velice milá návštěva.

• Ochota a přístup Montáže
    • Snaha a komunikace paní Slonkové
    • Komunikace se zákazníkem

Na základě doporučení známých jsme se rozhodli nechat si vyrobit kuchyň u Nábytku Sprint. Po telefonické domluvě a domluvení schůzky jsme jeli z Olomouce přímo do Havířova, abychom se podívali jak zpracování kuchyní vypadá na vlastní oči. Komunikace na prodejně byla bezproblémová, přivezli jsme i plánek s půdorysem a rozměry kuchyně, odjížděla jsem s dobrým pocitem, že jsme si se slečnou Strachotovou sedly, rozuměla mé představě, ač se jednalo o atypickou panelákovou kuchyň. Slíbila, že zkusí kuchyň nějak vymyslet, aby byla podle našich představ. Domluvily jsme se, že kuchyň budeme chtít i s montáží. Hlavně jsme apelovali na to, aby nám to vyšlo na druhou polovinu července. Podotýkám, že jsme tam byli v lednu. Já si hlavně přála, abych v kuchyni měla vysokou komínovou skříňku. Uběhl zhruba týden a přišel mi první 3D návrh, který vypadal naprosto stejně jako naše stávající kuchyň, bez jakýchkoliv změn jen byly výměněné skříňky za nové a nový dekor pracovní desky. Se slovy, že se jedná o atypickou kuchyň a jelikož se nebude hýbat s odpady a vývodem na digestoř tak jiné řešení není. Tohle jsem opravdu nečekala, po prvotním nadšení na prodejně jak všechno "půjde". Tudíž jsem si jeden večer sedla s metrem do kuchyně a vše si vymyslela sama i s vysokou komínovou skříňkou. Postupně jsme se spolu dopracovaly k výsledku, který odpovídal našim představám. Kuchyň jsme uhradili v březnu i s montáží - několikrát jsme zmínili, aby nám montáž vyšla na druhou polovinu července. Nic neměl být problém, vše bylo napsáno v poznámce. Ovšem problém to byl. Výroba kuchyně měla trvat 9-13týdnů, po uplynutí této doby se nám nikdo neozval jak to vypadá, jestli kuchyň je vyrobená nebo není. Komunikace žádná. Tak jsem psala email paní Strachotové jak to vypadá s montáží, jestli můžeme počítat s termínem, který jsme měli domluvený. Bylo mi řečeno, že kuchyň je vyrobená a montáž v termínu reálná je, logistika planuje montáže a mají to v poznámce, budou volat. Uplynul další měsíc, termín montáže se blížil komunikace stále žádná. Tak jsem opět psala email, ovšem už bez odpovědi. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali řešit dovolenou apod jsme tedy zavolali na infolinku, kde nám bylo velmi arogantně sděleno, že jsou dovolené, že do konce července (náš domluvený termín a ještě firma měla měsíc k dobru) ať s montáží určitě nepočítáme. Nakonec mě kontaktovala paní Slonková, se kterou jsme všechno vyřešily a ovšem mě informovala. Montáž nakonec byla uskutečněna cca o 14 dní později. Co se týče montáže nemůžu říct ani půl špatného slova, ti kluci musí mít nervy z ocele. Vše co je špatně od lidi co dělají návrhy např tam se ubere cm jinde zase přidá musí řešit oni a vše padá na jejich hlavu. Co se týče naší kuchyně pár takových nedostatků tam bylo, ale co kluci mohli zachránili a dotáhli tak, jak má správně být. Můj obrovský dík patří Láďovi, Radkovi, Lukášovi a Mirkovi, kteří se s montáží i následnou reklamací poprali na jedničku a vše vyrešili bez problémů. Co se týče firmy jako takové nemůžu dát 100%, protože mi osobně opravdu vadí přístup k zákazníkovi, od ledna firma věděla, kdy potřebujeme montáž. My kvůli tomu neměli žádné léto, žádnou dovolenou a měsíc prázdnou kuchyň. Naštěstí my měli možnost být na chalupě, ale co lidi, kteří potřebují kuchyň každý den? Já chápu, že jsou dovolené apod, ale věděli to půl roku dopředu, ne dva měsíce. Tohle je pro mě opravdu mínus. Co se týče kvality, kuchyň je krásná to bez debat. Kdyby celá firma fungovala jako montáž, i co se týče komunikace a všeho tak je vše naprosto bez problémů.

