• Funkční web stránky.
    • Dlouhé dodací lhůty, přesto,že je uváděno zboží skladem dostupné.
    • Zboží jsem ještě nerozbalil, přišlo mimo plánovaný čas. Takže nemohu kritizovat či chválit kvalitu zboží.

• Dobrá komunikace, zboží perfektně zabaleno, dobrá cena

Podle mých zkušeností budu tento obchod doporučovat dál mě určitě Nezklamal

• kvalita doručeného nábytku je bídná, dřevo se již nyní rozpadá a zásuvky přesně nesedí.

• přehledný
    • velký výběr
  • nedodržení dodací lhůty do 3 týdnů, zboží jsem objednala 5. září a přišlo až 11.října a kdybych si stále nevolala, tak jsem neměla od obchodu žádnou informaci

• Nemohu hodnotit,zboží zatím nedorazilo.

• maximální spokojenost
    • objednávka byla dodána do druhého dne

• Rychlé odeslání a dobrá komunikace
    • Velmi složitá montáž,mnoho dílů, nesrozumitelný návod. Jedna laťka přišla prasklá, vruty špatně vysoustružené,šrouby nejdou dobře namontovat. Koupili jsme si výškově nastavitelný stůl. Nákup nedoporučuji pokud nejste stolař

Nákup nedoporučuji pokud nejste stolař

• vstřícné, rychlé jednání

- nesedí vyvrtané díry, nakřivo našroubované šrouby
    - nalomené bočnice šuplíků, odštípané kusy dřeva
    - máme prozatím sestavenou půlku nábytku a jsem z toho hodně zklamaná. Za vyšší cenu, bych očekávala vyšší kvalitu a profesionální zpracování

• Inzerují, slibují ale nesplní, neumí komunikovat se svým dodavatelem, neví nic o zboží a jeho pohybu.

Absolutně nedoporučuji. Ze 2 týdnů dodací lhůty bylo 8. Stále slibují, ale sami nic neví a svou neschopnost přehazují na své dodavatele

postel splnila mé očekávání,jen na dvou místech lehce poškozená,nemyslím si,že vinou dopravce,jelikož byla opravdu dobře zabalena.

Obchod nereaguje na poznámky v objednávce. Pravděpodobně automat potvrdí objednávku a pošle zprávu, že je zboží na cestě, žádná osobní reakce. Dopravce o.k.,volal předem, zboží dorazilo v pořádku. Po rozbalení a při montáži jsme zjistili, že chybí zadní zpevňovací lišta v horní skříňce. Naštěstí je manžel šikovný a má potřebné truhlářské stroje, takže si ji vyrobil.

• Přehledné stránky a opravdu velký výběr zboží. Kvalitní zpracování nábytku.
    • Žádné

Celý nákup proběhl v pořádku. Zboží jsem objednala a bylo mi v pořádku doručeno.
    Velmi dobrá komunikace s obchodem.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Postel krasne sedi,vsechny diry byly vyvrtane tam kde meli,nechybel zadny sroub.Lehka na slozeni,i zenska bez problemu zvladne.
    • vypada krasne jako na obrazku,voni nadherne drevem.Zatim pouzita par dni.
    • v recenzich psali,ze doba dodani neodpovi,ze se ceka dele.Nase postel mela byt do 2-3tydnu,prisla po 4tydnech,ale vzhledem k letnim dovolenym jsem tuto "nevyhodu" uvitala.

Kdybych sama po 14-ti dnech čekání nezavolala do obchodu, tak se nedozvím, že výrobce měl 14-ti denní celozávodní dovolenou a tudíž mi nemohlo být zboží dodáno. Je zvláštní, že to dodavatel nevěděl už když jsem zboží objednávala, obvykle výrobci dodavatele informují o plánovaných celozávodních dovolených.

nekvalitně provedené truhlářské práce...bez návodu montáže...poškozené kusy...:-( Polská výroba...

• Vše bylo v pořádku.

• Cena postele,
    • Kvalita provedení je dobrá, postel má i pátou podpěrnou nohu. Je trochu nízká, ale to je moje chyba měl jsem si to pohlídat.
    • Odstín postele je tmavší než na obrázku, i přesto se nám libi

• Přehlednost stránek
    • Jediný obchod, kde měli to, co jsem potřebovala
    • Dlouhá doba dodání
    • Nekompletní zboží

Obchod rozhodně nedoporučuji! Doba dodání měla být 2-3 týdny...zboží přišlo po 6 týdnech a ještě k tomu nekompletní!! U komody chyběly zadní části zásuvek (4x) a návod také chyběl. Čekala jsem tedy dál. Po třech měsících jim dodavatel poslal pouze "jedno prkenko", takže jsem čekala dál a kompletní zboží jsem tedy měla doma skoro po 4 měsících od objednání!!!
    Už si zde nikdy nic neobjednám, tento obchod mě velmi zklamal.

• Spolehlivost