• Špatné naceňování produktů.

Původně jsem chtěl objednat mobil, ale nebyl skladem. Když ho pak měli, byl o 1.000 korun dražší. Při této situaci jsem zjistil, že u jiného telefonu mají nesmyslně levnou cenu. Mobil jsem objednal a světe div se, přišlo mi potvrzení objednávky. Za cca. 1 hod. však přišlo její zrušení s odůvodněním aktualizace skladu a jeho vyprodání. Chybovat je lidské, ale mě štve to lhaní, aby dodrželi obchodní podmínky stornování. Není to jako např. u letenek, kterou, když
    koupíte za hubičku(s chybou),tak za tu cenu letíte, abyste neztratili renomé. Tomuto obchodu je to buřt v co mě utvrdilo, že když
    jsem jim to napsal, tak už neodpověděli.

• klamavé označení výrobku

Obchod měl uvedeno, že je zboží "skladem" a toto byl důvod, proč jsme zde zboží objednali. Po třech dnech od objendání, jsme byli kontaktování, že telefon přijde za 5 dní. Po 14 dnech po objendání objednávku suše jednou větou mailem zrušili. Telefon prý není skladem !

• Rychlost.
    • Baleni v rozporu se zakony CR neobsahovalo cesky navod.
    • Krabice vypadala, ze uz byla nekdy otevrena - porusena nalepka - zbozi vsak vypadalo nove/nepouzite.

• první nákup, vše proběhlo bez problémů

zatím vše v pořádku

Rychlé dodání objednávky. Jsem velmi spokojen.

• Nejsou zde seďivky jak někteří uvádějí.

• rychlost, spolehlivost

jediné, co bych vytkl, že chyběl návod v českém jazyce, jinak vše bylo v nejlepším pořádku, bezpečně zabaleno, spolehlivost!

• přehledné, dostupné zboží a snadné, rychlé objednání i předání.

Naprostá spokojenost. Přeji obchodu mnoho úspěchů.

• rychlost , dostupnost v místě bydliště
    • -

Bez problému.Vše co jsem chtěl vědět o produktu mi řekli.

Mobil nám byl zaslán v jiné barvě, zaslali jsme zpět, byl nám následně zaslán správný, dobrá komunikace, vše vyřízeno v pořádku.

• zatím serioznost ...
    • trošku lepší komunikaci by to chtělo ...jinak vše dobrý

bál jsem se nakoupit díky negativním komentům ale obchod dopadl seriozně zboží originální ,vše ok jak má být .

• Ok

• - přehledná nabídka
    • - pohodlný výběr
    • - dobré ceny
    • - ?

- byl jsem plně spokojený.

• dobrá cena
    • žadné

jsem spokojena

• Nízká cena

Zboží z distribuce jiné země. Mě osobně nevadí absence českého manuálu, telefon v češtině je, ale znám spoustu lidí kterým by to vadilo i když se do manuálu ani jednou nepodivaji(rejpalove, nic víc). Takže mínus to není.

• Na dotaz kdeje telefon vyroben, bylo mi sděleno. Distribuce EU. To není dostačující odpověď. Po otevření telefonu , zjištěn výrobce Vietnam. To, kdyby mi bylo sděleno, tak nekupuji. Jasný? Klamete zákazníky jako naše vláda všechen lid. Čau

Reakce obchodu Můj nový mobil

Bohužel někteří lidé dodnes nechápou,že většina zboží je dnes vyrobena v Asii,levná prac.síla apod.kde postaví výrob.kapacity samsung,Huawei,LG,Sony apod.neovlivníme kupte si CZ distribuci a bude na konkrétním tel.taky made in Vietnam ale bihužel asi naše školství tu výuku zanedbáva když v dnešní době jsou lidé co to nechápou.

• Nabizi levne a rychle.

Rychli,kvalitni a levni.