Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• No communication

English:
    They are thieves. I paid ~8000 Kc for a chair in December 2022. Still the chair has not been delivered. They have stopped responding to emails since last 2 months. I raised a query to resolve this using ADR COI, they refused to accept. They just robbed me of 8000 Kc. I do not recommend this eshop at all.

Czech:
    Jsou to zloději. V prosinci 2022 jsem za židli zaplatil ~8000 Kč. Křeslo stále nebylo doručeno. Od posledních 2 měsíců přestali odpovídat na e-maily. Vznesl jsem dotaz, abych to vyřešil pomocí ADR COI, odmítli to přijmout. Právě mě okradli o 8000 Kč. Tento eshop vůbec nedoporučuji.

• žádná
    • zboží zaplaceno a nedodáno!!!
    • obchod nekomunikuje
    • peníze nevráceny

Absolutně nedoporučuji si cokoliv objednávat od této firmy!!!!!
    Zboží jsem si objednala a zaplatila!!! v polovině února. Jediná odpověd mailem od e-shopu byla, že objednávku berou jako uhrazenou a zboží bude co nejdříve doručeno. To je vše. Když zboží, které bylo uvedeno jako skladem, ani po deseti dnech nedorazilo, volala jsem a psala maily. Telefony ale bohužel byly nedostupné nebo je nikdo nezvedal. Na mail také žádná odpověď. Dnes je polovina května a nemám ani zboží ani peníze.

• Pokud někomu opravdu to zboží někdy dorazilo, tak jako výhodu bych uvedla cenu poštovného
    • Zboží nedorazilo
    • Nekomunikuje
    • Peníze nevráceny

Jelikož je toto jediná cesta jak s vámi komunikovat i přesto, že jsem se nechovala jako hovado (jak píšete ve starších odpovědích na recenze), dovolím si vás taky nedoporučit.
    Zaplaceno, výmluvy proč zboží ještě nepřišlo a následně žádné odpovědi na moje emaily.
    Objednávka v půlce ledna, storno v půlce března a doteď ani odpověď
    Č. Obj. 2023017803

Žádám vás opět po několikáté vraťte mi peníze

• nekomunikují
    • okrádají lidi

Bohužel stejně jako všichni jsme přišli o peníze a zboží nemáme.

• Nedodání zaplaceného zboží

Nedoporučuji obchod, nedodali již zaplacené zboží, nekomunikují.

• přijdete o peníze
    • nejhorší firma
    • připraví vás o peníze
    • žádná komunikace
    • zboží vám nedodají

dne 7.12.2022 jsme si objednala zboží a hned také zaplatila nemám zboží ani peníze je 18.4.2023 na emaily nereagují a asi dva měsíce nemáte šanci se dovolat číslo obj.2022016079 pokud se mi nevrátí peníze do poloviny května obrátím se na obchodní inspekci a policii popřípadě na finanční úřad Nic si u této firmy neobjednávejte jsou to nejspíš podvodníci Pokud by mě peníze vrátili obratem napíšu omluvnou recenzi ale s tím příliš nepočítám

• Žádná
    • Neschopnost

Zboží objednáno ale nedodáno ,na email chodí jen stejná zpráva o zaslani informací o zaplacení a že peníze pošlou zpět a stále nic . Tel.nikdo nezvedá takže bohužel zboží nikde a peníze tak samo

5.1.2023 jsem zaplatila zboží, 6.1.poslali mail,že přijali platbu a zboží bude dodáno během února. Od té doby žádná komunikace .
    Telefon neberou, na mail neodpovídají.
    Dosud 13.4.2023 nemám ani křeslo ani peníze.
    Poslala jsem i doporučený dopis s dodejkou
    na jejich společnost Monasis s.r.o. , reakce též žádná.
    Dopátrala jsem se, že se tímto zabývá dTest.
    Tam jsem se dověděla, že podobně "postižení"
    podávají hromadnou žalobu na společnost Monasis pod číslem jednacím KRPB 65874-2/PŘ-2023-060614
    Včera jsem na policii ČR podala oznámení a tímto se připojila k hromadné žalobě.
    Dnes 14.4. se mně vrátil zpět doporučený dopis s dodejkou,který jsem 4.4.poslala společnosti Monasis na adresu uvedenou na jejich webových stránkách. Je uvedeno, že tato společnost se
    na uvedené adrese nenachází.

Dne 11.12.2022 bylo objednáno a v ten den přes internetové bankovnictví zaplaceno křeslo. Do dnešního dne nedorazilo. První měsíc výmluvy o spoždení objednávky a pak komunikace skončila. Paní na telefonu se jen vymlouvá že vše řeší šéf a číslo na šéfa neexistuje. Teď už pro jistotu na stránkách nemají tel. kontakt žádný. Dávám tuto "firmu" na policii.

