• skvělá komunikace
    • ochotný personál
    • neskutečně silný a ochotný řidič

• Skvělá komunikace

• Jsem velmi spokojen

Nábytek BETA

Do 14ti dnů od objednání jsme měly palandu doma. Hezká, bytelná postel. Návod velmi dobře popsaný. Spokojenost.

• Velká vstřícnost,příjemné jednani

Nábytek BETA

• Velice ochotni pri telefonickem kontaktu

Postel Harry je skvělá.
    Jen škoda, že horní rošt je plný suků, takže nosnost 80 kg určitě nesplňuje.
    vyřešeno tím, že jsem tam dal přídavné prkénka a bylo po problému.

Reakce obchodu Nábytek BETA

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení.

Suky jsou standardní součástí masivního přírodního dřeva, tudíž není možné se zcela vyvarovat jejich přítomnosti. Suky samy o sobě navíc nemusí znamenat snížení nosnosti lůžka, jelikož záleží především na jejich umístění, velikosti a dalších parametrech . Nosnost vrchního lůžka 80 kg garantuje nejen dostatečná hustota latí roštu, ale také celková konstrukce postele včetně síly použitého materiálu stojných dílů.

Pokud bude s některým dílem roštu do budoucna jakýkoliv problém, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 704 402 880 nebo na e-mailové adrese [email protected], abychom situaci mohli vyřešit.

Děkujeme za spolupráci.

• Příjemná komunikace.

• Celková péče o zákazníka
    • Skvělá práce, děkuji

• Spokojenost, informace o objednávce
    • Na zboží se čeká 3-4 týdny,za to obchod nemůže,proto objednávejte s předstihem

• komunikace,rychlost a vstřícnost
    • zboží byla dobrá kavalita

Nevím o žádných

Nábytek BETA

Velmi vstřícná , ochotná spolupráce, obchod vyšel vstříc všem našim požadavkům.

• komunikativnost
    • ochota najít kompromis
    • špatný typ produktu

Objednali jsme matraci kokos/pohanku. Bohužel přišla jiná, když jsem volala paní mi řekl ať nafotím a pošlu, že přepošlou výrobci zda to tak má být, napadlo mě se kouknout i na jiné tipy matrací a našla jsem tu co mi poslali.. Hned hledali kompromis jak to vyřešit. Upřímně jsme všichni lidi a sáhnout po jiném se povede každému :)

Reakce obchodu Nábytek BETA

za komplikace se záměnou produktu se ještě jednou omlouváme, ale nyní by mělo být již vše jít v pořádku.

• Komunikace s obchodem
    • Doručení
    • Ochota personálu

• komunikace
    • zboží pečlivě zabaleno

Nábytek BETA

Koupila jsem patrovou postel marcinek, Je to skvely postel, ale horní postel by mohla být vyšší

• Výborná komunikace, milý přístup

Nábytek BETA

• postel je moc pěkná, hodně těžká, nejde ji lehce přesunout po pokoji, ale design je hezký, hodně úložného prostoru

Čekali jsme na dodání více než měsíc, bylo to poměrně dlouho. Chtěli jsme být včasně informováni o blížícím se doručení, bohužel kdybych si sama nenapsala do obchodu, tak mi žádná zpráva doručení zaslána nebyla. O dopravě na místo obchod volal až den předem, je to málo času na naplánování, kdo zboží převezme a jak si ho člověk vynese do bytu. Zvlášť když postel byla rozložená do 5 krabic, které pomalu neunesli tři průměrní lidé.

Reakce obchodu Nábytek BETA

mírné prodloužení dodací doby bylo bohužel způsobeno výjimečným prázdninovým provozem výrobce, který v době zpracování Vaší objednávky panoval.

• komunikace
    • přístup řidiče při dodání
    • kvalita postele
    • rychlost doručení

Ačkoliv recenze přidávám jen zřídka, tentokrát se musím podělit o skvělou zkušenost s firmou Nábytek BETA. Objednali jsme patrovou postel a k ní nábytek do dětského pokoje. Trochu jsme se obávali odlišných barevných odstínů, ale nakonec jsme to risknuli. Nábytek dorazil zhruba v polovině uváděné doby, což je po našich nevalných zkušenostech s jinými eshopy s nábytkem velice příjemné. Paní mi volala den předem, aby nám upřesnila čas doručení a ujistila se, že budeme moct objednávku převzít. Jedním z hlavních důvodů, proč recenzi přidávám, je ochota řidiče při vykladce, který pomohl a poradil, jak s krabicemi bezpečné manipulovat. I když se jedná o lamino, kvalita postele nás překvapila. Postel je pevná, robustní a děti jsou z ní nadšené. Jsme velice spokojeni a doufáme, že nábytek poslouží co nejdéle!

Nábytek BETA

Objednala jsem komplet dětský pokoj.Na obrázku krása,ale realita je strašná!Nic nesedí,vše odřené.Pokud nechcete být naštvaní stejně jako já,nic si tady neobjednávejte! Už nikdy víc!

Dobrý den, paní Gažíková,

vzhledem k tomu, že jsme doposud neobdrželi od Váš žádnou informaci ohledně problému s dodávkou zboží z Vaší objednávky, nejsme schopni identifikovat problém a navrhnout adekvátní řešení. Pokud nejste spokojeni s kvalitou některých dílů nebo díly jeví známky poškození, určitě nám dejte vědět, abychom zajistili výměnu popř. jiné vhodné řešení.

Napište nám prosím na e-mail [email protected], abychom mohli situaci vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.