Dobry vyber, hezke ceny, rychle dodani

Dnes jsem zboží převzala, vše bez problémů, sympatický řidič. Kvalitu obchodu posuzuji, až když je potřeba něco řešit, a to zatím nebylo.

delší doba dodání, ale byla dodržena tak, jak byla při objednávce nabídnuta

Rychlé vyřízení objednávky, perfektní doprava

Dobrý den pán Roman,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste nejen spokojen s nákupem u nás ale i s našimi službami. Budeme se těšit na Váš další nákup!

www.mujnabytek.cz

• bezproblémový nákup, rychlá dodávka
    • nevím o žádné

Dobrý den pán Jaroslav,

www.mujnabytek.cz

Peníze stržené a zboží nikde, ani informace kdy bude dodáno. Doufám, že se někdo ozve a zboží dorazí!

Dobrý den paní Eva,
    velmi nás mrzí Vaše negativní recenze, jelikož z naší strany nedošlo k žádnému pochybení nebo nedodržení předem stanoveného termínu doručení. Dobu dodání máme uvedenou u každého jednoho produktu a máme ji stanovou tak, abychom ji uměli dodržet. Zákazník je informován ohledně doby dodání, kdy si vytváří objednávku. Také přijde zákazníkovi e-mail, kde máme uvedeno, že Vás budeme o doručení zboží informovat den předem. Ve Vašem případě byla doba dodání 10 pracovních dnů, což bude z naší strany podle systému dodrženo.

www.mojnabytek.cz

• Spolehlivost, rychlé dodání, ochota, vstřícnost

žádná

Dobrý den paní Ludmila,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste nejen spokojena s nákupem u nás ale i s našimi službami. Budeme se těšit na Váš další nákup!

www.mujnabytek.cz

• Velmi slušné jednání a vstricnost

Dobrý den paní Věra,

• velký výběr zboží
    • slušné ceny
    • rychlost dodávky

nákup v e-shopu MůjNábytek mohu doporučit pro dobré ceny a spolehlivost

Dobrý den pán Lubomír,

www.mujnabytek.cz

• Doručení v pořádku, ale skříňka ještě čeká na montáž. Slušné jednání.

Dobrý den paní Romana,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste nejen spokojena s nákupem u nás ale i s našimi službami. Pevně ​​věříme, že v budoucnu přidáte zbývajících 20 % k Vaší naprosté spokojenosti.

www.mujnabytek.cz

• neskutecne dlouha dodaci doba

nakonec jsem se dockala

Dobrý den paní Eva,
    velmi nás mrzí Vaše recenze, jelikož z naší strany nedošlo k žádnému pochybení nebo nedodržení předem stanoveného termínu doručení. Doba dodání byla 3-8 týdnů, což bylo uvedeno také u samotného produktu v době vytváření objednávky. Systém nám ukazoval vyřízení objednávky nejpozději 11.4.2024. My jsme vám objednávku doručili za necelé 3 týdny. Pevně ​​věříme, že v budoucnu přidáte zbývajících 40 % k Vaší naprosté spokojenosti.

• Dobrý poměr kvalita/cena

Dobrý den paní Lenka,

Jsem spokojená.

Dobrý den paní Iveta,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste spokojena s nákupem u nás. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Zbozi skladem
    • Rychle doruceni

Moc hezke

Dobrý den paní Jitka,

www.mujnabytek.cz

spokojen se zbožím i rychlým doručením, cena stolku super a levná doprava

Dobrý den pán Pavel,

www.mujnabytek.cz

se zbožím jsem spokojena, objednavku mi dorucili rychle

Dobrý den paní Maria,

www.mujnabytek.cz

Bezproblémová komunikace, doprava, vsechno v poradku, muzu doporučit

Dobrý den paní Věra,

spokojenost… všechno v pořádku

Dobrý den paní Lucia,

• Dobra komunikace
    • Dodani do 7 prac dnu

Dobrý den pán Roman,

www.mujnabytek.cz

Rychlé dodaní a také komunikace. Super ceny včetne dopravy zboží.

Dobrý den paní Sláva,