uvidíme

Spolehlivost.

Výborné osobní jednání, krásný a kvalitní nábytek. Akorát je třeba si dobře vybírat, některý (často ale zase relativně levnější) nábytek není tak pěkný, obchod prodává výrobky od více výrobců. Je dobré se poradit před objednáním, pokud si nejste jistí.

• paní na help lince je velmi ochotná a rychle odpovídá na emaily

Zboží došlo v pořádku a dopravce pomohl ochotně s komodou až na místo. Jsem invalida, tak jsem tuto pomoc velice ocenil.

• velice dobrá komunikace s obchodem, ochota vyjít vstříc ohledně doručení

Jednu postel už máme 4 roky a jsme velice spokojeni. Líbí se nám, že mají hodně alternativ k danému tipu postele.

• zboží naprosto v pořádku
    • spolehlivá doprava
    • dobrá komunikace obchodu
    • delší dodací lhůta

• zboží kvalitní, cena příznivá
    • bezproblémová komunikace s obchodem
    • mají vlastní rozvoz zboží, vše dorazilo v pořádku
    • delší dodací lhůty
  • Dobrý den,
    na internetu dětská dvoupatrová postel Tomáš s výsuvným lůžkem a úložným prostorem vypadala opravdu kvalitně, materiál jsme vybrali buk. Těšili jsme se, že vybavíme dětem pokojík pěkným nábytkem za rozumnou cenu, ale bohužel opak je pravdou. Zboží jsem objednala 12.11. 2021 a dodávka proběhla 30.1.2022. Místo kvalitní masivní postele světle hnědé barvy, nám přišla ve 3 balících na desky rozložená jakási žlutorezavá hrůza, buď fotky zkreslují a nebo nám poslali úplně jiný materiál. Barva připomíná barvu "kočičího trusu". Dívala jsem se na popis na krabicích a byl v polštině, tak bylo zřejmě vyráběno nebo dovezeno z Polska, že by Poláci nevěděli, jak vypadá buk?! Přítel vytáhl 3 balíky do 4. patra bez výtahu a zkompletoval. Když jsem přišla domů a výrobek viděla, chtělo se mi brečet, ale představa vyřizovat reklamaci, vše zase rozmontovávat do posledního šroubku a snášet dolů nepřipadá v úvahu. Holt nezbývá nic jiného, než se smířit s osudem. Na postel se nedá posadit, člověk se tam nevejde, takže když budu chtít dětem přečíst pohádku - nelze, pokud si nechci rozbít hlavu:-( Úložný prostor pod výsuvným lůžkem je minimální - je o ničem, možná tak na tenoučkou přikrývku a placatý polštář. Jediné, co bylo v pořádku, komunikace s paní prodejkyní, ta byla velmi příjemná a co se týká dopravy také nebyl problém, řidiči přivezli zboží v pořádku, sice za 10 týdnů, což jsem čekala dříve, ale byly tam Vánoce, což se dá pochopit. Celý nákup on-line bych hodnotila jako mou největší životní chybu a mrzí mě, že jsem se nechala takhle napálit.

Zboží bylo doručeno asi o týden nebo dva později, než mělo být. V průběhu té doby mi nepřišlo žádné info z obchodu. Až když byla postel k dodání, tak volala paní, abychom domluvily termín dopravy.

• brzké dodání,dobrá cena.vše ok.

• Celkem hezká nabídka zboží, ale asi jen na eshopu, dál to ztrácí úroveň
    • A také nechápu, proč mi recenze na obchod přijde ještě před samotným dodáním zboží ???? To potom přeci nemá smysl.... a já se tímto vracím k výzvě k recenzi z 22.6.2021, přitom avízo na dodání zboží přišlo až 23.6.

Zklamání, obrovské zklamání. Zboží objednáno 2.6.2021 a do dnešního dne tj.5.8.2021 jej NEMÁM KOMPLETNÍ. Zboží (3x nástavce na skříň) sice 23.6. přišlo, ale jeden kus neodpovídal objednání-záměna za jinou barvu, vše bez polic a navíc kvalita opravdu odpovídá zboží z Polska, bohužel, tak jsem si vykomunikovala alespoň slevu. Před nákupem jsem do obchodu telefonovala, abych se ujistila o ceně, materiálu, kvalitě, rozměrech a zda mají uvedené nástavce police. Paní byla velmi ochotná, vše vysvětlila a dobře komunikovala...., ale tím to také skončilo. Ovšem nic to nemění na věci, že za své peníze ještě stále nemám své objednané kompletní zboží, chyba nebyla a není evidentně na mojí straně. Bohužel doma mám již třetí měsíc "skladiště" a při posledním telefonátu už ve mě bouchly saze, a dost jsem se rozčílila a jen doufám, že do konce srpna se snad opravdu dočkám zbytku zboží. Každý ať sám zváží zda zde nakoupit či nikoli, já vybírala ze 4 eshopů, a jak je vidět, stejně jsem si nevybrala dobře.

velmi rychlé dodání

• slibují zboží skladem, a nemá ho ani jejich dodavatel...

Objednal jsem si komodu, na webu uvedeno "na skladě". Po objednávce zavolali, že bude nejdříve za šest týdnů, objednávku jsem zrušil. Nevím proč mám hodnotit dodávku postele, kterou jsem si neobjednal...

• příznivé ceny, kvalita obstojná
    • sem tam se vyskytne kaz - vyrovnává to nižší cena, s reklamací problém není

• Vše výborný od dopravy po zabalení výrobku až po kvalitu. Určitě tento obchod doporučuji na 200%.

• příjemný personál, ochotný, včasná dodávka

• přehledné stránky obchodu
    • rychlost dodání
    • dobrá komunikace

S objednaným zbožím jsem byla spokojena. Rovněž is komunikací s obchodem.

• tento obcod žádné výhody nemá

došlo mi jiné zboží než jsem si objednal - již nikdy si tam nic nekoupím a budu varovat všechny známé