Vše v pořádku, oceňuji skvělou komunikaci

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Těší nás, že nákup proběhnul podle vašich představ a věříme, že i s nábytkem jste spokojeni.
    Team Nábytek Aldo

• Krásné zboží, vše perfektně připravené. S infolinkou velice milá komunikace a velmi rychle doručení.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a těší nás především, že jste spokojeni s kvalitou nábytku.
    Přejeme krásné Velikonoce

• Kvalita
    • Profesionalita
    • Skvělý návod

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaše kladné hodnocení nákupu a těší nás, že vše proběhlo podle vašich představ.
    Tem Nábytek Aldo

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za kladné hodnocení naší společnosti a velmi nás těší, že nákup proběhnul podle vašich představ k vaší plné spokojenosti.

• Rychlá doprava

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Těší nás, že vše proběhlo podle vašich představ a objednávku se podařilo doručit rychle.
    Team Nábytek Aldo

Velky, pohodlny a stabilny stol :)

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. jsme rádi, že vše proběhlo podle vašich představ, nejvíce nás však těší, že jste spokojená s kvalitou vybraného stolu.

• příznivé ceny
    • výborná komunikace
    • bezproblémový dovoz v ceně
    • vstřícné řešení požadavků i problémů zákazníka
    • sortiment, co jinde nenajdete

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše hodnocení, kterého si nesmírně vážíme a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený o to více, že to byl již nákup několikátý. Velmi si vašich nákupů vážíme a těší nás především pak, že jste spokojený s kvalitou nábytku.
    Team Nábytek Aldo

• zboží mi bylo doručeno k mé velké spokojenosti

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaši recenzi, které si velmi vážíme. Těší nás, že nákup u nás proběhnul k vaší plné spokojenosti.

• Velmi rychlé dodáni
    • Slušný a milý řidič dopravy
    • Zboží vypadá kvalitně

V pátek večer objednáno a v úterý to v Příbrami bylo. Trochu jsem si musel zvyknout na návod k sestavení, ale za pár hodinek a pár sprostých slov bylo hotovo. Na druhou stranu nejsem příliš šikovný a dal jsem to.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc děkujeme za krásnou recenzi, která nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste byl s doručením spokojený. Montáž i návody jdou dělané tak, by to zvládl opravdu každý :)
    Team Nábytek Aldo

• Zboží bylo dodáno dopravou dodavatele v době, která mi vyhovovala nejvíce.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ. Ano, mít vlastní dopravu je pro zákazníky výhodné nejen proto, že nábytek doručíme nepoškozený, ale pokud je to v našich silách, lze vyhovět i případnému, požadovanému termínu dodání. Těší nás, že ve vašem případě se rovněž povedlo.
    Team Nábytek Aldo

• Je dražší než bych si bych si představoval, ale mají všechno
    • Dovezli mne to o víkendu
    • Dětsky nábytek je skvělý
    • Jedině cena

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste s kvalitou nábytku spokojeni a líbí se vám hlavně i po sestavení. Bohužel, kvalitní nábytek není možné prodávat za cenu nižší, vše má svá pro a proti.
    Přejeme hezký den
    Nábytek Aldo

• Rychlost doručení

Velmi rychlé doručení.. objednáno ve čtvrtek doručeno v neděli. Výborná komunikace s prodejcem.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Těší nás, že vše proběhlo rychle a nákup byl podle vašich představ.
    Nábytek Aldo

Vše proběhlo rychle, během pár ní doručeno.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a k Vaší plné spokojenosti.
    Team Nábytek Aldo

• Rychlé vyřízení objednávky, výrobek (herní stůl) je vyroben z kvalitního materiálu, doporučuji.

Dobrý den Petro,
    velmi vám děkujeme za kladné hodnocení našeho internetového obchodu s nábytkem. Těší nás, že vše proběhlo dle vašich představ a především nás těší, že jste s nábytkem, psacím stolem, spokojená, protože to je nejdůležitější.

• Komunikace na profesionální úrovni

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za hodnocení našeho internetového obchodu, kterého si velmi nesmírně vážíme. Těší nás, že vše proběhlo podle vašich představ a přejeme, ať nábytek slouží a dělá vám radost.

• rychlé jednání
    • rozumné ceny
    • vstřícnost
    • odlišný sortiment výrobků, jiní dodavatelé
    • kvalitně zpracovaný e-shop
    • na e-shopu mnoho fotek

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme. Těší nás, že jste s nákupem u nás byl spokojený a vše proběhlo dle vašich představ. A velmi nás těší, že se vám líbí také naše vlastní fotografie, které k produktům pořizujeme právě v tak velkém množství, aby byl nákup opravdu na jistotu.

• Rychlost doručení
    • Vzhled postele
    • Rám postele je o 4 cm větší než rošt a matrace
    • šuplíky padají z pojezdu, neboť otvor je větší než má být
    • některé desky byly prohnuté

Postel jsem s dcerou skládala 4 hodiny.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Máte jednu z našich nejprodávanějších postelí, šuplíky nemůžou padat z pojezdů. V případě, že desky byly prohnuté, i když je zvláštní, desky se v balících neprohýbají, neměli jsme ještě takovou reklamaci za 15 let, bylo vhodnější v sestavování nepokračovat a vyčkat na vyjádření našeho technika, který by přesně poznal, kde je problém a případně zhodnotil, které díly je třeba zaslat znova, nebo zda není chyba v postupu při montáži.

Poprosíme vás o fotografie sestavení a popis, co je špatně a to na naše reklamační oddělení, které vám dále poradí tak, aby byla postel v bezvadném stavu.

E mail: [email protected]

Děkujeme
    Hezký den

• slušnost a spolehlivost

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste s nákupem u nás spokojený.
    Team Nábytek Aldo

• Komunikace, rychlost dodání.
    • Kvalita výrobků

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, která nás moc potěšila. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a hlavně že jste spokojen s kvalitou nábytku.
    Team Nábytek Aldo

• Všechno perfektní, od objednání po dodání,..
    • Žádná,…

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů a že jste s nákupem u nás spokojeny.
    Přejeme krásné prožití vánočních svátků,