• možnost doplňkových služeb - vynášky do bytu
    • zboží stále nedošlo, přičemž bylo objednáno 6.6.2013! Objednala jsem veškerý nábytek přes internet, kromě Vašeho obchodu všechny objednávky byly vyřízeny maximálně do 5 dnů.

Nabízíte hezké zboží za dostupné ceny, ale velmi mě zklamalo to, že od objednávky do převzetí zboží (které je předem zaplacené) uběhne dlouhá doba. Je mi 50 let, stěhuji se do nového bytu a spím Vaší zásluhou na zemi. Je to Vaše ostuda. Proto nemohu doporučit Váš obchod ostatním, mohli by dopadnout stejně.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Vámi vybraný produkt byl "na dotaz". Tzn. že není běžně skladem, tudíž jej ani nemůžeme našim zákazníkům dodat do 5ti dnů. Byla jste našimi lidmi tel. informována, že na toto zboží budete muset počkat.
    Nábytek Jeko.cz

• nabízí zboží, které se nedá koupit

• uvedeno v jiných důvodech

Pokud by se zlepšila komunikace v nabízení momentálně nedostupného nebo nekompletního zboží, není důvod nedoporučovat dalším. Nemáme však zkušenost s dopravou a dodáním.

• komunikace.Ač jsem zboží hned uhradil, tak jsme ho doposud neobdrželi. Ani nám nebyl sdělen žádný termín dodání.

Nevyužívat. Nespolehlivý. Neposkytuje potřebné informace.

• Výběr zboží a přehlednost stránek.
    • Dodací lhůta.

Raději chválím, bohužel v tomto případě nemám co chválit. Čtyřicet dní od nákupu mi objednaný nábytek stále nedorazil. Doufám tedy, že pokud zboží přijde tak bude v pořádku a jediným záporem zůstane skutečně jen dodací lhůta.

• nebyly schopni dodržet termín a ani se neomluvili, dodnes jsem zboží neviděla

veliká nespokojenost, nedoporučuji

• Objednala jsem zboží k vyzvednutí v obchodě. obdržela jsem fakturu i s platbou dopravného. Dvě pracovnice obchodu mi volaly a ZNOVA chtěly domluvit doručení zboží na adresu

Zmatek, nedostatek komunikace mezi firmou a kamennými obchody

• zadny
    • dodaci lhuta

po mesici me napsali ze zidle dorazi az v cervnu, absolutne neprofesionalni pristup, napsal jsem dva e-maily a nedostal jsem odpoved.

zboží stále nedorazilo!!! stále píšou že vyřizují objednávku a přitom se nic neděje...

• dlouhá čekací doba, a dva dny po převzetí zásilky došlo upozornění, že je zboží předáno k doručení.
    • žádne
    • uplně všechny

nedoporučuji nakup v tomto internetovém obchodu.

• Nic mě nenapadá!!!
    • Po 40 dnech dorazila nekompletní police!!!

Zabalit a poslat polici bez základové desky je podle mě docela průser... Doufám, že Jeko tento problém vyřeší co nejdřív... Blahopřeji, vaše konkurence z Vás může mít velkou radost!

• Zboží mi ještě nedorazilo. 33 dní (k dnešku) není normální dodací lhůta ... a to nepředpokládám, že je konečné číslo!

... co myslíte?!

• obchod je naprosto nesolidní vůči zákazníkům - na zboží čekám již šest týdnů!
    • nespolehlivost nesolidnost

v žádném případě nic u JEKO neobjednávat!

• Za velkou výhodu považuji možnost objednání výnosu a montáže nábytku. Zaujala mě zvýšená postel, kterou jsem jinde nesehnala, až zde.
    • Dlouhá dodací lhůta, navíc ohledně dodací lhůty jsem musela sama zavolat, jinak mi chodily pouze obecné e-maily (ale alespoň to). Poté mi doručili špatné součásti postele, takže čekám na výměnu. Zatím se nikdo neozval, na zboží tedy čekám už déle než měsíc!

Poněkud amatérský přístup

Skleněná dvířka televizního stolku přišly úplně zozbité.Dle mého názoru bylo zboží špatně zabaleno,už si nic takového kupovat nebudu.Ostatním nedoporučuji

• Zboží bylo daklarované, že je skladem a propto jsem počítal s brzkou dodávkou. Kdybych měl tuto informaci o době dodání, vůbec bych nákup neprovedl.

• vyber
    • dlouha doba doruceni

zatim nevim

• Dodací lhůta měla být 3 týdny a už je to 4. týden, přesto zboží ještě nedorazilo.

V ovchodě jsem objednala zboží, protože jeho cena mi přijde přiměřená výrobku.
    Obchod bych nedoporučila,kvůli nedodržení dodací lhůty.
    Jako kompenzace za nedodržení dodací doby mi byla nabídnuta sleva 10%,což hodnotím kladně.(uvidím, zda přislíbení slevy bude dodrženo).

Zboží došlo po termínu a navíc bylo poškozené. Než bych se páral s nějakou reklamací, tak jsme to nechali být. Nicméně již nenakoupíme.