• Dobrá komunikce
    • Poměr ceny a výkonu

Příjemné jednání a komunikace. Vlastní závizy, aby byla kontrola nad stavem zboží. Mohu jen doporučit.

• komunikace, vstřícnost

Nemohu něco hodnotit,když mě jsem zatím nic nedostal.

Obchod komunikoval o dodávce zboží, proběhl rychle, dodací lhůta krátká, doprava za přijatelnou cenu a v rychlém termínu

• Dobra cena a rychle jednani

Nadprůměrně výborná komunikace. V dostatečném předstihu avizovaný a dodržený termín doručení. Vlídné chování dopravce. Perfektní balení (při vykládce pršelo). Postýlka jakou jsem si přála. Moc děkuji a budu Vás všude chválit. Jana Tesařová.

• Profesionální jednání, perfektně zabalené zboží, telefonické avízo den před dodáním s ověřením údajů, ochotný dopravce
    • Delší dodací lhůta - byla však součástí nabídky a byla dodržena

Rychlost vyřízení objednávky.
    Nevím jestli to je chyba dodavatele nebo obchodu ale postel kterou jsem zde koupila došla rychle a pěkně zabalena ale když jsem rozbalila tak jsem se nestačila divit,postel špinavá od lepidla,asi podle toho jak to vypadalo byl lepený suk ve dřevě ale mohli to aspoň očistit.Očistila jsem to sama.Na zábraně odštílý kousek dřeva- jelikož je postel bílá tak to docela bilo do očí,zatřela jsem to bílým latexovým fixem je to lepší,ale šuflata od postele tak to byla fakt hrůza,už museli být sestavené díry v sololitu i ve dřevě a nemluvně o tom že šuflata byla sestavena asi nějakým nemotorou protože,byli vyštípány kousky dřevotřísky od projetých řebíků dovnitř šuflete,snažili se to i zalepit - dost neodborným způsobem. I můj 2 syn by to zvládl lépe. A návod taky nebyl přiložen - ještě že jsem dělala v nábytku a jsem zručná tak jsem na to přišla i bez něj. Samozřejmě šuflata jsou pod postelí a nejde nic vidět ale styděla bych se tohle poslat zákazníkovi, za 5200 bych si představovala jinou kvalitu.Mrzí mě to.Postel vracet už nebudu jen vím že příště půjdu a vyberu si postel na vlastní oči.

• Dodržení dodací lhůty
    • Zásilka přišla bez faktury
    • Před posláním zásilky žádný upozorňující email
    • Neberou telefony, komunikace pouze přes email
    • Čela úplně v jiné barvě než boky postele
    • Na vyžádání faktury mi přišla faktura na jiný typ postele

Jak si vůbec můžou dovolit něco takového poslat zákazníkovi. Barva hrozná, postel flekatá, u spojů nedotřená nebo dostříkaná, prostě hrůza děs!! A měli by si zkontrolovat, co vůbec posílají a ne to jen přeposlat, když jim výrobek z Polska dorazí. Jsem hrozně zklamaná. Nikomu bych obchod nedoporučila!!! Musela jsem sehnat lakýrníka a celou postel nechat znovu přelakovat.

• hodnotim postel TEZO 90x200: Dodaný uložný prostor-šuplíky jsou rozměrově jiné, než jsme čekali. Že jsou cca o 20cm míň hluboké než postel by až tak nevadilo, ale že jsou i o 20cm užší než postel vypadá hrozně. Takže fotka zboží neodpovídá skutečnosti. Rozcilovat z vracenim zbozi se nebudu.

Dohodnete se s prodejcem po telefonu, jinak nevíte co vám přijde. Specifikaci zboží měli v nepořádku....

• Objednávka telefonicky
    • Zboží na dobírku

Ano , obchod doporučuji. Paní při telefonické objednávce byla velice příjemná, zprávu o předání zboží dopravci jsem obdržela hned druhý den ráno po objednávce.
    Doporučuji !!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Došlo mi zboží v pořádku
    • Skvělá komunikace s obchodem
    • Žádná

Doporučuji obchod. Zboží jsem objednala a bylo mi v pořádku doručeno.

Zboží mi nebylo doručeno

široký sortiment
    výběr toho, co potřebuji
    dobrá cena

• Přehledný, spolehlivý eshop.
    • Žádné

Zboží jsem objednala a v určené dodací lhůtě mi bylo doručeno.
    Vše proběhlo v pořádku.
    Všem doporučuji.

Nabízet zboží, které se již nevyrábí a není skladem je velmi nesolidní. Alespoň kdyby bylo nějak označeno, třeba jako doprodej.

• kvalita a provedení postele odpovídá ceně
    • slušná komunikace
    • dodržování obchodních podmínek
    • dodací lhůta byla dvojnásobná oproti uvedené
    • zboží bylo velice špatně zabalené, při přebírání od dopravce se sice zdálo v pořádku, ale po rozbalení byly některé díly otlučené

• Pěkné, přehledné stránky.
    • Skvělá komunikace s obchodem.
    • Žádné

Přehledné stránky.
    Zboží mi přišlo včas a je hezké.
    Vše bez potíží.