doporučuji , veliká spokojenost , vynos do patra , ochota řidiče , moc děkuji

Dobrý den, pane Lukavský,
    velmi vám děkujeme za vaše kladné hodnocení našeho internetového obchodu, kterého si velmi vážíme. Těší nás, že jste s nákupem u nás byl spokojený, stejně jako s naší vlastní dopravou a nákup proběhnul k vaší plné spokojenosti.
    Hezký den
    Team Nábytek Aldo

Super komunikace, rychlost dodání.

Dobrý den, pane Mirku,
    velmi vám děkujeme za hezké, kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem internetovém obchodě spokojený a vše proběhlo podle vašich představ.
    Přejeme hezký den

• Vlastní doprava

Zboží bylo doručeno přesně v daném termínu, což u nábytku považuji za exceletní výkon

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že podařilo zboží doručit přesně. Nábytek vozíme vlastní dopravou právě proto, aby byl doručen v domluvený termín a aby ho zákazníci obdrželi v pořádku a nezničený.

3 objednávky a 3x špatně
    Jedna obývací stěna oštípaná, druhá ještě více. Konferenční stolek přišel v jiném dekoru.
    Nejlepší paní CEO této společnosti. Nemá trochu slušnosti se omluvit a xtou chybu nějak napravit třeba poskytnutím slevy. Ale pouze vás odbyde, že vše vymění a že si mám počkat. Na další reklamaci už ani neodpověděla a raději předala na své podřízené….

Reakce obchodu Nábytek Aldo

vaši objednávku jste vy chtěl rozdělit do několika závozů, dle dostupnosti. Reklamaci jsme řešili ihned, do 3 dnů jste obdržel nový, nepoškozený díl. V našich VOP upozorňujeme na skutečnost, že reklamace řešíme pouze a jen výměnou vadného dílu, proto také díly pro rychlé vyřízení reklamace od 1 do 3 dnů držíme skladem a neřeší se slevou. Reklamace není nárokem na slevu, ale na odstranění reklamace tak, aby produkt byl v bezvadném stavu.
    Není pravdou, že třikrát špatně. Kolegyně s reklamačního oddělení dodržuje postupy dle zákona a VOP a myslíme si, že není mnoho prodejců, kteří reklamace vyřizují o víkendech a do několika dnů.
    Děkujeme vám za názor
    Team Nábytek Aldo

• Velice rychlé vyřízení mé objednávky
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Velice ochotný pán který zásilku dopravil

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Naši kluci řidiči jsou všichni šikovní :)
    Team Nábytek Aldo

• Designový nábytek (počítačové stoly)
    • Kvalitně zpracovaný

Toto byla má druhá objednávka počítačového stolu, tentokrát pro můj nový notebook, takže mám doma pěkné herní doupě :-) Stoly jsou sladěné designem, barvou a LED osvícením

Dobrý den, pane Davide,
    moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Doufáme, že Vám Vaše doupě bude dlouho sloužit a že si v něm užijete spousty zábavy :)

ochota, rychlost dodání, spokojená

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a doufáme, že Vám bude náš nábytek dlouho sloužit.
    Team Nábytek Aldo

Skvělá komunikace a rychlé dodání .

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni a doufáme, že budete i s nábytkem od nás dlouho spokojeni.
    Team Nábytek Aldo

• nejhorší obchod co jsem na webu poznala
    • Uvádí černá postel, ale je šedočerná, pokud máte černý nábytek k tomu je to šedá barva! Pokud komunikujete problém, napíše vám jejich právník! něco takového jsem ještě nezažila. .
    • POSTEL NEKVALITNÍ MATERIÁL ZA TU CENU - JE TO DŘEVOTŘÍSKA ZA PÁR KAČEK (můj osobní názor)
    • pokud neděláte to co chtějí oni, pošlou na vás právníka a když zveřejníte recenzi, tak mi poslali předžalobní upomínku ať ji smazu

Firma přivezla postel v šedočerné barvě, i když na obrázku i webu byla informace o černém provedení. Kvalita nic moc, levná dřevotříska, levné provedení. Komunikace s obchodem šílená. Po výměně několika mailů, kde vám i tvrdí, že to není možné, že mají jen jednu barvu a to černou, vám napíše jejich právník, že obchod postupuje správně, místo toho, aby se to snažili řešit situaci proklientsky. Četla jsem špatné recenze, ale i přesto udělala chybu a objednala synovi postel, protože ji chtěl. Nejprve tvrdili, že postel vymění, pak to bylo, že postel nejprve odvezou na posouzení, pak vám napíše právník...NIKDY VÍCE! Kdyby to nebyl dárek k narozeninám pro syna, který se na ni těšil - ihned bych vrátila. Nemá to hodnotu (podle mě). Pokud o tuto postel i přesto stojíte - najděte si ji u španělského dodavatele, protože tento obchod nemá žádnou přidanou hodnotu (dle mého názoru).

Nyní po několika dnech od zveřejnění této recenze, ve které uvádím svou vlastní zkušenost mi přišla "Výzva ke zdržení se protiprávního jednání, předžalobní upomínka" a právník po mě požaduje, abych smazala recenze, které jsem uvedla. Proto tedy zde chci zopakovat, že se jedná o moji zkušenost a můj názor vyjadřující nespokojenost s tímto obchodem. Za mě nikdy více!

Reakce obchodu Nábytek Aldo

vaší reklamaci, že vám nevyhovuje odstín jsme řešili ihned a to o víkendu ve večerních hodinách, přesně v pátek večer. Poprosili jsme vás, aby jste postel neskládala a hlavně nelepila. Postel jste složila a slepila s tím, že byla k narozeninám a dítě muselo spát. Všechna naše další řešení jste odmítla, včetně vrácení postele a to i přesto, že jako prodejce nejsme povinni slepenou postel zpět přijmout jako odstoupení od smlouvy . Na e maily jste přestala reagovat. V důsledku jsme opravdu nevěděli, co vlastně za požadavek máte. Postel nechtít vrátit i přes její slepení, nereagovat, je pak těžké cokoliv řešit dále.

