• Vynikající komunikace
    • Ochota
    • Ceny zboží
    • Zboží je přesně takové, jaké si člověk objednal
    • Žádná mě nenapadá

Jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na tento obchod, nejprve jsem měla obavy, ale ty velmi rychle zmizely. Před samotnou objednávkou jsem této společnosti poslala několik dotazů, velmi mě potěšila rychlost, kterou se mi dostalo odpovědi. Zboží přišlo velmi rychle, všechno v pořádku, není co vytknout. Solidní prodejce!

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Je to první zkušenost s tímto obchodem, který se jeví jako velmi solidní. Bohužel zboží budu vracet, ale NE vinou tohoto obchodu. Snad nebudu zklamán a budu moci i příště využít služeb tohoto obchodu.., z mé strany po lepším uvážení.
    • Zatím o žádných nevím

Myslím, že obchod si velmi dobré hodnocení v recenzích musel zasloužit kvalitníma službama.
    Obchod bych proto určitě doporučil.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• tak urcite dobry veci ...
    • na nic sem neprisel

jooo doporucuji

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Rychla a vstricna komunikace se zakaznikem.
    • Nevim o nich

Pokud si spolecnost udrzi tento standard tak mohu jen doporucit.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• rychlost a okamžitá zpětná vazba

• solidní cena
    • doba dodání- super
    • komunikace perfekt(kdy prevzali objednaku, pri obdrzeni platby, pri odeslani vyrobku...)
    • komunikace jen přes email

vse jak ma byti, jen davat vedet na mobil SMS zpravami...

• vstřícné ceny

bezproblémový, zatím, telefon mám krátce, je otázkou co nastane v případě problémů, budu optimista

• Dobrá cena, možnost odpočtu DPH,

• Rychlost dodání, příznivá ceny

Objednávka přišla v pořádku hned druhý den po objednání, navíc za velmi dobrou cenu

• Super prodejce.

• Rychlé dodání,cena,komunikace

Doporučuji.

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Dodání velmi rychlé, kupovala jsem Samsung Galaxy S7 G930F - 32GB (Black)
    • dle mého nejlevnější na trhu

Jsem spokojena, zbytek ukáže čas...

Po čtení recenzí jsem měl trochu obavy, ale zboží tu bylo do 2 dnů a v pořádku

• nevím

dobrý

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Upřímnost-Volal jsem s dotazem jestli to je česká produkce, narovinu řekli že ne a poradili co to obnáší-ostatní obchody se to snažily zamluvit

Jsem max. spokojen, potřeboval jsem telefon opravdu akutně. Po tel jsem si vše domluvil, a v 12:00 udělal objednávku, druhý den v 9:00 byl telefon na druhém konci republiky u mě!

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• rychlost, dostupnost zboží skladem
    • nezjistila jsem

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

• Cena (i když v mém případě za EU distribuci)

Můj S7 přišel v pořádku, první jsem si nebyl jist díky recenzím, ale nakonec jsem to riskl a vyplatilo se

děkujeme za Váš příspěvek. Velice nás potěšil a těšíme se na Váš další nákup.

Vřele doporučuji, mě sice došel vadný kus ale hned druhý den jsem zboží do obchodu vrátila a bez jakýchkoliv problémů mi bylo ihned vyměněno. I s omluvou.