• pěkné zboží
    • nevím,vše v pořádku

• Dodání druhý den, luxus :) a dokonce o víkendu :)

• přehlednost
    • kvalita zboží

Koupila jsem studnu na zahradu. Je krásná. Překvapilo mě rychlé dodání. Jsem velice spokojena.

• vstřícné jednání, ochota,rychlost vyřízení, jeden den objednáno, druhý den jsme odvezli

doporučuji, spokojenost s jednáním, prof.přístup

Objednal jsem si postel u které byla doba dodání 2-3 týdny. Po třech týdnech na moje upomenutí mi bylo sděleno, že do týdne bude doručena. Po dalším týdnu se mě z obchodu zeptali, jestli akceptuji doručení v neděli - akceptoval jsem. Hodinu po termínu mi závozník zavolal, že to ve skladu nenašli a jestli by mi vadilo, kdyby mi postel do čtyř dnů dodala česká pošta. Moje rozhořčení odnesl chudák závozník, který s tím nejspíš neměl nic společného. Jesli bude s tou postelí něco v nepořádku až dorazí, tak se neznám.

spokojená nakupující

zatím bez problémů

Super.

Rychlý a spolehlivý

• Rychlá komunikace, kvalitní zboží, tj. to co bylo na obrázku i bylo doručeno, rychlost dodání
  • Perfektní jednání - Bredl

velice oceňuji přístup obchodu. objednala jsem zboží u něhož bylo dodání 2-3 týdny, požádala jsem o urychlení objednávky - ta přišla do dvou dnů!

Zboží bylo vyexpedováno rychle, při nákupu byla totiž uvedena doba dodání 2 týdny. Jinak výrobek (postel) je dobrá. Má povrchovou úpravu v laku, čela jsou již zkompletována, takže instalace je fakt rychlá, je potřeba na to imbus.. .

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Zboží objednáno s informací o dodávce do 2 týdnu, po dotazu 3 týden bylo sděleno, že zboží doarazí až v polovině měsíce ledna, tedy cca za 10 - 12 týden !!??

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• široký výběr zboží
    • příznivé ceny
    • dodací lhůta o týden delší než uvedena u zboží
    • dopravné u zboží nad 5000 Kč by mohlo být zdarma

• rychlé vyřízení a celková spokojenost
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• VELKÁ NABÍDKA ,DOBRÉ CENY SPOLEHLIVOST

Byl jsem maximálně spokojen, zboží dodáno rychle.Zboží je krásné a kvalitní. Rád se vrátím

• Nebyl problém odložit vyzvednutí +++