• jsou to podvodníci, nedodali zboží, nekomunikují.

Už je to přes půl roku čekání na stůl, ze začátku i komunikovali a posouvali termín, ale teď už vůbec nereagují. Nekomunikují. Jen si zkuste zavolat na jejich veřejná telefonní čísla, která mají na webu jako kontakt. Na ta čísla se nelze dovolat. Nevěřím, že ještě dostanu své peníze zpět, o tom stole nemluvě.
    Zboží, které píšou skladem vůbec nemají skladem. Podle mě nemají ani žádný sklad.
    Nic si zde neobjednávejte, pokud nechcete naletět. Nedostanete ani zboží, ani své peníze zpět. Velmi špatná a smutná zkušenost. Nějaké právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy je vůbec nezajímá a těmto lidem já říkám podvodníci.

• Po zaplacení žádná komunikace
    • Zboží se nedočkáte

Obchod nereaguje zboží nedodává, telefony nezvedá, ani nevrací peníze. Prostě podvodný e-shop. Věř mite že peníze ani zboží se nedočkáte !!!!

• nedodaní zboží
    • nekomunikují
    • nedá se dovolat

Bohužel nemůžu doporučit. Už jsme naštvaní, úplně obchod přestal komunikovat, snažili jsme i o odstoupení od smlouvy, ale bez úspěchu, protože přestali komunikovat. Nemáme ani nábytek a ani peníze. Do obchodu se nedá ani dovolat, neberou telefon a ani na email se už neobtěžují odepsat.
    Již budeme předávat policii, absolutně žádná komunikace.

• podvodný eshop který si sám píše pozitivní recenze

• žádnou jsem nezjistil

Nevýhoda je, že zboží nedodali a komunikace žádná dluží mi 1499 objednávka číslo 2022015885. zaplacena 4 nebo 5.12.2022 už nemohu určit přesné datum jelikož objednávka zmizela z eshopu

• Podvodný e-shop
    • Zboží včas nedodáno
    • Peníze nevráceny

Bohužel jsem si recenze na tento e-shop přečetla až po objednání a zaplacení zboží a hořce toho lituji! Zboží mi ve slíbeném termínu nedorazilo, objednávku jsem stornovala a peníze mi nikdo po více než měsíci nevrátil. E-shop již přestal na emaily reagovat, telefony nikdo nezvedá.

• Pořád nabízí úžasné akce!
    • Nekomunikuje

Skupina na Facebooku řešící problém s e-shopem: nabyteksbonusem/nábytek s bonusem - podvedení
    (https://www.facebook.com/groups/1758469231220898)

• POZOR !!!!! jde o podvodný obchod, nedostanete zboží a ani zaplacené peníze,nereagují na telefony ani na mail .

Nic zde nekupujte půl roku čekám na zaplacené zboží,peníze Vám nevrátí

• Žádná

V žádném případě se nenechte napálit, je to podvodný e-shop, zůstanete bez peněz i bez zboží. Já jsem objednala v únoru a po zaplacení zboží,přestali komunikovat . Nezvedaji telefony ani neodpovídají na e- maily. Je nás stovky takto povedených, podáno na ČOI, bez významu...jen vás okradou.

• Ceny

Dobrý den, přesně před dvěmi měsíci jsem objednala komodu, po všech negativních komentářích jsem už nedoufala, že ji někdy uvidím a nebo se mi vrátí peníze. Samozřejmě jsem se snažila firmu několikrát kontaktovat telefonicky i mailem, ale tel vzali jen jednou hned na začátku vyřízení objednávky a na mail odpověděli též jen jednou. Už jsem se chystala, že půjdu podat trestní oznámení, ale včera k mému překvapení mi byla komoda doručena, zítra ji budu skládat, tak snad nebude nic chybět. Budu držet palce všem, ať máte štěstí jako já a objednané zboží dostanete.

• Zboží jsem si objednala před 1,5 měsícem. Mělo být dodáno do 10 dnů. Peníze se musely zaplatit okamžitě. Kromě potvrzení objednávky žádná reakce. Telefony nefunkční, na maily neodpovídají.

Obchod rozhodně nedoporučuji. Před zaplacením zboží jsem si zjišťovala hodnocení obchodu. Bohužel jsem měla dát na ta negativní, protože ta pozitivní hodnocení si obchod píše asi sám. POZOR, OPRAVDU NIC NEKUPOVAT!!