• skvělá komunikace
    • ochota a vstřícnost
    • kvalitní výrobek
    • delší doba dodání

Obchod určitě doporučuji. Komunikace s paní Strachotovou byla perfektní a příjemná, poradila s návrhem kuchyně a měla trpělivost s
    dolaďováním detailů. Montážní tým Ládi a Mirka byl super, šikovní kluci, kteří si poradí s nedokonalostí panelových bytů a opravdu ví , co dělají.
    Trochu jsem měla obavy zařizovat kuchyňskou linku jen tak přes internet, ale jsem mile překvapena a naprosto spokojená.

• Trpělivost a ochota
    • Kvalitní a rychlá montáž

Velká spokojenost s přístupem zaměstnanců firmy. Ochota a trpělivost při zpracovávání návrhu a také monteři byli vstřícní a ochotní. Při montáži linky si oparetivně poradili s řešení vzniklých drobných problémů z naší strany. Určitě tuto firmu doporučuji, včetně montáže.

S timto obchodem jsme byli velmi spokojeni. Komunikace rychla, navrhy take, velmi prijemny personal po telefonu. Z puvodniho terminu cca 15 tydnu dodani diky srpnove celozavodce vyrobce nakonec necekany telefon s moznym zavozem jiz po cca 4 tydnech. Nebyl problem odlozit o dalsi 3 tydny. Kuchyn jeste neni stale dodelana, takze zatim mame linku v krabicich. Ovsem barva, kterou zena vybrala je snad jeste hezci nez na monitoru. Dovoz linky presne na cas, ridic velmi laskavy a prijemny. Neni vubec co vytknout, tedy rozhodne doporucujeme.

• Dobra komunikace

Sice kuchyn neni jeste kompletni,abych ji pokrtila sampanskym,ale i tak je krasna. Jsem naprosto spokojena s vyberem,konzultacemi po mailu a telefonu,odbornym i lidskym pristupem. Kuchyn je presne takova,jakou jsem si ji vysnila. A panove Lada a Tomas,co kuchyn montovali,si neskutecne makli. Pracovali skoro bez prestavky od rana do vecera a doslova s kuchyni kouzlili. Velka pochvala pro ne za pristup a kvalitni praci

• Kvalita
    • Montáž
    • Dekuji p.Ladovi a jeho kolegovi za montáž prostě sen děkuji

• Spolehlivost
    • Ochota personálu
    • Široký výběr

Spolupráce s nábytkem Sprint byla velmi dobrá. Realizace se sice trošku protáhla, ale to bude tím, že jsme se bohužel trefili do období dovolených. Nicméně, vyplatilo se, počkat si. Výsledek je perfektní a to i díky Radkovi a Láďovi, kteří si na montáži dali opravdu záležet. Výsledkem je nádherná a praktická kuchyň, která využila každý centimetr volného prostoru. Děkujeme :-)

• Přiznivé ceny
    • kvalitní zpracování
    • spolehlivost
    • dobrá komunikace
    • doprava vlastním vozidlem, tedy se nic nepoškodilo
    • kvalitní montáž
    • delší čekací doba, ale to je i u jiných prodejců a výrobců. Nám to nevadilo.

Obchod jednoznačně doporučuji.

Moc děkujeme za krásnou kuchyň, profesionální, příjemné jednání a rychlost. Určitě doporučujeme.

• Výborná komunikace

Jsme moc spokojeni. Od návrhu az po montáž. Předčilo to naše očekávání. A hlavně super cena. Mohu jen doporučit.