Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• NESPOLEHLIVOST

V dubnu jsem objednávala 2 stolky, které měly dorazit v květnu. Jeden po několika urgencích dorazil koncem června. Nyní je září a já druhý stolek ještě nemám. Na eshopu se zboží tváří jako že je skladem, bohužel ho fyzicky neuvidíte.... Pracovnice nábytku neustále něco slibují. Ale nic z toho není pravda. S tímto jsem se opravdu dlouho nesetkala. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

26.5 objednáno, bohužel ani do 1.7 nedoručeno a tedy jsem stornovala objednávku. Židle jsem platila předem, dnes 1.8 jsem obdržela peníze zpět. Tedy těsně dodržel lhůtu, ale vím, že už tuto chybu znovu neudělám, vždy jedině na dobírku.
    Jediná výhoda je, že komunikovali. Paní se i omlouvala, lecos se dá pochopit, ale vrácení peněz v poslední možný den, no nevím!!!

• dobré ceny,objednávka v pořádku
    • Podle eshopu expedice do cca 10 dní
    • Reálně po několika dotazech déle než měsíc

Dodání zboží dle předem avizované dostupnosti, průběžná informace o stavu objednávky,hodnocení obchodu pozitivní.

• Zboží dodáno s velkým zpožděním

• rychlé doručení
    • skvělé služby

Vstřícný přístup k zákazníkovi, skvělé akce a ceny.

• paní volala , chtěla doručit zboží v pátek , ale bohužel jsem byl v práci. Tak jsme se domluvili na následující týden, kdy jsem doma v pracovní dny od útery do pátku , ale bohužel na mě zapomněla..... tak tedy nevím, jestli zboží doručí , nebo nedoručí

rychlost vyřízení

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dlouhá čekací doba, zboží stále nemám

S obchodem jsem spokojená,především s komunikací...když jsem chtěla informace,bez problémů jsem měla vše co jsem potřebovala.Postel je krásná a stabilní.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Skrin byla uvadena na e-shopu skladem. Po jejim objednani mne bylo sdeleno, ze na sklade neni a musim cekat 14 dni. A na mail nemam odpovidat, je to automat.odpoved.

• nespolehlivé

Reakce obchodu Nábytek s BONUSEM

objednávku máte z 11.5.2022 s uvedeným naskladněním k nám na sklad od 26.5.2022 což je za 2 dny. Nevíme v čem spočívá nespolehlivost o které píšete. Těžko se můžeme zavděčit někomu kdo nás kritizuje za úplné nic. I tak děkujeme za zpětnou vazbu, bohužel zde se není z čeho poučit a co napravit.