• Kontrola dodávaného zboží

Dodaný výrobek hodnotím rozporuplně: na jedné straně patrná snaha o dobré řemeslné zpracování (korpus), na straně druhé výrazné zhoršení celkového dojmu osazením polic. Otvory pro kolíky vyvrtané nepřesně, když se nepovede trefit první otvor, tak vedle klidně uděláme i dva další, však ona to ta police schová. Ze tří polic pouze jedna osazená jakžtakž rovně, ostatní "padají" ke straně. Buď ty police osazovalo odrostlejší dítě nebo pracovník, který v životě neviděl metr, o vodováze ani nemluvě. Škoda, výsledný dojem tím opravdu hodně utrpěl. Nezbývá než vzít vrtačku, metr a vodováhu a obětovat jedno víkendové dopoledne na narovnání polic. A samozřejmě koupit dřevotmel na zakrytí stop po činnosti předchozího "řemeslníka".
    Proto celkově dávám palec dolů a nedoporučuji...

• velmi špatná komunikace se zákazníkem. Po 26 dnech stále chodí pouze maily, že objednávka je ve stavu "vyřizuje se!!!!" Nákup v tomto obchodě nedoporučuji!

Tento můj nákup, resp. pokus o nákup, protože zatím od 8. listopadu - dnes je 5. prosince - dodávka nedošla. Takže hodnotím záporně a tento pokus o nákup byl můj první a poslední.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Dobrý den, bohužel výrobce zaslal vadný kus, proto jsme produkt obratem reklamovali a tím se vyřízení objednávky protáhlo. Omlouváme se za pozdní vyřízení objednávky. Tým Jeko Moravia, s r.o.

Před 22 dny jsem obědnala synovi postel stále jen chodí sms vaše ádost se vyřizuje. Přitom dodací doba byla podtatě kradší. Nejsem spokojená ba naopak rozzuřená.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění objednávky. Po obdržení Vaší objednávky jsme ihned zadali do výroby vybranou kombinaci postele. Bohužel výrobce nedodržel dohodnutou dobu dodání. Tým Jeko Moravia, s r.o.

• Informovanost o zásilce
    • vstřícnost dopravce
    • viz názor pro ostatní nakupující

Objednaný plechový regál sice dorazil v pořádku. Jeho smontování bylo ale stylem dodělej si sám. V balení byly šroubky, matky, ale pouze jedna podložka na každý šroubek.Podle návodu umístěny podložky - při dotažení šroubek "prolezl" dovnitř otvorem kam byl zasunut. Takže to znamenalo koupit další podložky.
    Také je udána váha na polici 75kg. Celý regál je z měkého plechu. Při vyskládání potřebných věcí do regálů (na regál tak 2 - 3kg)se police silně prohýbají. Takže opět investice a zpevňování polic.
    Ani tak nejde o finance navíc investice v tomto případě nebyla horentní, spíš jde o princip.

• Vadí mi nepřehlednost lhůt ve kterých zboží obdržím. Kdybych předem věděla, že dodací lhůta bude 3 týdny, tak bych si zboží obstarala jinde.

Nedostatečná komunikace a absence informací o dodacích lhůtách.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Dobrý den, nevíme o jaké zboží se jedná. Čekací doba se může líšit, jelikož vozíme zboží vlastní dopravou po celé ČR. Doba dodání je vždy po telefonické dohodě. Tým Jeko Moravia, s r.o.

• nemohu hodnotit, zboží doposud nedorazilo

• Zboží objednané 17.1.2016 jsem zatím neobdržel
    • Chodí jen nic neříkající emaily,které žádají mou trpělivost
    • Ocenil bych zprávu kdy asi mohu zboží očekávat

• široký sortiment
    • dodací lhůta

Mám objednaný stolek od 9.12 a dodnes nedorazil !!! Přítelkyně tam volala minulý týden a prý má stolek dorazit tento týden ale je už čtvrtek a pořád nevím jestli už teda objednávky poslali, kdy dorazí, ...atd. nic nevím . Jestli v pondělí objednávka nedorazí, tak jí ruším!

• pravidelně jsem dostával upozornění, že se objednávka vyřizuje
    • Tento obchod zboží nedodal

asi si dělají legraci ze zákazníků

• Absolutně žádné výhody!!
    • Již nikdy více zde nenakoupím!!!

Tragédie!!!

• nekvalitní zboží
    • dlouhá dodací lhůta

hledala jsem typ věšáku, který nabízeli
    dlouhá dodací lhůta
    neodpovídající odstín barvy
    špatná kvalita zboží
    ten to obchod nedoporučuji!!!

• Zboží je uvedeno na webu jako skladem,ale celková doba dodání je zatím cca 3-4 týdny.
    • Obchod sám mi to ani neoznámil,až na můj dotaz.
    • Většinou komunikují na jiné e-mailové adrese,než je objednací.

Dobrá nabídka,ale nejdříve telefonicky ověřit zda je zboží oprvdu skladem,a pokud ne,chtít dodací lhůtu.

• Zadne
    • Absolutni nezajem o zakaznika

Priste nakoupim u konkurence

• Přesto, že měli zboží skladem a uvádějí, že v tom případě odešlou ihned, zboží jsem zaplatil a musel čekat víc, jak 3 týdny, a to jsem ještě musel dodání urgovat!!!
    • Tento obchod žádné výhody nemá!!!
    • Inzerují zboží, které nemají na skladě. 15. dubna jsem si objednal závěsnou skříňku a do dnešního dne jsem ji nedostal !!! Jen samé mejly ,,mějte strpení.

Nenakupujte v tomto obchodě !!!

• dlouhá dodací lhuta

Zboží stále nepřišlo a pomalu začínám věřit,že už nedorazí. Občas mi pošlou,že objednávka je ve stavu vyřizuje se a to je veškerá komunikace. Obchod nedoporučuji a začínám přemýšlet,že objednávku zruším

• Dlouhá dodací lhůta na to,že to byli jen tři planky sešroubovat k sobe,zbožíbylo na hodně místech otlučené a trapně zatmelované a zabarvené,jakoby nic.

• Slibují něco, co nejsou schopni dodržet. Sboží označené "Skladem" na skladě nemají a ani se neobtěžují se sdělením, kdy ho dodají. Po urgenci a upozornění, že objednávku zruším, následoval z jejich strany telefonát, kde slíbili zboží dodat, ani tento slíbený termín ale nedodrželi. Kdyby sdělili, že zboží na skladě nemají, že ho musí objednat u dodavatele a sdělili termín, kdy ho dodají, případně se dotázali zákazníka, jestli tento termín akceptuje (tak jako to dělají jiné seriózní obchody), tak by bylo vše v pořádku. Místo toho ale opakovaně posílají maily s oznámením, že se objednávka vyřizuje.

I když zboží nakonec po dvou urgencích poslali, nejsem spokojen s jejich způsobem komunikace a slibováním něčeho, co nejsou schopni dodržet. To nedělá na zákazníka dojem spolehlivého obchodu, proto tento obchod nemohu doporučit.

V den, kdy jsem zboží objednával, bylo na stránkách uvedeno "na skladě". Zboží jsem do dnešního dne nedostal. Po urgenci mi bylo sděleno, že část zboží bude až za 14 dní. Nepovažuji to za seriózní jednání.