• rychlé jednání
    • rozumné ceny
    • vstřícnost
    • odlišný sortiment výrobků, jiní dodavatelé
    • kvalitně zpracovaný e-shop
    • na e-shopu mnoho fotek

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme. Těší nás, že jste s nákupem u nás byl spokojený a vše proběhlo dle vašich představ. A velmi nás těší, že se vám líbí také naše vlastní fotografie, které k produktům pořizujeme právě v tak velkém množství, aby byl nákup opravdu na jistotu.

• Rychlost doručení
    • Vzhled postele
    • Rám postele je o 4 cm větší než rošt a matrace
    • šuplíky padají z pojezdu, neboť otvor je větší než má být
    • některé desky byly prohnuté

Postel jsem s dcerou skládala 4 hodiny.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Máte jednu z našich nejprodávanějších postelí, šuplíky nemůžou padat z pojezdů. V případě, že desky byly prohnuté, i když je zvláštní, desky se v balících neprohýbají, neměli jsme ještě takovou reklamaci za 15 let, bylo vhodnější v sestavování nepokračovat a vyčkat na vyjádření našeho technika, který by přesně poznal, kde je problém a případně zhodnotil, které díly je třeba zaslat znova, nebo zda není chyba v postupu při montáži.

Poprosíme vás o fotografie sestavení a popis, co je špatně a to na naše reklamační oddělení, které vám dále poradí tak, aby byla postel v bezvadném stavu.

E mail: [email protected]

Děkujeme

• slušnost a spolehlivost

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste s nákupem u nás spokojený.
    Team Nábytek Aldo

• Komunikace, rychlost dodání.
    • Kvalita výrobků

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, která nás moc potěšila. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a hlavně že jste spokojen s kvalitou nábytku.
    Team Nábytek Aldo

• Všechno perfektní, od objednání po dodání,..
    • Žádná,…

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů a že jste s nákupem u nás spokojeny.
    Přejeme krásné prožití vánočních svátků,
    Team Nábytek Aldo

Nákup bez problémů, jsem spokojená!

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme velmi rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Přejeme krásné prožití Vánočních svátků.
    Team Nábytek Aldo

Vše tak jak by člověk čekal, našel jsem, objednal a.... po pár dnech už holky spí na nové palandě.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše kladné hodnocení, těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojený, nejvíce pak s palandou. Jsme rádi, že i doručení naší vlastní dopravou proběhlo dle vašich představ.

• Dodání přímo od dodavatele

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Nábytek vozíme vlastní dopravou, aby k zákazníkovi dorazila nepoškozená a v pořádku.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, která nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený.

• Dobrá podpora zákazníků
    • Dobrá kvalita zboží
    • Rychlost doručení

Objednal jsem si stůl, přišel rychle, instrukce byly poměrně jednoduché a jako člověk, který je v tom neschopný, jsem se rychle zvládl se všemi detaily, ale proces byl trochu zpožděn kvůli chybějícím dílům, ale díky práci online podpory jsem rychle obdržel chybějící kusy a dokončil montáž. S prací obchodu jsem spokojen, doporučuji zde objednávat!

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si vážíme o to více, že bohužel při vaší objednávce došlo k reklamaci, konkrétně chybějícím dílům. Reklamace se vždy snažíme vyřídit co nejrychleji, proto všechny náhradní díly držíme skladem k našim produktům, aby bylo možné reklamaci vyřídit do několika dnů. Jsme rádi, že se povedlo i v případě vašeho stolu.

Team Nábytek Aldo

• Zboží přivezli přesně v dobu, kterou avizovali. Využila jsem možnost výnosu. Chlapi z dopravy šikovní.
    • Zboží odpovídá popisu

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaše kladné hodnocení našeho internetového obchodu, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste byla spokojená i s našimi řidiči a naší dopravou. Nejvíce nás však těší, že jste spokojená s nábytkem.
    Team Nábytek Aldo

Nečekaně brzo dodané vše bylo v pořádku.Spokojenost ,vřele doporučuji

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo k vaší plné spokojenosti. Pokud je to v našich silách, vždy doručujeme pokud možno v co nejkratším čase, protože víme, že nikdo nerad čeká. Jsme rádi, že se povedlo i u vaší objednávky.

• Donáška

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že proběhlo vše dle vašich představ a s nákupem u nás jste byli spokojeni.
    Přejeme hezký den
    Team Nábytek Aldo

Postel je velmi pěkná, kvalitní.Ale bohužel barva neodpovídá obrázku na kterem je svetle bezova a v reálu je světle hnědá. V názvu sice stojí taupe, což jsem až nyní zjistila, že znamená béžovo šedá, ale ani to není v reálu pravda. V popisu na webovych strankach je uvedena kremova.Chybi upozornění, že fotka he pouze ilustrační.Kdyby byla pouze jedna, k několika barvám, tak bych to brala, ale je tam více fotek s více barevnými odstíny....

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Bohužel u čalouněných postelí je to s odstíny tohoto typu těžké, jelikož každý vám odstín popíše jinak, dle vlastního vnímání. někdo jako béžovou, někdo jako světle hnědou a jiný zase jako krémovou. Ale i to je důvod, proč na Aldo chystáme zcela nový způsob prodeje...:) vlastní fotografie..:) nábytek, který je nafocený z reálných fotografií a také odzkoušený dětmi či dospělými...:) těší nás však, že jste spokojeni s kvalitním zparcováním.
    Team nábytek Aldo

• Skvělá, rychlá komunikace, naprostá spokojenost
    • Za mě, obchod roku

Určitě doporučuji , jsou velmi ochotní, rychlá komunikace, poradí.... Jsou prostě úžasní..... A i rychlé vyřízení, jsem naprosto spokojená až v šoku, jak skvělá paní je na telefonu.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo přesně podle Vašich představ. Pokud je to v našich silách, rádi pro našeho klienta uděláme maximum. Doufáme, že Vám naše postel bude ještě dlouho a dobře sloužit.
    Team Nábytek Aldo

Vše v pořádku, rychlé dodání, příjemná komunikace

Reakce obchodu Nábytek Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a k Vaší plné spokojenosti.
    Team Nábytek Aldo

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace, vstřícnost s dodáním

Reakce obchodu Nábytek Aldo

děkujeme vám za vaše kladné hodnocení našeho internetového obchodu, těší nás, že jste byli s nákupem u nás spokojeni. Jsme rádi, že se podařilo objednávku i vám vyřídit rychle a vše bylo dle vašich představ.

Rychlé doručení. Flexibilní.

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme, jsme rádi, že vše proběhlo rychle a k vaší plné spokojenosti.

• Rychlá a příjemná komunikace
    • Krásný design
    • Celkově velká spokojenost, při nejasnostech sestavení nám ihned poradili, pak na dvířkách malé poškození, ale paní ihned objednala nový kus za vadný. Nemám vlastně žádné proti :)

Reakce obchodu Nábytek Aldo

velmi vám děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme, jsme rádi, že vše proběhlo rychle a k vaší plné spokojenosti, včetně poškození dvířek, které nás mrzí.

Team Nábytek Aldo

• rychlé a bezproblémové doručení