• hodnotim postel TEZO 90x200: Dodaný uložný prostor-šuplíky jsou rozměrově jiné, než jsme čekali. Že jsou cca o 20cm míň hluboké než postel by až tak nevadilo, ale že jsou i o 20cm užší než postel vypadá hrozně. Takže fotka zboží neodpovídá skutečnosti. Rozcilovat z vracenim zbozi se nebudu.

Dohodnete se s prodejcem po telefonu, jinak nevíte co vám přijde. Specifikaci zboží měli v nepořádku....

Zboží mi nebylo doručeno

Nabízet zboží, které se již nevyrábí a není skladem je velmi nesolidní. Alespoň kdyby bylo nějak označeno, třeba jako doprodej.

• Opakované prodlužování dodacího termínu,ani zmínka o slevě za nedodržení termínu

Pokud mohu doporučit nakupujte jinde

• Bohuzel jsem si takzvane relaxacni kreslo pred nakupen vevyskousel osobne ale nevim jak komu ale me se v nem nesedi pohodlne a uz vudec ne relaxacne musel jsem si tedy poridit jine od konkurencni firmy a konecne relaxacni to vami dodavane kreslo je velice nepohodlne a tlaci do zad a do stehen

Objednávku jsem cca po deseti dnes zrušil.
    Ačkoli bylo zboží uvedeno skladem, stále se vymlouvali, že jim něco chybí.

• Zboží je nekvalitní a navíc pochybuje, že to unese 130 kilového syna.Místy je odřené a přelakované. Dřevo je nekvalitní.Zezadu je materiál zvlněný,lakované partie jsou flekaté. Připadá mi to dělané na kolenou.Zvažuji vrácení, ještě se poradím se synem.

Hledala jsem křeslo s velkou nosností.Nákupu lituji, co říct víc.Těšila jsem se, křeslo jsem dostala k významnému životnímu jubileu.

• Zboží jsem obdržel bez faktury.

• nekvalitní zboží

Objednali jsme dětskou postel za 8 tis. To že místy měla nedokonalosti,jako vystouplé suky, místy odloupnutý lak,to bych ještě přežila,aniž bych dávala negativní recenzi,ale ta postel neskutečně zapáchala (velmi výrazný chemický zápach) a to ještě měsíc poté,co jsme ji sestavili.Jsem velmi zklamaná a tady rozhodně neplatí,že kvalita něco stojí :-( Pan Pavel Hlávka KIKTRADE),co se mnou komunikoval před koupí (původně velmi ochotný), na moji prosbu,aby mi vysvětlil,jak může dle jejich popisu nezávadný lak tak zapáchat, samozřejmě nereagoval.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod komunikuje, ale 10 dní od bjednávky ještě zboží nedorazilo. Obchod tvrdí, že zásilku předal dopravci a dopravce tvrdí, že zásilku ještě nepřevzal. Kde je teda objednané zboží netušíme. Doufám,že se vše vyřeší a zboží dorazí co nejdříve.
  • Rozhodně nedoporučuji před 11dny jsem objednala zboží skladem a nic nepřišlo ani žádné vysvětlení od prodávajícího kde nastal problém.

• Zboží jsem zaplatila a neobdržela

Reakce obchodu Nabytek-prokazdeho.cz

Dobrý den paní Vránová,
    děkujeme za Vaši recenzi jen je naprosto neobjektivní.
    Objednávka byla vytvořena 11.11.2015 a dostupnost je 1-2týdny (7-14 dní). Termín nesplnění doručení v uváděné dostupnosti je 25.11.2015. Křeslo Vám bylo dnes odeslána a zítra ,tedy 24.11.2015 bude doručeno.
    Tak prosím za je nedoporučuji, když se vše stihlo v řádném termínu ,který je uveden na stránkách ??

přejeme ať výrobek slouží a dělá radost a věříme, že třeba svou recenzi opravíte

Nabytek-prokazdeho.cz

• nabízí zboží, které nemá skladem, přesto objednávku potvrdí a vyfakturuje. Nedodrží slíbené dodací lhůty.

s provedením nábytku jsem spokojen, ale myslím, že stejný nábytek mohu příště koupit i jinde. Horší přístup k zákazníkovi asi v jiném obchodě mít nebudou

zboží jsem objednal před 2 týdny a kromě potvrzení objednávky je ticho po pěšině

• dlouhá dodací lhůta, ještě jsem zboží nedostala

V obchodě jsem kupovala postel Kamila v bílé barvě, aby se mi hodila k nábytku. Přišlo velmi nekvalitě nastříkané borovicové dřevo, jsou nastříkané jen části, které jsou vidět. Na čelech silně prosvítá kresba dřeva. Postel je vyrobená nekvalitně. Velké zklamání! Nedoporučuji.

• Komunikaci se zákazníkem.

Objednal jsem si postel pro svojí malou i přesto, že byla postel avizována skladem, tak zatím nedorazila i když byla v den objednání zaplacená. Komunikace obchodu je velice slabá.

• Nekomunikace

• Extrémně nízká kvalita zboží.

Prodávajícímu nečiní problém zaslat Vám zboží, které je evidentně poškozené. Ze 3 krabic s částmi objednané postele bylo u dvou na první pohled partné, že krabice byly již dříve rozbaleny a pravděpodobně vráceny (odřený lak, omlácené kusy dřeva, roztržené pytlíky s montovacími součástmi). Naprosto negativní zkušenost, která mě navíc stála cestu do Tábora za účelem vrácení zboží katastrofální kvality.

Reakce obchodu Nabytek-prokazdeho.cz

Dobrý večer,
    děkujeme za Váši recenzi, která nás trochu zaskočila.
    Z naší strany byl zcela seriozní a ochotný přístup ,celá věc se rychle vyřešila o čemž není žádná zmínka .
    Výrobek jsme ihned zaslali zpět výrobci ,neboť toto se stalo poprvé .V žádném případě se nejednalo o vrácené zboží !!!! Každou krabici ještě přebalujeme ,aby nedošlo k poškození výrobku.
    Tvrdit ,že prodávajícímu nečiní problém problém zaslat poškozené zboží ,je z Vaší strany úmyslné poškození našeho shopu ,neboť toto není pravda. Možná pokud si kupujete boty ,tak je někdo měl před Vámi !!!!
    Při osobním setkání jsem nabyl dojmu ,že jste inteligentní a slušný člověk ,neboť se vše vyřešilo uspokojivě ,ale po této recenzi Vás opravdu nechápu co to má znamenat ??

Nabytek-prokazdeho.cz