• Rychlost, cena, komunikace.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

Vše OK, velmi rychlé doručení zboží!!!

• rychlé vyřízení objednávky
    • příjemný dovozce
    • zboží absolutně v pořádku

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• V pátek jsem psala mail ohledně mobilu,informace jsem dostala během půl hodiny.

Maximální spokojenost.Mobil jsem objednala v pátek a v sobotu mě ho pán z PPL dovezl domů.Komunikace s prodejcem na 1.Doporučuji:-))

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Obchod jsem vybral z duvovu barvy telefonu a jednodeni dodaci lhuty kterou dodrzili
    • zadne jsem nevidel

Muj samsung s7 dorazil bez jakehokoliv problemu a do jednoho dnu. Podle mě se jedna o dobry obchod

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

Objednal jsem zde telefon, protože byl skladem na výdejním místě. Poznámka byla - můžete odebrat kdykoliv v pracovní době. Bohužel tam mobil nebyl, ačkoliv deklarovali víc než 10 ks, měl přijet za 3 hodiny, bohužel nepřišel ani pak, objednávka zrušena. Příjemní lidé, ale v dnešní době mi velmi vadí, že klamou zákazníka.

Reakce obchodu Můj nový mobil

děkujeme za Váš názor. Budeme se snažit urychlit dodací lhůty,které jsou bohužel ovlivněny dodavatelem.

Doporučit se dá.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Odběrové místo v Ostravě (v místě bydliště)
    • Ceny
    • Nemožnost platit kartou!

S obchodem jsem spokojen. Odběrové místo v Ostravě je ale na dost frekventovaném místě a je téměř nemožné zaparkovat hned u obchodu. Jinak až na nemožnost platby kartou nemám co vytknout.

• Nekomunikace

Telefon dorazil v pořádku, tvrzená skla byla rozbitá. Obchod jsem kontaktovala, bez odezvy.

• skvele ceny
    • komunikovat neumi,slusne jednani s lidmi nema neco sliby a nedodrzi

clovek si tu neco objedna ,objednavka vyrizena a ticho po pesine , kdyz se ozvem odepisou ze expeduji zitra , a zas mlci a dalsich 5 dnu ceka nez zjistime ze to predaly poste myslim ze timhle zpusobem by obchod se zakaznikem nemel jednat , tohle se mi nelibi ma jednat na rovinu a ne delat mrtvyho brouka.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Delší dodací lhůta,telefonický dotaz na objednané zboží

Dobrý

• Dobrá komunikace.
    • O žádných nevím.

Velmi dobrý obchod.

• přehledný e-shop
    • aktivní komunikace obchodníka
    • rychlé vyřízení objednávky

Doporučuji nákup v tomto e-shopu, s přístupem a komunikací obchodu jsme byla naprosto spokojená, zboží dorazilo v pořádku.

• CENA
    • Zboží je prezentováno jako SKLADEM a přitom třetí den se teprve naskladňuje od dodavatele. Opakovaná zkušenost!!!

Reakce obchodu Můj nový mobil

• neinformují zákazníka o stavu objednávky, nedodržení informací o stavu objednávky

Reakce obchodu Můj nový mobil

Přehlednost stránek, rozumná cena. I když přišel jeden telefon vadný, nebyl problém s reklamací, hned nám zaslali nový. Příjemné jednání.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• skvělá, rychlá komunikace i dodání
    • -

Doporučuji.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Dostupnost pro mne, možnost vyzvednutí zboží osobně,místo v centru Ostravy, ne na periferii (dostupnost hlavní trasa MHD)
    • Telefon, který jsem kupoval, nebyl určen pro CZ trh - tzn.potenciální problém se zárukou

Ohledně nákupu spokojenost,rychlé jednání. Slabiny se ale projeví až tehdy, kdy je třeba řešit nějaký problém...

• Levná cena
    • Naprosto katastrofální komunikace a nezájem o zákazníka
    • Ignorace a neodpovídání na email
    • Neaktuálnost internetových stránek
    • Nereálné sliby

Mobil jsem si objednal v pondělí , chtěl jsem jen aby mi v pátek došel. Na internetu měli napsané SKLADEM a že mobil doručí druhý den. Objednávku jsem odeslal a druhý den mi však žádné potvrzení že by se objednávkou začali zabývat mi nedošlo. Proto jsem jim v úterý napsal email, na který mi vůbec neodpověděli !! Ve středu jsem se jim rozhodl zavolat, slíbili že mobil jim dojde odpoledne nebo zítra a že ho hned pošlou. Ve čtvrtek volali oni mě že už nedojde ani v pátek, že až v pondělí ! Objednávku jsem nakonec zrušil. TO CO MAJÍ NAPSANÉ NA INTERNETU NENÍ AKTUÁLNÍ !! NEMAJÍ ZÁJEM O ZÁKAZNÍKA (NEDAJÍ VÁM SAMI VĚDĚT, ŽE ZBOŽÍ NEMAJÍ A VÁM NEDOJDE) NEDOPORUČUJI !!

Vážený pane Suský,
    na email Vám nebylo odpovězeno, protože volala nějaká slečna s dotazem na Vaší objednávku. Bylo ji s omluvou sděleno,že zboží je momentálně doprodáno a čekáme na naskladnění.Pravda je,že dodávka zboží nám byla posunuta,proto jsme Vás kontaktovali s tím,že zboží bude naskladněno až v pondělí a Vy jste souhlasil. Pak jste mailem objednávku zrušil. Nechápeme tedy vaši recenzi o nezájem zákazníka z naší strany.