Vse super

• E-SHOP funguje na 100%, několikanásobné potvrzení stavu objednávky, rychlé dodání

• Úžasný přístup ze strany prodavaček

Objednané polštáře-podsedáky jsou SUPER, potahy jsou
    prací, mají krásnou rezavou barvu a perfektní "ripsovou" strukturu.
    V ostatních nabídkách jsem marně něco podobného hledala, díky MH

Vše v pořádku, příjemná telefonická komunikace,informace o vybraném nábytku byly dostačující.

Nejdřív jsem si chtěla objednat v Průhonicích v obchodě, ale pán pravil, že to budu mít lepší přes internet

perfektni servis i komunikace, od objednavky az po dopravu a dodani - vysoce hodnotim prozakaznicky pristup, dekuji

Ochotny personal, zahradni nabytek (Aruba) je velmi pohodlny.

Vše na jedničku

• Rychlá a věcná komunikace, rychlost dodávky, vstřícnost při řešení problému
    • dodávka nedorazila úplná, chybějící 2 položky byly obratem odeslány

• Rychlé jednání

Vše OK

• Velký výběr, kvalitní zboží, rychlé dodání.
    • Dosti vysoké ceny

Přišlo kompletní a včas.

• zbozi nedoruceno, na pisemnou vyzvu nikdo nereaguje, na uvedenem telefonnim cisle nikdo nezastizen

naprosto neprofesionalni

Reakce obchodu Nábytek Hartman

Vážený zákazníku. Upřímně nás mrzí Vaše reakce a jsem z této recenze mírně na rozpacích.

Vaše objednávka dorazila 10.4. (Velikonoční pondělí). Dle objednávky jste si zboží chtěl vyzvednout osobně v našem skladu. Kolegyně Vám ještě ten večer reagovala emailem, kde Vám zaslala informaci, že Vaše zboží se připravuje k vyzvednutí ve skladu našeho logistického partnera v Hostivici u Prahy. Do emailu byly přidány veškeré kontakty a provozní doba skladu pro vyzvednutí Vaší objednávky + faktura a dodací list.

13.4. jsme večer obdrželi Váš email, že Vám nic nepřišlo a kolegyně Vám ještě ten večer reagovala a opět přeposlala původní zprávu. Veškeré informace Vám byly zasílány z adresy "[email protected]". Zpětně jste nereagoval a jediné co mě napadá, že naše emaily Váš mail filtr vyhodnotil jako Spam. Přesto jste je zřejmě objevil, neboť ze skladu nám byla dána informace, že jste si následně zboží vyzvedl. Žádnou další reakci jsme od Vás neobdrželi.

Věřím, že vše bylo jen informační nedorozumění a s našimi produkty jste spokojen.
    S pozdravem, za Hartman Czech s.r.o., Zdeněk Franc

Rychlost, ochota... kvalita.

Super rychle

Doporučuji!

• Jak písemně tak osobně dobrá spolupráce
    • Spolehlivá komunikace s doručením

Děkujeme, objednávka , fakturace i dodávka proběhly v pořádku

Poškozené zboží.