Obchod na mou objednávku nijak nereagoval. Po nějaké době jsem obchod oslovila přes e-mail, bohužel ani po dalším týdnu jsem odpověď nedostala.

Na Zboží, které je údajně skladem čekám už 14 dní !!!

• Zatím se mi nedostalo zpětné vazby ani o mém zaplacení objednávky, natož o její expedici.

Nepravdivé informace u výrobku

• pomalost
    • nezvedají telefony
    • neshody v dopravě
    • celkově eshop k ničemu
    • nechápu proč ho ČOI ještě nezrušila
    • Jeko je vlastně firma nabytek.cz
    • doporučuju nakoupit jinde

Zatím nejsem spokojen, protože objednávka nedorazila a ani jsem neobdržel žádný email ohledně dnu doručení.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Umývadla byla nabízena jako možný komplet s koupelnovou skříňkou. Jaké však bylo naše překvapení: skříňky a police jsme pracně smontovali, abychom zjistili, že rozměry umývadla nesedí a do skříňky jej prostě neusadíme, i kdybychom se pokrájeli. Je větší.

Nedoporučuji, dodací lhůta 2-3 týdny. Je to 7 týdnů a zboží stále nemám. Při urgovaní stále jen sliby.

• Zboží bylo psáno skladem. Po týdnu se nikdo neozval. Napsal jsem již tři emaily a ani jedna odpověď. Objednávku zruším a najdu jiného dodavatele.

Zboží nedorazilo, ač bylo psáno jako skladové s okamžitým dodáním. Obchodu jsem zatím nestála za mail ani telefon, abychom se domluvili na dalším postupu.
    Doufám ve zlepšení situace.

dodávka došla neúplná

• Zákazníkovi se servíruje pouze polopravda, fakta se upravují, informace na internetu nejsou pravdivé, termín dodání zboží se dvojnásobně prodloužil

• Štrk zdarma k objednávke
    • Dôvod schuti si zanadávať
    • Štrk v balení poškriabal nábytok
    • Šofér mal prísť o siedmej, prišiel o desiatej v noci
    • Povýšenecké a neochotné jednanie

Ak potrebujete dočasné riešenie v nájomnom byte, na ubytovni a pod., ste ochotní počkať si a máte pevné nervy, tak vzhľadom na ceny takmer bezkonkurenčné.

• Dlouhéá dodací lůta.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Zákazník se s dobou dodání mohl seznámit, máme ji uvedenou na internetových stránkách, konkrétně u tohoto produktu je to 6-8 týdnů. Některé druhy zboží se vyrábějí na zakázku, a proto je dodací doba o něco delší. Dodání je pak po telefonické dohodě, nejčastěji vlastní dopravou s možností doobjednat výnos i montáž. Tým Jeko Moravia, s r.o.

• Zboží jsem ještě neobdržela.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Zákazník byl seznámen s dodací lhůtou, která je vždy uvedena u produktu. Zboží, které je s dodací lhůtou 6-8 týdnu se vždy vyrábí na "míru" pro zákazníka. Žádost o recenzi Heureka rozesílá automaticky po 30 dnech od objednávky, proto zákazníkovi nebylo ještě doručeno objednané zboží.
    Tým Jeko Moravia, s r.o.

• Pohovka je příliš tvrdá a sedací polštáře se svažují do středu.

Vyhovovaly rozměry pohovky a upoutal mě vzhled prezentovaný na fotografii. Vzhledově výrobek odpovídá, ale polštáře jsou příliš tvrdé a sedací část se svažuje směrem ke středu.
    S obchodem nebyly žádné problémy, ale konkrétní výrobek bych nedoporučovala.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nízké ceny
    • Dodací lhůty
    • Žádná informace ohledně zásob

Pokud máte čas, dá se tady asi nakupovat. Možná - ještě mi zboží nedošlo (nákup před více než měsícem).

• Nabízí zboží, které nemá

Ztráta času

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za tuto nepříjemnost. Bohužel výrobce přestal vyrábět toto zboží a neinformoval nás s dostatečným předstihem abychom toto zboží stáhli z prodeje. Tým Jeko Moravia, s.r.o.

• Špatné dodání zboží.

Nenakupovat, dlouhá dodávka zboží.

Reakce obchodu Jeko Moravia s.r.o.

Dobrý den, některé výrobky potřebují delší čas na výrobu, jako je nábytek z masivu, či sedací soupravy ve vybrané potahové látce. Tým Jeko Moravia, s.r.o.