• Dodání do druhého dne.

S nákupem zboží jsem spokojená, ale silně se mě dotkla veškerá komunikace se mnou s "tykáním". V mém věku 77 let je to opravdu nevhodné a urážející.

• Vraceni zbozi na SK, coz je za 150 Kc. Nemluve o tom, ze je to kvuli chybnemu popisku u zbozi, kde je uvedeno, ze je zbozi vhodne od 5 do 16...syn 9 let a sluchatka na hlavu nedostane. Doufam, ze obchod si to uvedomi a postovne mi za zpetnou zasilku vrati.

Dodani probehlo v poradku.

Tyto struny používám co hrají na kytaru, maximální spokojenost ,a mini booster MXR je super má výborný průchozí zvuk ,krásně nakopava jak čistý tak skresleny zvuk a velký plus tónovaná clona ,prostě super.

Balík byl děravý a špatně zabalený, náhodou nic nechybělo.

• Spolehlivost
    • Výborná komunikace
    • Vstřícnost

Rychlost dodání.

• Nabídka

Spokojenost jako vždy.

Obal o.k., doručení o.k.. Zboží které bylo zabaleno bylo poškozené. Konkrétně pořezané po délce.

• Rychlé dodání zboží
    • Nakupuji zde opakovaně s plnou spokojeností
    • Cena na faktuře byla nižší než při vyzvednutí v zásilkovně.
    • Dokoupil jsem ještě drobnost 2 hod. po odeslání 1. objednávky a požádal o přibalení do balíku abych nemusel zvlášť platit poštovné a dobírku. Této mé žádosti nebylo vyhověno.

Klady převyšují drobné nedostatky. Rozhodně obchod využiji i do budoucna.

Reakce obchodu MUZIKER.cz

je skvělé číst o Vašich pozitivních zkušenostech s naším obchodem. Děkujeme za recenzi :)

Michal - Muziker

Zboží mi bylo doručeno v rekordně krátkém čase, doporučuji všem

Reakce obchodu MUZIKER.cz

děkujeme za toto hodnocení a jsme rádi, že jste si našli čas i na doporučení našeho e-shopu. :)

Mějte ještě krásný den
    Michal – Muziker

• Nákup a doručení bezproblémové a bleskové! Obchodníka ale poznáte spíše při problémech a reklamaci - spletl jsem velikost řemínku gramofonu :( Vrácení peněz proběhlo vlastně na pár kliků.....

Na mne působí Muziker velmi seriózně! A má dobré ceny.

Reakce obchodu MUZIKER.cz

jsme rádi, že Váš nákup hodnotíte na 100 %.

• OK

Reakce obchodu MUZIKER.cz

děkujeme za sdílení Vaší pozitivní zkušenosti is ostatními kupujícími.
    Ať Vám nové zboží dělá radost :)

Michal - Muziker

Nepřehledná firma.Darkový kůpon vydany na prodejně nejde uplatnit ani při záslani zboži z e shopu na prodejnu.I když maji stejný název nejsou stejné firmy.

• nejlepší e-shop

Reakce obchodu MUZIKER.cz

ďěkujeme za pozitivní reakci.

Jsme velmi rádi pokud jsou zákazníci s našimi službami spokojeni a navíc se o tom podělí s ostatními.

Vždy jsou spolehliví...

Reakce obchodu MUZIKER.cz

děkujeme, že u nás jste naším pravidelným zákazníkem a doporučujete náš obchod. Těšíme se na vaši příští návštěvu v našem e-shopu.

Přejeme všechno dobré.

Michal – Muziker

• Trochu jiný sortiment :-)

Reakce obchodu MUZIKER.cz

Děkujeme za vaši reakci. Jsme vděční za kladné hodnocení, které jste nám dali a potěšíme se, když u nás nakoupíte i příště :)

Přejeme všechno dobré
    Michal – Muziker

Muziker je vynikající obchod. Vždy mi vyšli vstříc. A v call centru je pán, který rozumí kytarám jako nikdo jiný. Neznám sice jeho jméno, ale určitě bych mu dal pět hvězdiček. Díky

• rychlé jednání
    • skvělá komunikace
    • super zboží

Již několikrát jsem nakupoval a vždy jsem byl maximálně spokojený. S cenou i s kvalitou zboží. Top shop :)

Mějte ještě krásný den