• Je nabízeno zboží,které není na sklade
    • Přesto byla vystavena objednávka s tituly platby

Dobrý den pane Dítě,
    u každého zboží máme uvedenou dostupnost, u Vámi objednaného byla dostupnost "na dotaz". Přesto jste objednal, a zvolil si platbu předem. Pak se automaticky vygenerují, a zašlou, pokyny k platbě. Objednávku jste učinil v neděli ve 22:36, o dostupnosti jsem Vás informoval hned druhý den ráno (9:30), nic jste tedy samozřejmě neplatil. Pokud objednáváte zboží, které prodejce nemá skladem, vždy se může stát, že dodací doba bude delší než jste ochoten akceptovat. Je proto lepší se předem informovat, na webu máme telefon, e-mail. Jen je třeba chtít. Doufám, že nám i nadále zachováte přízeň. Z.Mulač

• Obchod nebyl schopen potvrdit moji objednávku zda vůbec došla a kdy bude vyřízená. Uvažuji o zrušení objednávky.

V prodejně nevhodné až arogantní jednání prodávajícího.

Objednávka byla potrvrzena 5.6.2023. dnes je 28.6.2023. žádná komunikace natož aby zboží dorazilo

• Nekupovat pokud není vše kompletní firmě doporučuji když nemohou zboží dodat kompletní ať ho nemají ani v nabídce.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

objednal jste si motobaterii s tekutým elektrolytem. Bohužel z důvodu nařízení EU nelze k baterii dodat elektrolyt samostatně, pouze v baterii a tak zase baterie nelze bezpečně zaslat. Proto máme v popisu zboží červeným písmem upozornění, že baterii posíláme BEZ elektrolytu, při osobním vyzvednutí je baterie samozřejmě nalitá nabitá. Tahle situace nás mrzí asi daleko více než Vás, protože to nařízení EU je zcela pitomé.
    Z.Mulač

poslal jsem obednavku a obchod mi zdelyl ze az poslu penize a budou pripsany na jejich ucet tak obednavku poslou tak jsem zrusi no hruza

Dobrý den pane Danku,
    formu platby si v objednávce volí každý zákazník, a Vy jste zvolil platbu zálohovou fakturou. Což znamená, že zboží je odesláno po uhrazení částky, přesně tak jak je uvedeno v objednávce. O to víc nás mrzí Vaše negativní hodnocení. Snad se Vám povede objednávku příště zadat správně. Z.Mulač

• Obchod přijal mou objednávku a napsal, že zboží vyexpedoval. Bez udání důvodu zboží nedorazilo a zaplacená částka mi byla vrácena.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

situace nás mrzí, produkt jsme neměli skladem, šlo o doprodej, proto jsme Vám také samozřejmě vrátili zpět zaplacenou zálohu. Spolu s vrácením peněz jsme Vám měli i sdělit důvod, což se zřejmě pochybením nebo opomenutím nestalo. Omlouváme se.

Pěkný den. Z.Mulač

• obchod nereaguje na emaily, kdy jsem se doptával na stav objednávky

• běžné typy baterií ihned skladem
    • trochu dražší oproti jiným obchodům
    • relativně nízká výkupní cena staré baterie oproti cenám na "šroťáku"

• Rychlost, jednani.
    • Produkt nefungoval. Reklamace uznana.

Obchod bez výhrad. Výhrady mám k dodanému zboží. Nešel přišroubovat volant, jelikož díry byly špatně předvrtané. Musel jsem si sám upravit.

Zboží "údajně skladem" skladem nebylo. Po třech dnech se někdo ozval, že zboží skladem není......klasika

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

omlouvám se, ale toto není pravda!

Zboží, které jste objednal, v okamžiku objednání skladem NEBYLO ani nemohlo být, protože jsme jej vyprodali 9.11. Vy jste objednal 30.11., dva dny na to jsme Vám dali vědět, že zboží není. Prodlení bylo dáno tím, že jsme čekali na vyjádření výrobce, kdy nám zboží dodá, abychom Vám poskytli odpovídající informaci. Omlouvám se za nastalou situaci, ale více jsme udělat nemohli. Z.Mulač

dlouhá dodací lhuta špatný dopravce jinak bych firmu doporučíl

• Nabízené zboží nebylo na prodejně. Dodací lhůta cca za měsíc.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

ano, objednal jste baterii, kterou jsme neměli skladem (bylo to uvedeno na e-shopu), nebyla dostupná ani u výrobce a to bohužel dlouhodobě, ihned druhý den jsme Vám proto nabídli naprosto srovnatelnou, nebo lepší alternativu, kterou jste odmítl. Více asi z naší strany udělat nešlo. Věřím, že příště budete mít lepší zkušenost.