Ano, špatné recenze někdy máme, ale stále po dobu 15 let vždy přes 90 % spokojených zákazníků. Myslíme si, že neexistuje obchod, kde by byla 100 % spokojenost. Španělského dodavatele exkluzivně zastupujeme a to již 10 let, troufáme si tvrdit, že právě s přídavnou hodnotou. A váš obchodní případ skončil i u výrobce.

Více asi k této reklamaci nemáme.

Nábytek Aldo

rychlost

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni.
    Team Nábytek Aldo

Sklamani, neodpovídá barva.poškozene díly opravené a znovu zabalené.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

patrová postel, kterou jste si objednal a my rovněž uvádíme na odkaze níže, jelikož tuto patrovou postel má již tisíce zákazníků a prodává se šestým rokem, nikdy nebyla nikým označena, že by neodpovídaly odstíny fotografii. Velmi rádi bychom tedy fotografie viděli, můžete prosím zaslat na náš email? Velmi nás odlišnost odstínu zajímá v tomto případě. Rovněž od vás neevidujeme ani žádnou reklamaci, i v tomto případě bychom rádi požádali o fotografie. Všechny díly jsou skladem, reklamace vyřizujeme do 48 hodin, stačí tedy jen nahlásit díly a my vám je zašleme. Odmítáme rovněž tvrzení, že by díly byly zabaleny poškozené. Díly pečlivě balí do krabic španělský výrobce, který si při prodeji do dalších 36 zemí nemůže něco takového vůbec dovolit.

Děkujeme velmi za zaslání fotografií. Jak jsme zmínili, díly, reklamace, vyřizujeme stejně rychle, jako vám byl doručený nábytek.

Nábytek Aldo

• Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme. Těší nás, že jste byli s nákupem spokojeni.
    Přejeme krásný den
    Team Nábytek Aldo

• Velmi rychlé a ochotné poskytnutí informací při sestavování objednávky.
    • Některé zboží není skladem, je nutno déle čekat - ale o stavu jste předem informováni.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že byla spokojena. Bohužel máme v nabídce před tři tisíce položek a proto není možné vše držet skladem. Ale u každého produktu je informace o dostupnosti uvedena.
    Team Nábytek Aldo

• Rychlé dodání, příjemné jednání.

Je to obchod na který je spoleh. Už dlouho jsem nebyla tak mile spokojena.

Dobrý den, paní Majko,
    velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které se moc vážíme. Jsme rádi, že se podařilo objednávku vyřídit rychle a že jste byla spokojena.
    Team Nábytek Aldo

Očíslovány jen některé části postele, přičemž čísla většinou nesouhlasila, takže museli nábytek (složitě) skládat přes tři hodiny profesionálové podle shody s obrázkem, otvorů, kolíčků a šroubů. Postel drží, ale už nikdy více nábytek Aldo, neb to fakt nestojí za hodiny rozčilování a další nepředpokládané náklady.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

patrové postele francouzského výrobce máme v nabídce desátým rokem, za celou tu dobu jsme neměli žádnou zpětnou vazbu od zákazníků, že by návod nebyl srozumitelný.
    Návod k montáži je dokonce uvedený ve formátu PDF on line předem k nehlédnutí. Patrová postel, kterou francouzský výrobce, kromě české republiky prodává do dalších 36 zemí, tedy kdyby bylo cokoliv v návodu nesrozumitelného, tento problém by se při prodeji do tolika zemí již dávno projevil. Patrová postel je v nabídce více než rok a prodala se za tuto dobu mnohokrát. Je nám líto, ale i na základě tolika prodejů si musíme stát jako prodejci zatím, že návod je v pořádku.
    Samozřejmě, že pokud by jste měl jakoukoliv reklamaci, rádi vyřídíme.

Hezký den

• rychle dodani

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které se moc vážíme. Jsme rádi, že se podařilo zboží dodat rychle a bez problémů.
    Team Nábytek Aldo

• Rychlé a bezproblémové doručení.
    • Kurýr velmi milý. Vynesl postel do prvního patra sám.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož zboží rozvážíme vlastní dopravou, je samozřejmostí, že pokud si zákazník připlatí výnos, zboží mu řidič vynese až ke dveřím bytu.
    Team Nábytek Aldo

Pěkný a velmi zajímavý,moderní nábytek ze Španělska za rozumné ceny. Skvělá komunikace s obchodem, vyjdou vstříc vašim potřebám, vše se dá vyřídit rychle i telefonicky . Doporučujeme všem, budete spokojeni.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za krásnou recenzi, které si nesmírně vážíme. Nejvíce nás však těší, že jste byli spokojeni především s nábytkem, stejně jako s našim řidičem. Věříme, že nábytek bude sloužit k vaší plné spokojenosti co nejdéle.

Hezký sváteční den
    Team Nábytek Aldo

Super jednání, paní ochotná, při dotazu hned volala...
    Dopravce skvělý, ochotný a vstřícný.
    Nic nebyl problém. Dodání přes celou republiku, za pár dní, bez problému.
    Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme. Jsme rádi, že nákup u nás proběhl bez chybičky a rychle. A hlavně nás těší, že jste byl spokojen s naší vlastní dopravou a řidičem.
    Team Nábytek Aldo

Rychlé dodání a skvělá kvalita. Mohu doporučit.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že se podařilo objednávku vyřídit rychle. Ale hlavně nás těší, že jste spokojena s kvalitou nábytku.