Nedodané zboží

Zboží přišlo poškozené. Zboží jsem reklamoval okamžitě po dodání a vybalení. Pan Mulač nejdříve reklamaci řešil. Dostali jsem se do fáze, kdy se mě dotazoval na výši slevy, kterou bych akceptoval a zboží si ponechal (za poškozená dvířka).
    Uvedl jsem částku 500Kč (celková cena autochladničky 9200Kč). Na to již nereagoval a nereagoval ani na opětovné žádosti o řešení.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

Reklamace poškozené zásilky je vždy nepříjemná záležitost. Po několikeré urgenci u DPD bylo vyřešeno navrhovaným způsobem. Na základě fotografií. Bohužel celá záležitost se tentokrát opravdu velmi protáhla i mimo jiné i ze zdravotních důvodů jak u dopravce tak u nás. Omlouváme se.

• Objednané zboží nedorazilo ani po 14-ti dnech a obchod na email nereaguje, poté ce jsem se po několika pokusech na obchod dovolal mi bylo zděleno, že neví kde zboží je a že mám čekat dál...

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

Dobrý den, velice nás mrzí tato záležitost. Za nedoručení nemůžeme my, ale přepravní společnost. Komunikovali jsme spolu a víte, že zásilka byla odeslaná 22.7.2020, ve stejný den, kdy byla učiněna objednávka. Následně jste napsal mail 3.8., že zásilka nebyla doručena. Tento problém jsem postoupil přepravní společnosti, kde bohužel čekám na odpověď. Veřte mi, že není naší snahou nedoručit zásilku. Jsem stejně rozčílen jako Vy, protože to jsou naše peníze, o které přicházíme. Balík byl zaslán společností GEIS, která k 1.8.2020 přešla pod DPD. Bohužel nyní panují poněkud zmatky u některých zásilek dopravovaných v tomto období. Podobně komplikované je i dohledávání informací o tom, kde se zásilka nachází a proč dosud nebyla doručena. Ještě jednou se omlouváme.

Měnič napětí CARPA 12/230 voltů ,při zapnutí měl hned dvě závady. Vypina dobijení se slepil na kontaktech, takže nejde vypnout. Zásuvka výstupu 230 voltů má pravděpodobně špatný kontakt. Musel jsem různě se zástrčkou pohybovat aby jsem se spojil. Pak to fungovalo. Doporučuji vyskoušet tyto měniče aby neměly stejnou konstrukční vadu.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

Dobrý den, omlouvám se za problémy s měničem, za který ale nemůžeme. Doporučujeme reklamovat (což se zatím nestalo) a nikoli si stěžovat na webu. Reklamace bude zcela jistě kladně vyřízena. Těch měničů jsme prodali již mnoho, bez větších problémů.

Při poslední dodávce jsem nedostal k baterce elektrolit (kyselinu) musel jsem si baterku nechat nalít, už víc od vás baterku brát nebudu. Jsem nespokojený.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

objednal jste motocyklovou baterii s tekutým elektrolytem. U každé takové baterie máme v obchodně JASNĚ uvedeno, že ji nemůžeme a nezasíláme nalitou! Důvod je zřejmý a každý jej chápe, pokud by se cestou převrhla, elektrolyt vyteče a poškodí další zboží přepravci. Proto tyto baterie nejen my, ale nikdo jiný rozumný, nezasílá nalité. U baterie je originální elektrolyt a v návodu jak postupovat při uvedení do činnosti.

nedošlo k dodání zboží s tím, že byla v eshopu uvedena chybná cena zboží, za níž ji obchodník odmítl dodat

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

ano přiznáváme chybu, kdy u kompresorové autochladničky byla omylem zadaná cena 1186,- namísto 11860,-Kč. Stala se chyba, za kterou jsme se omluvili a samozřejmě okamžitě opravili. Bohužel za takovou cenu opravdu zboží dodat nešlo.

• Kamenná prodejna v místě bydliště.
    • O dost vyšší cena než eshopy, za kterou jsem ale očekával něco víc.

Autobaterii jsem tady objednal, protože prodejna je nedaleko mého bydliště s očekáváním, že ikdyž je o několik set dražší než u eshopů jinde, bude možnost nechat vyměnit odborně na místě. Tím jsem myslel, jinde běžnou výměnu bez ztráty napětí pro radio a ostatní zařízení, přeměření dobíjení a podobně. To neumí a nabídli mi za 300Kč pouze běžnou výměnu. To jsem odmítl a za 5 minut si ty 3 matky povolil a zase utáhl sám. Znovu bych zde nenakoupil. Myslím, že za tyto peníze by měly být služby na vyšší úrovni.

Reakce obchodu Autobaterie Mulač

Dobrý den, musím se ohradit proti tomu, že neumíme vyměnit baterii pod napětím, to není pravda, děláme to celkem často. Výměna je složitější a proto je i dražší. Pokud se jedná o běžnou výměnu, jak říkáte 3 matky, je zpoplatněna 150,- Kč, přičemž to je kompenzováno výkupem staré baterie, tedy výměna pak je buď zdarma, nebo za 50,-Kč.